Урок ,, Ранкова зустріч"

Про матеріал
Виховувати почуття колективізму та взаємодопомоги, повагу до оточуючих, чуйність, доброту, милосердя, вдячність; вчимося висказувати свої думки, говорити і слухати інших, розширювати словниковий запас учнів, обмінюватися інформацією; прищеплювати дітям любов та дбайливе ставлення до природи.
Перегляд файлу

                                                                    Ранкова зустріч

Мета: виховувати почуття колективізму та взаємодопомоги,

            повагу до оточуючих, чуйність, доброту, милосердя, вдячність;

            вчимося висказувати свої думки, говорити і слухати інших,

            розширювати словниковий запас учнів, обмінюватися інформацією;

            прищеплювати дітям любов та дбайливе ставлення до природи.

                                                   Хід уроку

I.Привітання

Доброго ранку, любі друзі! (вітаємося в колі один з одним за допомогою побажань)

1. Синоптики

Сьогодні понеділок

Сьогодні 6 березня 20.. року

Погода сонячна, але прохолодно.

Ще стоїть надворі зима, лежать сніги, а Мати – Природа посилає на Землю

свою донечку – Весну.

                                         Та здаля вже крок за кроком

                                          Йде весна, веселий час

                                          Ось вона ненароком

                                          Завітає і до нас.

II.Основна частина ранкової зустрічі

-Діти, яке свято наближається?

-У цей день жінкам дарять квіти.

Навесні вона в теплі                                Має трунок, має вроду,

Проростає з-під землі.                              І дарує насолоду.     (Квітка)

1.План заняття

-Сьогодні ми будемо вивчати тему на уроці «Я досліджую світ»:

 «Різноманітність рослин. Охорона рослинного світу»

-Згадаємо про те, які перші квіти з’являються навесні.

У ході бесіди учні згадують  вірші, загадки, прислів’я.

                              Я маю очі голубі, так як неба синь

                              Росту між кленів і дубів,

                              Люблю і сонце й тінь.

                              Відгадайте, що за квітка,

                              Бо мене не буде влітку.      (Пролісок)

-Розв’язання задачі про квіти на уроці математики.

-Читання казки «Квіти – легенди»

-Образотворче мистецтво – малюємо рослини, які потребують охорони.

2.Бесіда

-Чарівний світ зеленого царства живе за законами матінки – Природи.

Людина – частина живої природи, але на жаль, вона про це забуває.

-Згадуємо про Червону книгу.

 

Ми завжди були б щасливі,                           В Червону книгу ми занесли

І пахучі, і красиві.                                           Світ неповторний та чудесний,

Якби в полі, в лісі, в лузі,                               Що поступово вимирає,

Бачили нас лише друзі                                   Давно рятунку в нас благає.

Ті, які б нас не топтали,

Без потреби не зривали.

-Бесіда про квіти, з яких плететься український віночок.

III.Заключна частина ранкової зустрічі

Пісня – гра « Подоляночка»

(Діти, взявшись за руки, ходять по колу і співають.

А дитина, яка у віночку по черзі передає його іншому.)

Десь тут була подоляночка,

Десь тут була молодесенька.

Тут вона сіла, тут вона впала

Тут вона впала, до землі припала.

Ой устань, ой устань, подоляночка,

Ой устань, ой устань, молодесенька!

Умий личко, та личко біленьке.

Та візьмися в боки, скачи свої скоки

Біжи по Дунаю, бери ту, що скраю.

 

                                

docx
Додано
24 січня 2023
Переглядів
286
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку