Урок "Продукти харчування"

Про матеріал
Розробка уроку з англійської мови для учнів 5 класів. ЗВдосконалювати навички усного мовлення; вчити учнів розповідати про свою улюблену їжу; розкривати творчі здібності дітей; тренувати учнів у читанні; ознайомити учнів з правами споживача, вчити бути уважним при покупці товару; закріпити та вивчити лексичного матеріалу, закріпити граматичний матеріал some, any; звороти There is / There are. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

Розробка уроку
з англійської мови
для 5-х класів

на тему

«Продукти харчування»

 

 

 

 

 

Підготувала
учитель
англійської мови

Гаврилюк О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021


Тема: Продукти харчування.

Цілі уроку: Вдосконалювати навички усного мовлення; вчити учнів розповідати про свою улюблену їжу; розкривати творчі здібності дітей; тренувати учнів у читанні; ознайомити учнів з правами споживача, вчити бути уважним при покупці товару; закріпити та вивчити лексичного матеріалу, закріпити граматичний матеріал some, any; звороти There is / There are. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Тип уроку: Комбінований.

Обладнання: Підручник, картки, презентація.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

Good morning, children. I am glad to see you at our lesson. How are you?

Are you ready to start our lesson?

Now look at the screen and guess the topic of our lesson.

II. Повідомлення теми та мети уроку.

Today we have a lesson on the topic “Food”. You are to perform your skills. We are going to answer the question, to read text, do project and do different kinds of exercises. So, let’s start our lessons.

ІІІ. Фонетична зарядка.

[i:] sweet, meat, eat.

[ӕ] apple, carrot, cabbage.

[k] coffee, cake, cucumber.

IV. Мовленнєва зарядка

  1. What season is it?
  2. What month is it?
  3. What is the weather do you like?
  4. What day is it today?

V. Контроль домашнього завдання.

And now check up your homework (диференційоване завдання)

  1. The First Group Fill in: “some” or “any”.
  2. The Second Group Complete the sentences. Put the words in the correct order.

VI.  Основна частина уроку.

So, let’s speak about food.

  1. What is your favorite food?
  2. What do you eat in the morning?
  3. Do you know what food is healthy and unhealthy for you?

Слайд (малюнки з їжею)

What is it? How do you think is this food healthy?

  • Now we are going to watch video about eaten habits of our pupils.

Look attentively and

Перегляд відеоролику

 I give you cards you have to choose what food you saw in this video.

What do our pupils like to eat?

VII. Робота з підручником.

And now open the book at page 110.

We’ll read the text what Englishmen eat for breakfast, lunch and dinner.

Словарна робота

to invite – запрошувати.

cereal – каша (злаків).

a quick – швидкий.

  1. Запис нових слів у словник.
  2. Читання тексту з перекладом.
  3. Виконання завдань True or False.

VIII. Фізкультхвилинка.

IX. Діалогічне мовлення.

Прослухання діалогу у виконанні учнів.

  • Go shopping and buy everything you need in a supermarket.

Kate: Hello, let’s go shopping and buy everything you need in a supermarket.

Michael: Yes, of course.

Kate: What about oranges?

Michael: Oranges art in aisle four.

Kate: How much are they?

Michael: They’re 90 cents a kilogram.

Kate: What do we look for next?

Michael: Let’s get to the meat counter

Kate: Okay. I think we need a chicken and some veal.

Michael: I’ll get both items.

Kate: Don’t forget to look at the date on the label. If food are perishable, they’ve to be date.

Michael:  It’s May twenty-third for the chicken and twenty-second for the veal.

Kate: That’s okay. Today is May the nineteenth.

Michael: You are an experienced buyer.

Після перегляду діалогу учні відповідають на запитання вчителя.

  1. When you buy goods, what you should pay attention to? (We must pay attention to the quality of the goods. We must look at the date on the label.)
  2. If you goods are not fresh what should you do? (If the goods are not fresh then I can return it to the shop.)

Well done, you know your rights to buyers.

Х. Повторення граматики.

Складання речень зі зворотами There is / There are

ХІ. Виконання проекту (робота в групах).

ХІІ. Підбиття підсумків уроку.

Dear children! You work hard today. You spoke English, Learnt the new words, did different tasks (project).

Your marks are: …

 

 

docx
Додано
10 жовтня 2021
Переглядів
384
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку