Викладач Середа Н.С.
Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського
Херсонського державного університету
Тема: Природа. Дикі тварини. Modul 5 Story Time (за підручником Мітчелл Г.К. Smart Junior 2 for Ukraine).
Мета : закріпити лексичний матеріал по темі «Дикі тварини», тренувати навички усного мовлення у структурах типу This is a lion. It can run but it can’t fly, ознайомити з новими ЛО, розвивати слуховимовні навички та навички техніки читання, розвивати навички вивчення іноземної мови з використанням конструктора інтерактивних вправ Learning Apps, сприяти оволодінню учнями навичками міжкультурного спілкування; підтримувати бажання спілкуватися іноземною мовою, внутрішню мотивацію та впевненість в успіху, формувати в учнів розуміння важливості допомоги тваринам та збереження природи.
Тип уроку : формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом
Методи: організація тренування, організація практики спілкування, демонстрація, контроль,TPR.
Інтерактивні методи : «Акторська майстерність», робота в парах.
Здоров’язберігаючі технології пальчикова гімнастика, гімнастика для очей, фізкультхвилинка.
Засоби: інтерактивна дошка, флеш картки, іграшки, аудіо та відео матеріали, презентація.
Хід заняття
І. Початок уроку
1. Організаційний момент
Stand up! Stand straight! Good afternoon, boys and girls!
Sit down, please. I’m your English teacher today. My name is N.S.
And I see so many smiling faces and I want to meet you.
https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
2. Мовленнєва зарядка.
1. What’s your name?
2. How old are you?
3. How are you?
Nice of you!
Have you got a friend?
I’ve got a very curious friend.
Can you guess who it is?
It is bright. It lives in my house. It is a bird. It can fly and talk but it can’t swim.
Sound (parrot). Yes, you are right! It is a parrot.
Its name is Polly.
And it likes to pronounсe sounds.
3. Фонетична зарядка Phonics + Book p.104
https://www.mmpublications.com/ukraine/SmartJunior2.html
СD 2 077 Phonics 05 act 1
CD 2 078 Phonics 05 act 2
4. Повідомлення теми і мети уроку.
Our parrot has got a lot of friends. Name them. What’s this? What’s that? Thus, the topic of our lesson is Wild animals.
II. Основна частина
1. Актуалізація опорних знань. Розвиток навичок аудіювання.
Пісня How many monkeys can you see? P.52
https://learningapps.org/watch?v=pgnt5vm5t20.
CD2_003_Unit_05_Lesson_A_act_1_song_animals.wav
2. Повторення вживання структури How many в усному мовленні (пальчикова гімнастика)
How many fingers do I have?
Five on my right hand.
Five on my left hand.
How many fingers do I have?
Ten.
3. Розвиток граматичних навичок. (презентація, flash cards)
Ланцюжком ставлять запитання один одному і відповідають.
T: One dog – two dogs (flashcards)
How many dogs can you see?
I can see two dogs.
https://learningapps.org/watch?v=pmbr2bqek20
4. Розвиток навичок аудіювання та техніки читання.
Вправа на інтерактивній дошці Wild animals
https://learningapps.org/watch?v=p5efkxija20
CD2_009_Unit_05_Lesson_C_act_1.wav
5. Гімнастика для очей. Look at the ceiling
Look at the floor
Look at the window
Look at the door.
I see a ceiling
I see a floor
I see a window
I see a door.
6. Ознайомлення з новою лексикою. Флеш картки.
Climb, lion, zebra, leg, tail, tree, and giraffe
CD2_008_Unit_05_Lesson_C_vocabulary.wav
7. Контроль закріпленої лексики
Гра «Незнайкo»
TPR (біля дошки)
Fly, climb, swim, talk, run
8. Розвиток навичок усного мовлення (монолог).
Побудова речень. Іграшки і малюнки.
Опис тваринок. It is a parrot. It can fly, but it can’t swim.
9 Розвиток навичок аудіювання (інтонаційний слух) та читання (діалог). Робота з підручником. с. 58-59.
Listen, Point and read.
Can lions run?
CD2_012_M_05_Story_time_act_1.wav
10.Контроль розуміння діалогу.
Task. Find and read.
11.Закріплення лексики Інтерактивна вправа «Частини тіла».
https://learningapps.org/view3122157
Мораль Respect animals.
ІІІ. Заключна частина
1. Підбиття підсумків
Рефлексія.
Vocabulary.
https://learningapps.org/watch?v=pixie5cnt20
2. Song Goodbye
https://www.youtube.com/watch?v=PraN5ZoSjiY