Англійська мова |
Дата: 21.11.2023
|
Клас: 1 |
|||
Subject of the Lesson: Тема уроку: |
Поведінка в класі: подання слів |
||||
Objectives: Мета: |
формувати навички вживання нових лексичних одиниць; розвивати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань |
||||
Proсedures - Xід уроку: |
Індивідуальна робота |
||||
1 |
Організаційний момент |
Вітання: пісня «Hello, How are You?» (1:18) Звернути увагу на флешкартки в класі (на дошці). Проговорити всі слова на картках: pen, pencil, pencil case, bag, book, copybook, rubber, ruler, desk (Т-Р) 5-6 хв |
|
||
2 |
Phonetic warm-up-Фонетична зарядка: |
Повторюємо цифри (кожному учню в розкид показую цифри, учень відповідає/повторює) Гра «What’s this?» (my games BaamBoozle): відповідають на питання типу: Is it pen? – з допомогою карток «Yes/ No» 7-10 хв |
|
||
3 |
Homework check-up- |
Перевірка домашнього завдання
|
- |
||
4 |
Listening comprehension- Аудіювання: |
Подаємо нові слова: open, close, pass, please, sit: декілька разів проговорити всі слова з учнями (всі вголос повторюємо; всі виконуємо рух відповідний до дії) 5-7 хв |
|
||
5. |
Reading –Читання: |
- |
- |
||
6 |
Physical warm-up-Фізкультхвилинка: |
Бубба «Head, shoulders, knees and toes…»(02:26) |
|
||
7 |
Communicative activities- |
Роздаю зошити, діалог T. Questions: hello… How are you?, How old are you? Take your copy book.. |
|
||
8 |
Говоріння Grammar -Граматика |
Повторюємо нові слова: open (your copybook), close (your copybook), pass (your pen) please, sit (at your desk): декілька разів проговорити всі фрази з учнями (всі вголос повторюємо; всі виконуємо дію, яку почули) 5 хв |
|
||
9 |
Writing activities-Письмові вправи: |
Open your copy book. Впр. 1, стор 27 |
|
||
10 |
Вправа для очей: |
- |
|
||
11 |
Revision new material-закріплення вивченого: |
Індивідуальна робота з учнями протягом виконання письмової вправи: «покажи як це: open (your book), close (your book), pass (your pen) please, sit (at your desk)» |
|
||
12 |
Lesson - review- Підсумок уроку: |
Пісня «Good bye» (1:00) |
|
||
13 |
Homework |
Домашнє завдання: |
- |
||
Тема: «Поведінка в класі: подання слів»
Мета: формувати навички вживання нових лексичних одиниць;
розвивати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів;
виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань
Обладнання: друкований зошит, картки «Yes/ No», картки за темою «шкільні речі», «цифри від 1 до 10», інтерактивна гра «Гра «What’s this?» (my games BaamBoozle): відповідають на питання типу: Is it pen?», відео супровід: «Hello, How are You?» (1:18), Бубба «Head, shoulders, knees and toes…» (02:26), Пісня «Good bye» (1:00), проєктор, ноутбук.
ХІД УРОКУ
Підготовка до сприйняття іншомовного середовища.
Greeting Привітання: відео супровід: «Hello, how are You? » (1:18)
Aim Повідомлення теми та мети уроку.
Сьогодні ми з вами повторимо теми «Шкільні речі» та «Цифри». А також вивчимо нові слова. Ці слова допоможуть нам зрозуміти, як потрібно поводитися в класі.
Warming up Уведення в іншомовну атмосферу.
А зараз ми повторимо з Вами назви цифр та назви шкільних речей. Ми це зробимо для того, щоб зіграти в гру «What’s this?». Подивіться на дошку: What is the number?(яка це цифра?) - кожному учню в розкид показати цифри, учень відповідає/повторює.
Ну що, ж час повторити назви шкільних речей (Вчитель показує учні називають речі хором, а потім по черзі)
Основна частина уроку
Vocabulary Revision
Повторення слів за темою «Шкільні речі» : Гра «What’s this?» (my games BaamBoozle): відповідають на питання типу: Is it pen? – з допомогою карток «Yes/ No»:
Зараз за допомогою карток «Yes/ No» ми будемо грати в гру. Я буду задавати лише одне запитання. В цьому запитання буде назва якоїсь шкільної речі. Вам потрібно показати картку «Yes» in green, якщо я говорю правильно або «No» in red, якщо я кажу неправильно. Do you understand me? (граємо 7 хв)
Ви молодці. You are excellent pupils!
Listening comprehension-Аудіювання:
So go to our main themе – переходимо до нашої нової теми.
Як сказати: відкрий зошит? Закрий зошит? Передай мені, будь ласка. Сідай за парту.
Цікаво? Interesting?
Open, Close, Pass me, please Sit at your desk (декілька разів повторюємо назви дій і супроводжуємо їх рухами)
А зараз у нас маленький відпочинок.Now we have the short rest time
Physical warm-up- фізкультхвилинка: Бубба «Head, shoulders, knees and toes…»(02:26)
Communicative activities - комунікативні навички
Під час роздавання зошитів відбувається діалог Т-Р:
Questions:
hello…
How are you?
How old are you?
Take your copy book.
Open your copy book, please.
Говоріння Grammar -Граматика
Open your copy book, please.
close (your copybook),
pass (your copybook) please,
sit (at your desk)
Writing activities-Письмові вправи: 1, стор 27 «Допоможи ведмедику повторити рухи» - match the pictures/
Revision new material, lesson – review - закріплення вивченого та підсумок уроку: Індивідуальна робота з учнями протягом виконання письмової вправи: «покажи як це: open (your book), close (your book), pass (your pen) please, sit (at your desk)»
Пісня «Good bye» (1:00)
Додатки :
Ruler
Rubber
Desk
Bag
Copybook
Book
pencil case
pen
pencil