SPORT IN MY LIFE
Мета:
розвиток усного й писемного мовлення учнів з теми «Спорт у нашому житті» шляхом мотивації через різноманітні види діяльності, виховувати позитивне ставлення до занять спортом для зміцнення власного здоров’я.
Обладнання:
наочний матеріал, інтерактивна дошка, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання вчителя та учнів
T. Hello my dear friends. I’m glad to see you.
P. Good morning teacher.
Введення в іншомовну атмосферу
Т. Warm up
(Мовленнєва розминка, читання скоромовки)
Відпрацювання дифтонгу /əʊ/
Moses supposes his toeses are roses
But Moses supposes erroneously
For nobody’s toeses his posies are roses
As Moses supposes his toeses to be.
Запитання
ІІІ. Основна частина уроку
Повторення ЛО з теми спорт
T. Children I suggest you to review words we have learnt at our previous lessons. You have to join into 4 groups. Each of the group will be given the task to refresh your knowledge. (Діти об’єднуються в 4 групи та отримують свої завдання)
T. Great! Now let’s check
(Діти називають вид спорту та його переклад.)
Практика усного мовлення:
T. Children, please, look at the screen and continue the sentence. My favourite kind of sport is/are… because…
(Діти читають речення на екрані та доповнюють його власними відповідями) Повторення граматичного матеріалу
T. Pupils tell me please what is the difference between using the verbs play, go, do.
P1. We use the “play” with competitive games. For example: Play chess, basketball, football, tennis etc.
P2. We use “go” with sports that end in -ing. For example: go swimming, horse riding, sailing, surfing)
P3. We use with all the other kinds of sport and martial arts. For example: do yoga, judo, athletics, gymnastics, etc.
T. Excellent! Well let’s do the next task. Look at the screen please. You have to fill in the gabs with words PLAY, GO and DO.
(Діти повторюють вживання дієслів play, go, do з видами спорту) На дошці діти виконують завдання вставляючи правильне дієслово у речення.
ІІІ. Заключна частина уроку
Підсумок уроку
T. What have we done today children? What the task did you like the most of all? The lesson is over. Thank you for your work and attention! Good-bye.
Оцінювання учнів
Д/З Впр. 1, ст. 87; впр. 3 ст. 87-88