Урок "Сонячна система" до підручника On Screen1 Unit 7

Про матеріал

Розробка уроку для 6 класу з поглибленим вивченням англійської мови. Для підручника "On Screen1" Unit 7. Урок проводився в рамках тижня англійської мови. Може проводитися як окремий урок так і урок в рамках STEM тижня з природничих наук.

Перегляд файлу

Тема: Шкільне життя .Астрономія (Сонячна система)

Цілі уроку:

  • Навчальна: активізувати в мовленні учнів лексичний матеріал теми, вивчити назви планет та дати елементарне уявлення про нашу сонячну систему.
  • Розвивальна: розвивати компетенції з читання ,аудіювання , та говоріння
  • Виховна: виховувати  почуття  важливості кожного шкільного предмету

Очікувані результати: учні  знають назви планет та вміють правильно їх вимовляти, читають текст про нашу сонячну систему та виконують вправи до нього

Тип уроку: комбінований

Обладнання: підручник “On Screen 1”, роздаткові картки для роботи учнів , презентація PowerPoint  “School life ”, проектор, ноутбук з підключенням до мережі Інтернет, віртуальна платформа Mentimetre

Ключові компетенотності:використовувати ефективні навчальні стратегії для вивчення мови  відповіднодо власного стилю навчання

Змістові лінії :демонструє розуміння потреби працювати разом

 

 

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВЧА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Організація класу
  • Good morning, dear pupils! I am so glad to see you!
  • Who is on duty today? Who is absent? Are you ready for today’s lesson?

If “yes” we shall start right now. But first, tell me – how are you?

  1. Фонетична розминка. Введення в іншомовне середовище

Let’s watch the video and try to guess What subject we are going to talk about?

( фрагмент відео взятий із відео додатку до уроку )

  1. Оголошення теми та цілей уроку

During the lesson we are going to speak about very interesting subject – Astronomy. We will learn the planets’ names , their place according to the Sun and many interesting facts about them.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Активізація мовленнєвої діяльності.

(Діти витягують картки із запитаннями про школу, картики мають різний колір, щоб в подальшому було легше розділити на групи)

1How do you call the special set of clothes worn by children in some schools?

2 What’s the name of the list which shows the times at which subjects are taught at school?

3 How do you call the subject in which students learn to cook or other skills needed at home?

4 What’s the word that means “the qualifications obtained by students who successfully complete a university or college course”?

5 How do you call a department or group of related departments in a college or university?

6 How do you call the subject in which you study about electronic equipment, especially computers?

7 What’s the name of the short period of time between lessons  during which students can relax or eat some snacks?

8 What’s the word which means “one of the 3 periods in the year during which classes are held in schools, universities, etc.”?

9 How do you call all the teachers employed in a school?

 

  1. Введення нового лексичного матеріалу. Назви планет

 

So, let’s listen and repeat the name of each planet

 

 

  1. Активізація опорного лексичного матеріалу

A ) за допомогою інтерактивної дошки учні виходять і прикріпляють назву планети до малюнку, називають її та перевіряють правильність вимови

Б)учні витягують малюнкти з планетами та розтавляють їх у вірному порядку

 

4 Listening activities SB p.118

 

  1. Pre-listening (vocabulary)

Open your books on page 118/ This text help us to learn more about planets. But before we will work with the text , look through the new words.(Роздаю листочки з новими словами , на кожному листочку є позначка сонечко або зірка. Слухаємо , читаємо та перекладаємо слова)

  1. Listening

Now let’s listen the text and count words “planet” and “the sun”

Відповідно до позначок на листочках ділю учнів на дві команди, у кожної є своє слово , яке потрібно почути в тексті і порахувати .

C ) After-listening

Перевіряємо відповіді

 

 5 Reading

Now we know some information about planets. Let’s read and translate this text. One by one for two sentences.

         6 After-reading activities

Ex.2,p.118

Here we have some statements on the whiteboard, read and mark them as True or False

(учні розподіляють твердження на дві групи на дошці)

Ex.3 ,p. 118

Next task is  fill in the correct word , according to the text (за допомогою інтерастивної дошки , учні вставляють слова та коментують свій вибір)

 

  1. Закріплення матеріалу теми
  1. Quizz

Look at the presentation and answer theses questions

https://en.islcollective.com/english-esl-powerpoints/reading-comprehension/general-reading-comprehension/solar-system-quiz/34879

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Пояснення домашнього завдання

Your home task will be very unusual. Make the small copy of our solar system.

 

 

  1. Підведення підсумків уроку, оцінювання учнів

 

Use these emoje to answer my questions. The Mentimetre helps us to see the resuls of our work

  1. Was the topic interesting?
  2. Do you know the name of the planets?
  3. Was the text difficult for you?
  4. can you rad the text?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Білоцерківська

гімназія-початкова школа  № 7

імені генерал-полковника Геннадія Воробйова

Білоцерківської міської ради Київської області

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови

у 6 класі на тему:

«Шкільне життя»

1538402884.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                          Підготувала:

вчитель англійської мови

Пащенко Т.В.

 

docx
Додано
25 липня 2023
Переглядів
287
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку