Урок на тему "Подорож. Засоби транспорту" 4 клас

Про матеріал
Урок "Подорож. Засоби транспорту" допоможе учням 4 класу активізувати вживання лексичного матеріалу за темою "Подорож", сприяє розвитку навичок аудіювання, читання та говоріння за темою
Перегляд файлу

4 клас                    Тема: ПОДОРОЖ

Тема уроку: Подорож. Засоби транспорту

Мета уроку:

Практична: Активізувати вживання лексичного матеріалу з теми «Подорож». Навчати учнів спілкуванню з теми  “Подорож. Засоби транспорту”. Закріпити навички читання, аудіювання, говоріння, письма.

Освітня: Закріпити навички вживання теперішнього простого часу (The Present Simple Tense) та  складання запитальних речень. Вчити правильному порядку слів у реченні.

Розвиваюча: Розвивати в учнів навички мовлення, фонетичний слух, навички розуміння і виконання команд вчителя англійською мовою, тренувати учнів у читанні англомовного тексту.

Виховна: Через урок  прививати  учням любов до англійської мови. Виховувати турботливе ставлення до всіх членів родини.

Лексичний матеріал: лексика по темам “Транспорт” та “В аеропорту”.

Граматичний матеріал:  Теперішній простий та теперішній тривалий часи.

Структури: Структура «to be going to do sth” – збиратися щось зробити.

Обладнання: інтерактивна дошка

 

 

Перебіг уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

- Good morning, children!

- Good morning, teacher!

- I am glad to see you!

- We are glad to see you, too!

- How are you?

- Thank you, we are fine. And you?

- Thanks. I’m so nice today. Take your seats, please.

- What's the date today?

- What's the weather like today?

- Who is absent?

1.1. Фонетична зарядка

          - Назвіть звуки і слова, в яких ці звуки зустрічаються.

          - Повторіть скоромовку:

The twenty-two trains break through the tunnel.

Двадцять два потяги прорвались через тунель.

2. Перевірка домашнього завдання

- What was your hometask?

  • с.73 впр. 5 (декілька учнів читають складені речення)

3. Актуалізація опорних знань

Інтерактивна вправа « Асоціативний кущ»

  • Нow can we travel? (ground transport, underground transport, water transport, air transport)

 

ІІ. Основна частина уроку

  1.               Робота зі словником
  • Write down some new words into your vocabularies, please:

an airport – аеропорт

to wait for smb/ smth –  чекати

by plane –  літаком

to arrive on time - прибути за розкладом

 

  1. Робота з підручником
    1.        Вправа 2 с.74

- Look at the picture and answer the questions.

    2.2.  Читання тексту (c.74 впр.3а)

- Let’s read the text and then answer the question.

   2.3. Тренування діалогічного мовлення у парах (с.75 впр.3b)

- Work in pairs. Take turns to ask and answer the questions.

 

  1. Фізкультхвилинка

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,

Eyes, and ears, and mouth, and nose,

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.

 

  1. Тестування (c.75впр.4)
  • Choose and write agree answer.

 

ІIІ. Кінець уроку (Summing)

1) Виставлення оцінок.

2) Підведення підсумків.

- Зі значенням яких нових слів ми сьогодні познайомились?

3) Домашнє завдання.

Your homework is p.75 ex.5. Look at the picture and write 6 sentences  about it.

Т: So, our lesson is over. Goodbye, children!

 

doc
Додано
9 березня 2021
Переглядів
895
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку