Урок та Презентація на тему : Силуетне зображення. Створення силуетної композиції "Бережіть птахів"

Про матеріал
Урок з мистецтва 2 класу за підручником Людмили Масол. Мета: ознайомити учнів із поняттям «Силует»; актуалізувати знання учнів про птахів – частину живої природи; вчити учнів зображати за допомогою фарб силуети птахів; розвивати художні здібності учнів, чуття кольору, вміння працювати з гуашшю; виховувати старанність, охайність в роботі, бережливе ставлення до природи.
Перегляд файлу

 Тема: Для кожного звіра і птаха у казки свої голоси. Силуетне зображення. Створення силуетної композиції «Бережіть пта­хів!» (гуаш). Створення силуету.

 

Мета: ознайомити учнів із поняттям «Силует»; актуалізувати знання учнів про птахів – частину живої природи; вчити учнів зображати за допомогою фарб силуети птахів; розвивати художні здібності учнів, чуття кольору, вміння працювати з гуашшю; виховувати старанність, охайність в роботі, бережливе ставлення до природи.

 

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, тонований  та білий  папір.

 

Хід уроку

1.Організація класу.

1.1 Привітання.

Добрий день , малята!!!Хлопчики і дівчата!

З давніх пір і донині ,

Кажуть у нас в Україні !

«Здоровенькі були».

1.2.Приготування до уроку.

Привіталися любенько,

Усміхнулися раденько.

Сонячний заряд візьмем ,

З ним в країну знань підем!

2. Створення позитивного психологічного клімату

2.1Слухання музики( Флейта)

-Який муз.інструмент звучав?

-Чи сподобалось?

- Як ви себе почували?

2.2. Актуалізація знань.

Ви вже слухали симфонічну казку , у якій звучала флейта .

  • Нагадайте назву ? Композитора ?

У казці флейта відображала голос ,а кого послухайте загадку

 

 

Цілий день працюю в гаї

Діловито дзьобом б’ю,

Я не цвяхи забиваю,

Я комашок дістаю.         

(Дятел)

(Слайд № 1 ) Виховний момент ( підгодівля пташок)

3. Оголошення теми уроку .

І як ви здогадалися ми сьогодні будемо слухати ,говорити і творчо працювати над такою темою( слайд № 2)

4.Вивчення нового матеріалу .

4.1 Робота за підручником ст. 38 ( слайд №3)

4.2 Розповідь вчителя (Слайд №4)

5. Фіз-хвилинка.

6. Творча робота

6.1 Які потрібні інструменти та матеріали (слайд №5)

6.2.Щоб гарно працювати ми повинні правила знати . (Слайд № 6,7,8)

6.3. Інструктаж щодо виконання послідовності дій .(Слайд №9)

7. Виставка робіт (слайд 10) творча робота

8. Самооцінювання (слайд 11)

За допомогою лего.

9. Підсумок уроку . Рефлексія (лего)

Гра «Так» чи «Ні»

9.1 Флейта – це муз. Інструмент. (так )

9.2 Силует- це скульптурне зображення (Ні)

9.3 Пташок треба взимку підгодовувати і берегти(так)

9.4 Ви на уроці відповідали гарно і працювали творчо (так) Слайд 12

 

docx
Пов’язані теми
Мистецтво, Розробки уроків
Додано
29 листопада 2021
Переглядів
603
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку