Тема: Опис зовнішності казкових героїв.
Мета:
Практична:
- розширювати навички усного мовлення з використанням вивченої лексики, мовних зразків;
- вчити учнів вживати в мовленні лексичний матеріал за темою,
- формувати навички монологічного мовлення;
- вчити дітей виконувати інструкції англійською мовою;
- удосконалювати навички вживання множини іменників та граматичної структури “have/has got”;
Освітня:
- поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;
- закріпити вивчений лексичний матеріал;
- закріпити вивчений граматичний матеріал;
Розвиваюча:
- розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
- розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні;
- розвивати навички усного мовлення , навичок читання, письма, аудіювання;
- сприяти зацікавленості до читання книжок як іноземними,так і рідною мовою;
Виховна:
- виховувати культуру спілкування;
- інтерес до вивчення іноземної мови;
- виховувати повагу до країни,мова якої вивчається;
- шанобливе ставлення до книги;
Обладнання: тематичні картки, плакат “Parts of the body”, проектор, комп’ютер, кольорові олівці, м’які іграшки,казки англійською мовою, роздатковий матеріал.
ХІД УРОКУ
I. Організаційна частина
1) Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Привітання
The teacher’s greeting. Бесіда вчителя з учнями.
T: Good morning boys and girls.
Ps: Good morning, good morning,
good morning to you,
good morning ,good morning,
I am glad to see you.
In the morning, in the morning
Greet your friends : «Good morning».
When its noon, when its noon,
You must say: « Good afternoon»
T: How are you today?
P :I am fine?I am OK…
T: Do you remember the proverb «When two englishmen meet together, they usually talk about the weather»
What is the weather like today?
Ps: The weather is…
T:What season is it now? Lets remember the poem…
Ps: Spring is green
Summer is bright
Autumn is yellow
Winter is white.
2) Оголошення теми та мети уроку.
3) Фонетична зарядка
Т:Давайте спробуємо здогадатися,прощо ми будемо сьогодні говорити на уроці
При будь-якій погоді,
Турбуюсь я про тіло … body
Від плеча до ніг! Все- сам,
Руку називаю … arm.
Допоможе мені завжди friend.
Руку ми ж назвали …hand
А щоб «не розбити глек»
Ногу ми назвали …leg.
Правди, друзі, ніде діти
Палець по-англійськи … finger.
В коліні ногу ти зігни
Коліно по-англійськи … knee.
Від заборонених конфет
Розболілась сильно … head
За погане, що затієм,
Ми отримаєм по … ear
T: Тема нашого уроку "Частини тіла. Опис зовнішності казкового героя".Протягом уроку ви повинні пригадати та назвати частини вашого тіла. Сьогодні ми будемо співати пісні і танцювати, ми будемо говорити ,читати та писати по англійськи, і зробимо деякі вправи ... Ми покажемо ,які ми кмітливі,веселі,творчі не тільки нашим гостям,але й героям з улюблених мультфільмів та казок.(на столі викладені мякі іграшки ,герої мультфільмів та казок)
II.Основна частина уроку.
1)Повторення лексики.
Словникова гра «Знайди словo»
Find the words in the table and circle them, please.
( Роблячи підсумок цього завдання, учні на дошку чіпляють назви частин тіла,розподіляючи,до якої частини вони належать : до голови, або до тіла)
2) Аудіювання
Do you like to colour pictures?
Are you ready? Let’s start.
Listen and colour
(пригадуємо кольори)
Знаємо насамперед:
Колір маку буде red.
Колір квітки, що люблю,
Зветься по англійськи blue.
Взимку колір цей буває,
Це сніжинки колір white.
Море, де стоїть «Артек»
По англійськи буде black.
Взимку та влітку колір один має ялинка.
Зветься він green.
Любимо колір пшениці спілої
Дуже він гарний, колір yellow.
Колір хутра у вовків, мишей
Зветься просто grey.
А ведмедик бравий
Вибрав колір brown
3) Розвиток навичок писемного мовлення
T: We should describe appearance with the use “have/has got “. Для цього нам треба використовувати граматичну структуру “have/has got”. Отже, давайте пригадаємо, з якими займенниками ми використовуємо have got, а з якими has got.
T: «Have got» ми кажемо, коли хочемо сказати, що я щось маю, а якщо ми кажемо, що він, вона або воно щось має, то нам потрібно «have got» замінити на «has got».
Т: Давайте з вами повторимо нове слово «я маю. I have
4) Фізкультхвилинка
T: We’ve worked very hard today. And now let’s have a rest.
Відео-пісня “Head, shoulders, knees and toes…”
5) Розвиток навичок читання
T : Now, let us try to read and guess our fairy tale heroes.
ІІІ. Заключна частина уроку
Describe your favourite fairy tale hero.(описати улюбленого казкового героя , а ми спробуємо відгадати , хто це)
Т: We’ve worked very hard and nice at our lesson. And now lets make the Sun.
Які ви молодці, гарно сьогодні попрацювали. А зараз давайте зробимо сонечка. У вас у кожного на парті є промінчик. Ви повинні приклеїти його до того сонечка, як ви вважаєте ви сьогодні працювали.
cheek |
chin
|
ear |
||
eye |
hair
|
lip |
||
mouth
|
nose |
teeth |
||
arm
|
back |
elbow |
|
finger
|
foot |
||
hand
|
knee |
leg |
|
neck
|
toe bodyb body |
||
Colour his eyes blue. |
Colour his mouth pink. |
Colour his ears yellow. |
Colour his face white. |
Colour his nose red. |
Colour his hair green. |
Colour his bow tie purple and orange. |
I________________two eyes
I________________one nose
I________________ten fingers
I________________ten toes
I________________two ears
I________________two feet, two
I________________one big smile
……..Just for you!
T : Now,let us try to read and guess our fairy tale heroes
(один учень одягає на голову маску казкового героя,якого він не бачить. Інші читають його опис. Треба за описом відгадати казкового героя)
1) I am fat. I have got two small ears, two black eyes and a nose. I have got a red T-shirt. My body is yellow. I am kind and funny.
2) I am slim. I have got two green eyes and a nose. I have got long , straight, fair hair. My lips are red. My cheeks are pink. My dress is beautiful. I am pretty.
3)I am strong. I have got two brown eyes and a nose. I have got short , wavy, dark hair.I have got a red hat on my head and a jacket. I am handsome . I have got a lamp.
4)I am pink and round. I have got three brown eyes and a nose. I have got
eight fingers and two legs. I have got a smile.
ІІІ. Заключна частина уроку
Describe your favourite fairy tale hero.(описати улюбленого казкового героя , а ми спробуємо відгадати , хто це)
(вчитель показує книжки –це казки англійською мовою. Нагадує про вагомість читання та роль книжки у житті школярів.)
Т: We’ve worked very hard and nice at our lesson. And now lets make the Sun.
Які ви молодці, гарно сьогодні попрацювали. А зараз давайте зробимо сонечка. У вас у кожного на парті є промінчик. Ви повинні приклеїти його до того сонечка, як ви вважаєте ви сьогодні працювали.
Exellent
Good
Bad
T: Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson.
Електронні ресурси:
http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/
1) Sight Word Poetry Pages.
100 Fill-in-the – Blank Practiсe Pages That Help Kids Really Learn the Top High-Frequency Words