План-конспект уроку для 5 класу НУШ (Unit 6 Party time) вміщує етапи уроку та матеріали, з використанням платформи Liveworksheets.
Розділ 6 Свята і вечірки. Харчування
5 клас
План-конспект уроку
Тема: Організація вечірки. Прийменники on, at, from, until
Мета: створити умови для активізації у мовленні здобувачів освіти вивченої лексики з теми , для вивчення та повторення ЛО з метою визначення часу, повторити особливості вживання злічувальних та незлічувальних іменників та прийменників on, at, from, until; сприяти розвитку навичок зорового сприймання та сприймання на слух, розвитку навичок усної взаємодії та писемного продукування, уміння закликати інших до бесіди, використовуючи відповідні стратегії для розвитку розмови і запрошення, розвитку навичок критичного мислення, обговорюючи можливості замовлення та аргументуючи свій вибір; впливати на виховання поваги до інших.
Очікувані результати: здобувачі освіти можуть написати, надати і прийняти запрошення, використовуючи відповідні конструкції, розрізняють особливості вживання прийменників, вміють називати час та місце проведення свята англійською мовою, використовуючи лексичний та граматичний матеріал уроку.
Ключові компетентності: комунікативність, критичне мислення, соціальна відповідальність, здоров’я і безпека, підприємливість та фінансова грамотність.
Обладнання: підручник для 5 класу Prepare (авт. Джоанна Коста, Мелані Вільямс), робочий зошит до підручника, аудіо додаток, відео, завдання онлайн, тематичні малюнки, макет годинника.
Хід уроку
Today we are to revise how to tell the time in English, develop the reading, listening, writing and speaking skills. We’re also going to learn how to invite to the party and write the invitation .
Jazz Chant ‘Countable and uncountable food’ Sing with me!
https://www.youtube.com/watch?v=OqVueNN2GQo&t=16s
When you go to a party or have it, you need to know the time. Let’s revise how to tell the time in English. Look at the clock and say. T >CL Well done!
a) PB ex.3 p.41 Match the times to the clock. You have 1min. to do it. Now listen and check (Tack 59)
b) Listening PB ex.4p.41 Listen and complete the clocks. You’ve got 1min. again. (Track 60)
Physical warming up
‘If you’re happy…’ https://www.youtube.com/watch?v=8082EdDavT0
PB ex.1,2 p.41
Now let’s practise a little more.
https://www.liveworksheets.com/nh2011925nm