Я пізнаю світ
Урок № 234 Дата: 16.04.21
Тема. Порівняння звичайних дробів. Теорія ймовірності. Квадрат
Мета: продовжити формування математичних компетентностей: формувати вміння застосовувати навчальні математичні одиниці, вчити виконувати дії над звичайними дробами, порівнювати дроби, сприяти закріпленню теоретичної бази для інтелектуального розвитку молодших школярів; формувати природознавчу, дослідницьку, мовленнєву та життєву компетентності, розширювати та уточнювати знання учнів про теорію ймовірності, про властивості геометричних фігур; розвивати естетичні смаки, сприяти розвитку спостережливості, мислення, уяви, пам’яті; прищеплювати почуття шанобливого ставлення до однокласників, до природи рідного краю.
Обладнання і матеріали: наочні посібники та демонстраційні матеріали НПП «Інтелект України», картки для формувального оцінювання, відеоматеріали: «Лист Центаврика», «Афірмації», «Природа навесні», аудіоматеріали «Правило порівняння дробів», «Правило про діагональ квадрата», матеріали для фізкультхвилинок.
Хід уроку
І. Організаційна частина
1. Хвилинка афірмацій
- Налаштуйтеся на урок за допомогою афірмацій. Проговорюйте текст разом з диктором.
- Заплющіть очі та пошепки відтворіть ті афірмації, які для вас є важливими.
2. Створення позитивного настрою
- Подивіться на екран. Яка краса навкруги! Це весна. Я принесла у клас квітку, що є рослинним символом України і хочу, щоб ми разом склали її. За правильно виконане завдання ви отримаєте 1 пелюсточку і в кінці уроку матимете квіточку для прикрашання нашого класу (бесіда про бережне ставлення до природи, про трав’янисті рослини).
- Чого ви, діти, очікуєте від сьогоднішнього уроку?
- Як треба працювати, щоб виконати все заплановане?
ІІ. Основна частина
ІІІ. Закріплення вивченого
ІV. Підсумок уроку
- Що вам найбільше сподобалося або запам’яталося на уроці?
- Прикрасьте вашу парту квіточкою барвінку (діти відповідають, кріплять кольорову квіточку).
– Чи справдилися ваші очікування від уроку?