Урок на тему "Transport"

Про матеріал
Урок ,розроблений для учнів 10 класів, допоможе їм проаналізувати різні види транспорту , а також розвивати мовленнєву та екологічні компетенції
Перегляд файлу

План- конспект уроку англійської мови

Вчитель:  Ільченко Ірина Юріївна

 

Тема: Transport

Клас:  10

Мета уроку:

  • Активізувати лексичний матеріал по темі;
  • Розвивати вміння  пошуку інформації,  класифікації  та аналізу;
  • Розвивати комунікативні здібності учнів;
  • Розвивати навички роботи на новітніх платформах (Padlet, Canva)
  • Практикувати вживання порівняльних граматичних конструкцій у мовленні учнів;
  • Виховувати культуру спілкування у здобувачів освіти .                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Очікувані результати в кінці уроку учні

  • зможуть вживати  лексику по темі  у власному мовленні ;
  • зможуть ввічливо запитати на якому транспорті зручніше добратися
  • зможуть проаналізувати різні види транспорту щодо практичності ,економності екологічності та безпечності;
  • зможуть вести діалог між собою та вчителем.

 

 

Наскрізні лінії: Підприємливість і фінансова грамотність; екологічна безпека; здоров’я і безпека

Компетентності:

Спілкування в іншомовному середовищі, вміння вести діалог, формуючи влучні запитання і розуміти почуте; ініціативність і підприємливість; інформаційно-цифрова компетентність ;володіти математичною грамотністю, роблячи розрахунки перед подорожжю 

 

Обладнання та матеріали: екран, ноутбук, проектор, платформи( Padlet, Mentimeter, Teams) , підручник (Enterprise 4, Virginia Evans – Jenny Dooley ).

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

  1. Привітання.

          T: Hello, students! How are you?  Ps: Great!

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

           T: Let’s start our lesson. We’re going to discuss different means of transport to travel and how  fast and economical they are  and  what you should do to keep yourself in safety.

          T: What means of transport do you know? Which of them is often used in your  city? Do  you use public transport?

 

ІІ. Основна частина уроку

 

Students have been joined in three groups: the first group has been working on trains; the second one – cars and buses; the third – planes

 

 

  1. Each group makes a description of its mean of transport

Кожна група робить короткий опис транспорту, над яким вони працювали, спираючись на інформацію та історичні факти, які вони знайшли в інтернеті.

Здобувачі освіти розглядають транспорт  з боку екологічної безпеки.

 

 

  1. Працюємо з підручником (”Визначаємо основні ознаки певного транспорту і порівнюємо щодо швидкості, безпечності та екологічності

Which means of transport is the most economical, stressful, dangerous…?

What pros and cons do cars have?

 

 

  1. Вчитель надає можливість здобувачам освіти висловити свою точку зору щодо транспорту, над яким вони працювали    “Argumentative speech”

 

 

  1. Учням пропонується прослухати текст “Як потрібно підготуватись до подорожі”

 

Listening task,p152

 

 

Це завдання допомагає  розвивати одну з ключевих  компетентностей  Нової Української школи ---- Підприємливість і фінансова грамотність. Учні мають дати поради, який вид транспорту, на їх думку є найзручнішим, і як підготуватися до подорожі.

 

  1. Розвивати граматичні навички у створенні  порівняльних  конструкцій (more, the most, less, the least, as.…as, not as….as..

Make up sentences on topic

Учні пишуть речення на Whiteboard in Teams

 

  • The cars are not as fast as trains.
  • The plane is the most expensive transport of all.
  • The train is more environmentally friendly than the car.

 

  1. Учні дивляться відео “Транспорт майбутнього”, обговорення

 

 

 

III Рефлексія

Учні голосують на платформі Mentimeter “ Якому виду транспорту вони віддають перевагу?“

Учням пропонується написати твір “Як зміниться транспорт у майбутньому: гарні та погані сторони “

 

Список використаних джерел

 

 

 

  1. https://www.mentimeter.com/app/presentation/alegre6ca9xmtgy39y64je4phyi7tocx/tfa8rqgrijhg/edit
  2. Підручник Enterprise 4, Virginia Evans – Jenny Dooley ).
  3. https://www.youtube.com/watch?v=YY1mN_ibteU

 

 

 

 

docx
Додано
1 березня 2023
Переглядів
462
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку