Урок-подорож до країни Англійського Алфавіту

Про матеріал

Мета:

  • -Дидактична – повторення порядку літер англійського алфавіту, залучення учнів із низьким рівнем навчальних досягнень до спільної роботи; формування вміння виконувати нестандартні ігрові завдання в межах теми;
  • -Розвивальна – розвивати пам'ять, увагу, мислення, інтерес, бажання допомогти іншим;
  • -Виховна – виховувати працелюбність, охайність.
  • -Обладнання: малюнок воріт-входу до країни Англійського Алфавіту; роздавальний матеріал, комп'ютер, відеозапис, м'яч.
Перегляд файлу

Урок-подорож до країни  Англійського Алфавіту. 1 клас

Тема: Алфавіт

Мета:  

  • Дидактична – повторення порядку літер англійського алфавіту, залучення учнів із низьким рівнем навчальних досягнень до спільної роботи; формування вміння виконувати нестандартні ігрові завдання в межах теми;
  • Розвивальна – розвивати пам’ять, увагу, мислення, інтерес, бажання допомогти іншим;
  • Виховна – виховувати працелюбність, охайність.
  • Обладнання: малюнок воріт-входу до країни Англійського Алфавіту; роздавальний матеріал, комп’ютер, відеозапис, м’яч.

                                               Хід уроку

І. Введення в сферу іншомовного мовлення

Привітання (пісня «Good morning”)

T. How are you?

Ps. I’m fine, thank you.

ІІ. Основна частина уроку

Повідомлення цілей та завдань уроку

  • Сьогодні, діти, ми вирушаємо в подорож до чудової країни Англійського Алфавіту.
  • Усі мешканці-літери цієї країни нам уже добре знайомі.
  • Для того щоб ворота країни Англійського Алфавіту відчинилися, треба нам сказати англійський алфавіт уголос.
  • Скільки літер у англійському алфавіті?

Створення ігрової ситуації

Двері країни Англійського алфавіту відчинилися, але літер щось не видно. Де вони? З ними трапилося лихо. Чарівниця Абракадабра зачарувала деякі літери. Нам потрібно впізнати їх.

Робота в групах

Назвіть літери, які представлені у дзеркальному зображенні.

Робота з роздавальним матеріалом

Заздалегідь  діти роблять малюнки із зображенням певних літер або вирізають їх. Також  можна запропонувати відшукати літеру в ряду інших або з’єднати цифри за порядком та отримати зображення.

Робота з малюнками

  • А ви знаєте, що букви люблять грати в схованки. Знайдіть, де заховалися літери Ff, Vv, Jj, Uu, Dd, Rr.

Розвиток усного мовлення

Абракадабра переплутала назви предметів.

A van, a kite, a rabbit, a cat, a fish, a doll, a ball.

М’яч. Кролик, машина, риба, лялька, повітряний змій.

Робота в парах

Дібрати до малюнків їхні назви англійською мовою.

Фізкультхвилинка

Гра з м’ячем. Ведучий називає літеру. Той, кому кидають м’яч, називає наступну (попередню).

Розвиток писемного мовлення

  • Ви уявляєте, Абракадабра знову придумала для вас нове завдання1 ось, подивіться, вона пропустила деякі літери у словах. Допишіть їх.

(Діти виконують письмові завдання)

Гра «Хто швидше?»

Діти шукають слова на певну літеру.

  • Наша подорож до країни Англійського Алфавіту добігає кінця. Літери дякують вам за роботу. Давайте заспіваємо пісеньку про англійський алфавіт (АВС)

ІІІ. Підбиття підсумків уроку 

 

                                                               Підготувала Колісніченко К.Т. 

                                                              Кириківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                                              Великописарівського району

                                                               Сумської області

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
12 липня 2018
Переглядів
1595
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку