Тема: Пори року. Погода.
Природні явища – райдуга, грім та блискавка
Тип уроку: комбінований
Мета:
Навчальна: ознайомити дітей з новою лексикою, повторити раніше вивченні ЛО. Вчитися читати, говорити, аудіювати.
Розвивальна: Розвивати навички елементарного спілкування. Підтримувати високий рівень мотивації до вивчення, розвивати і доповнювати лексичний запас. Розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам’ять, вдосконалювати артикуляцію.
Виховна: виховувати культуру співбесіди, зацікавленість у розширенні знань, загальну культуру, почуття відповідальності, любов до мови. Прищеплювати любов до англійської мови, зацікавленість у розширенні знань.
Обладнання – підручник А. Несвіт, картки з теми «Пори року, погода», смартфон, акустика.
Хід уроку:
І. Привітання. Урок починається у привітній атмосфері. Вчитель вітається з дітьми віршиком:
- Good morning, good morning,
- Good morning to you
- Good morning, good morning
- I am glad to see you
Відмічає відсутніх, пише число, класну роботу на дошці та повідомляє тему
ІІ. Warming up. Учні виконують вірш:
Spring is green,
Summer is bright
Autumn is yellow
Winter is white
III. Перевірка домашнього завдання:
Ex.5 p.112. Читаємо та перекладаємо текст
ІV. Main course:
Доповнити речення словами із бокса
Читаємо і перекладаємо текст «Пригоди Тома Сойєра», розподіляємо абзаци у правильному порядку
3. Словниковий диктант за активною лексикою теми
Hot, warm, sunny, season, weather, cold, temperature
4. Знайти слова з теми на малюнку:
5. Еx.4 p.114.
Тест. Читаємо та обираємо правильне слово
6. Арт-завдання. З’єднати картинки з реченнями
7. Розучування пісні «Spring Is Green»:
Spring is green,
Summer is bright
Autumn is yellow
Winter is white
Spring, summer, autumn, winter
Green, bright, yellow, white
Spring, summer, autumn, winter
Green, bright, yellow, white
V. Домашнє завдання:
Заповнити кросворд активною лексикою
VI. Підсумок уроку.
Вчитель дякує всім за плідну працю, заохочує до подальшого вивчення мови.