Урок на тему: "Погода. Пори року" 4 клас

Про матеріал
Урок на тему: "Погода. Пори року" 4 клас. Урок-узагальнення вивченого матеріалу. Цілі: - практична: розвивати вміння читати та аудіювати тексти, ігноруючи незнайомі слова; - освітня: розширити знання учнів про пори року та погоду; - розвиваюча: розвивати вміння робити усні та письмові повідомлення про явища природи, використовуючи зорові опори; - виховна: прищеплювати любов до природи, викликати інтерес до природних явищ та бажання вивчати їх, формувати командний дух.
Перегляд файлу

 Відкритий урок в 5 класі за темою:

«Nature. Seasons. Weather»    

Цілі:

  • практична: розвивати вміння читати та аудіювати тексти, ігноруючи незнайомі слова;
  • освітня: розширити знання учнів про пори року та погоду;
  • розвиваюча: розвивати вміння робити усні та письмові повідомлення про явища природи, використовуючи зорові опори;
  • виховна: прищеплювати любов до природи, викликати інтерес до природних явищ та бажання вивчати їх, формувати командний дух.

Обладнання: ноутбук, телевізор, мультимедійний проектор, екран, Internet сторінки: British. Council; Starfall; роздатковий матеріал, авторська презентація Microsoft Power Point.

Тип уроку:  урок закріплення знань.

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  • привітання і повідомлення теми та мети уроку; (ролик «Пори року»)

T: Dear pupils! I am glad to see you at our lesson. I am sure you are ready for active work. Our topic today is «Nature. Seasons. Weather». By the end of the lesson you should learn more about nature, seasons of the year, the weather and other things. So, lets start our class with one of our favourite song from the British Council Internet Site

  • введення в іншомовну атмосферу, (учні співають пісню «The Seasons Song»)
  • Phonetic warm-up (робота зі словами, «Weather» - ролик, робота з картками на дошці «Match the weather and the picture»)

ІІ. Основна частина уроку.

  1. Practice topic words.
  1. find the weather words

Sunnydgwindytkrainyvfstormydcloudybnhotgwarmvcoldcfoggynsnowyjweather

  1. match the weather to the season

winter

it’s rainy and wet, trees and flowers start to grow

autumn

it’s hot and sunny, people go on holiday

summer

it’s cool and foggy , trees lose their leaves

spring

it’s very cold and it snows, Christmas is in this season

  1. One Odd Out

January

February

South

May

sun

cloud

rain

to wear

to blow

to fall

vegetables

to shine

season

warm

cool

cold

September

October

November

winter

rain

snow

wind

night

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. «How’s theWeather» (практикування мовних кліше, виконання пісні)
  1. Reading («Seasons»), (підручник ст.101, впр.3)
  1. Agree or disagree. Correct the wrong statements.
  1.               T: What seasons does the famous composer show in this music? (Учні слухають фрагменти музики П. Чайковського «Пори року», називають пору року з якою асоціюється ця музика)
  2. Listening. «What season is it, (Учитель читає опис пори року, а учні слухають і відповідають, за правильну відповідь учень отримує приз.
  3. Фізкультхвилинка, (ролик «Good-by song for children»)
  4. Team work. Гра «Guess what season it is», (з елементами пантоміми), (учні використовують речі для пантоміми: плащ, парасолька, капелюшок, сонцезахисні окуляри, кошик з квітами та ін.) Команди отримують картки з описом пори року. Представники команд повинні представити пори року. Інші повинні вгадати, що це.

***

It’s warm. The sky is blue. The birds build their nests. The snow melts.

The people go to the forest and pick snow-drops.

(Spring)

***

It’s hot and sunny. The days are long. The people go to the seaside.

They swim in the sea or in the river.

(Summer)

***

It’s very cold. It’s frosty. It snows.

The children skate, ski and play snowballs.

(Winter)

***

It’s rainy. The sky is grey and cloudy. The trees are green, yellow, red and brown.

The people wear raincoats and take umbrellas.

(Autumn)

***

  1. Speaking. (Учні презентують свої роботи і розповідають про пори року, 2 учнів розповідають про прогноз погоди на завтра)

ІІІ. Заключна частина уроку.

  • підсумки уроку

T: Dear friends! Our lesson is coming to the end. It’s time to say good-by. We have done much at the lesson. We read, listened to the text, did exercises. You sang songs and presented you projects. You were great! You all get good and excellent marks.

  • Home task for the next lesson – Speak about your favourite season.
  •  

Використана література:

  1. А. Несвіт «Англійська мова 5 клас», Підручник Київ «Генеза» - 2013р.;
  2. О. Любченко «Усі уроки англійської мови 5 клас за підручником А. Несвіт», Харків «Основа» - 2013р.;
  3. С. Мясоєдова «Англійська мова 5 клас. Універсальний комплект навчальних досягнень», Київ «Ранок» - 2013р.;
  4. О. Євчук «Англійська мова 5 клас. Відривні картки. Бліц – контроль», Тернопіль, 2013р.;
  5. «Навчальні ігри в середній школі», Харків «Основа» - 2010р.;
  6. «Reference Guide for the Teacher of English», Київ, 2004р..
docx
Додано
7 лютого 2020
Переглядів
1470
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку