Інтегрований урок (англійська + фізична культура) мотивує учнів вивчати лексичний та граматичний матеріал рухаючись та з задоволенням.
1
Тема: Спорт та види спорту.
Мета
Практична: систематизувати та узагальнити лексичний матеріал за темою зовнішність, активізувати вживання лексичних одиниць темою вільний час та спорт, повторення і закріпити вживання граматичних структур (We can…, I am good at..,I like to),удосконалювати мовні вміння, навички читання про себе та вголос, продовжувати удосконалювати навички говоріння та аудіювання, навчати спортивним командам англійською мовою;
Освітня: розширювати загальний кругозір і світогляд учнів з різних
предметів, розширювати словниковий запас;
Розвивальна: сприяти фізичному розвиткові учнів; розвивати
швидкість, спритність, гнучкість, силу, витривалість; розвивати
здатність знайти і використовувати необхідну інформацію;
розвивати мовленнєву здогадку, пам'ять, увагу, розвивати вміння
співпрацювати у колективі(команді);
Виховна: виховувати почуття колективізму, прагнення до здорового способу життя, позитивне ставлення до фізкультури та англійської мови; інтерес до вивчення англійської мови, виховувати культуру поведінки під час роботи в колективі, формувати потребу у практичному використанні англійської мови у соціально-культурній сфері.
Обладнання: стрибалки, м’ячі,кеглі, гімнастичні мати, листи ватману, постери з завданнями, маркери.
Місце проведення:спортивна зала
Вчителі ЗОШ № 17: Абдулдаімова Дарь`я Володимирівна – вчитель фізичної культури, Кондратова Ольга Миколаївна – вчитель англійської мови
Етапи |
Хід уроку |
Примітки |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.Оргмомент
2 Мотивація учбової діяльності
3 Основна частина
3 Основна частина
Заключний етап уроку Рефлексія
|
Вч.: Добрий день, дорогі діти! Наш урок незвичний. Щоб вам було цікаво, проведемо урок-змагання.Сьогодні ми проведемо урок фізичної культури з Ольгою Миколаївною. T: Good morning dear pupils. Nice to meet you. Today we have both English and PE lesson. The topics of the lesson is sport and kinds of sport. We shall run, jump, play, have competition and ,of course, learn English. So let’s start our unusual lesson.
Оцінювати вашу підготовку буде наше журі: ___________ Якщо команда виграла- отримує 2 бали, за програш – 1 бал, за порушення правил – мінус 0,5 балів. Тож, почнемо! По-порядку ставай! Шикуйся! Рівняйся! Струнко! До здачі рапорту приготуйся!
Put yourselves in order! One, two…. Dear, teachers! The … pupils of the 4th form are ready to the lesson. The duty is ... Рапорт здано! Рапорт прийнято! Вільно! (Учень повертається до учнів!) P1: Вільно!
Вч. “Право-руч! Біг по залу у повільному темпі (1 коло) закидання гомілок назад 5 — 8
T: And now it`s time to warm up our body. I suggest you to do Physical Activity. You should come to me and make a circle. Pupil 1 : one, one,one(показуємо один палець) I can run(біг на місці) Two, two, two (показуємо два пальця)) I can jump too!(стрибаємо на місці) Three, three, three (показуємо три пальця) Look at me!(дитина завмирає у смішній позі) Make your right foot tap, tap, tap. (топаємо правою ногою) Make your left foot tap, tap, tap. (топаємо лівою ногою) Turn around 1,2,3. (повертаємось) It is easy, you can see !
Pupil 2 : We are flying, We are flying like a real plane. ( показуємо літак) We are swimming, We are swimming Like a real whale(показуємо кита). We are running, (біг на місці) We are jumping, (стрибаємо на місці) Trying sky to get. ( підіймаємось вгору) We are skipping, We are skipping (перескакуємо з ноги на ногу ) Trying sky to get. ( підіймаємось вгору) We are hopping, (стрибаємо спочатку на одній нозі, потім на другій) We are climbing ( ніби ліземо на дерево) Like a funny cat.
Pupil 3: Show me your shoulders, Show me your neck Clap, clap your hands And show me your back. Show me your head, Show me your shoulders, Show me your neck, Clap, clap your hands And show me your back.(учні повертаються спиною) Show me your knees, Show me your head, Show me your shoulders, Show me your neck, Clap, clap your hands And show me your back.(учні повертаються спиною)
Pupil 4:
Shake your head. Put your hands on knees. Roll your knees forward One, two, three, four. Roll your knees backward.
ІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ And now… Only today , at school № 17 we`ll have the greatest fight between two teams Перевірка домашнього завдання Have you all done your homework? So, let`s do two lines and represent the name of your team and motto! Meet our teams! I Team Captain 1: Our team is… Team 1: Rainbows Captain 1: Our motto is Team1: red ,yellow, green, and blue Colours of the rainbow, Shine on me, shine on you.
2 Team Captain 2: Our team is… Team 2: Friends Captain 2: Our motto is Team 2: Friends are super, Friends are cool, Friends are great at our school.
ІІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ
And now the main part of our sport lesson – the race! Are you ready, my dear sportsmen? Let`s start! RACE 1 Our first race is called ‘unscramble the word “. You need two hula-hoops, skittles and your sporty skills.
Учасники повинні пробігти змійкою між кеглів до обручу з літерами…..
And take a sheet of paper with a letter out of the hula-hoop and run back to your team with a letter in your hand. When you ` ll bring all the letters, unscramble the word and shout “HOORAY’. Every word consists of 10 letters.
Всі зрозуміли завдання? Стали один за одним. Команди приготувались?
Well, teams to the start. Ready, steady, go!
Well done! And now let’s listen to our jury. They will tell us how many points did you get.
RACE 2 Our second race is called ‘Complete the rhyme“. You need two benches, skipping ropes and your sporty skills.
Учасники повинні дострибати на скакалці до лавиці, проповзти по ній…..
And run to the posters with the rhyme. Then take a marker and fill in the gap with the word from the chart.After that creep along the bench, skip back to your team. When the rhyme is written, shout “HOORAY’.
Всі зрозуміли завдання? Стали один за одним. Приготувались?
Well, teams to the start. Ready, steady, go! Sport is fun for girls and …… , It's much better than the …... . You can sledge and ski, and ……., And play snowballs with ……. You can swim and play ………, Hockey, tennis, …….. . You can jump and you can ……., You can have a lot of …….!
Sport is fun for girls and boys It's much better than the toys. You can sledge and ski, and skate, And play snowballs with Kate. You can swim and play football, Hockey, tennis, basketball, You can jump and you can run, You can have a lot of fun! Well done! And now let’s listen to our jury. They will tell us how many points did you get.
RACE 3
The third race is called ‘Draw the caterpillar” and you`ll read the text about your classmates “. You need two balls and your sporty skills.
Учасники повинні добігти до постера, виконуючи ведення баскетбольного м`яча.
… You can see the posters with the line of the words. Circle a word with the help of the marker. Then run back quickly with the ball in your hand. When the caterpillar is drawn, shout “HOORAY’. Всі зрозуміли завдання? Стали один за одним. Приготувались? Well, teams to the start. Ready, steady, go!
Team „FRIENDS“
Team „RAINBOWS“
Well done! And now let’s listen to our jury. They will tell us how many points did you get.
RACE 4 Do you like crosswords? Then translate seven sporty words into English and solve the crossword “STADIUM” You need two skipping ropes, mats and your sporty skills.
Учасники повинні добігти до матів, зробити перекид вперед та…
run to the poster with the crossword. Then write down a word with the help of marker and run back to your team. When the team is ready, shout “HOORAY’.
Всі зрозуміли завдання? Стали один за одним. Приготувались? Well, teams to the start. Ready, steady, go! Team „FRIENDS“ 1.лижі 2.кататися на ковзанах 3.м`яч 4.кататися на санчатах 5.велосипед 6.стрибати 7.плавати
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
Team „RAINBOWS“ 1.cтрибати на стрибалці 2.кататися на ковзанах 3.карате 4.бадмінтон 5.кататися на лижах 6.стрибати 7.плавання
1 2 3 4 5 6 7
Well done! And now let’s listen to our jury. They will tell us how many points did you get. I`m sure, that friendship is the winner today.
Рефлексія - постер “Веселка настрою”
Did you like our English lesson? If you like it put your rain drop up. If you don`t like it place your rain drop under the rainbow.
ПІДСУМОК. ОЦІНЮВАННЯ. You are strong, brave, active, and attentive sportsmen, and you make a good progress in English! Congratulations! I`m going to give you excellent marks and sweet presents!
ДОМАШНЄ ЗАВДАНННЯ. Вивчити вірш. T:Let`s read this rhyme all together again Sport is fun for girls and boys It's much better than the toys. You can sledge and ski, and skate, And play snowballs with Kate. You can swim and play football, Hockey, tennis, basketball, You can jump and you can run, You can have a lot of fun!
T:Our competition is over. Raise your hands, Jump up high, Wave your hands And say Goodbye!
|
Вітання учителя фізичної культури
Вітання учителя англійської мови
Вчитель фізичної культури
виступ чергового
виступ чергового
Учитель фізичної культури
Пробіжка учнів (розігрів м`язів тіла )
Учитель англійської мови
(всі учні стають у коло, один учень у середині показує та коментує фізичні вправи англійською мовою)
Учитель англійської мови
Команди представляють назву команди і девіз)
Учитель англійської мови
Учитель фізичної культури
Учитель англійської мови
Учитель фізичної культури
(виступ журі)
Учитель англійської мови
Учитель фізичної культури
Учитель фізичної культури
Коли всі слова вставлено у вірш, представники команд читають вірш
Учитель англійської мови
Учитель фізичної культури
Діти обводять у коло слова тексту під час естафети, а коли завдання виконано, капітани читають текст повністю.
Учитель англійської мови
Діти розв’язують кросворд
Робота в групах
Учитель англійської мови читає вірш без останнього слова у рядку, а учні закінчують рядок
|