Урок. Тема:"Навчальний проєкт ( орієнтовна тематика)"

Про матеріал
Розробка уроку на тему:Навчальний проєкт ( орієнтовна тематика) Захист проектів Прогноз погоди за народними прикметами Якщо зникне Сонце, то… Складено відповідно до інтегрованого курсу " Пізнаємо природу" за модельною програмою авт. Коршевнюк Т.В.
Перегляд файлу

 

Тема: Навчальний проєкт ( орієнтовна тематика)

Мета уроку: формування ключових компетентностей: соціальна та громадянськакомпетентності; спілкування державною (і рідною в разі відмінності) мовами;
уміння вчитися впродовж життя; математична компетентність; інформаційноцифрова компетентність;
формування предметних компетентностей: Презентує навчальний
проєкт на вибір
Тип уроку: формування компетентностей
Форми роботи: фронтальна бесіда, групова робота.
Методи та прийоми:
1). Пояснювально-ілюстративні (інформаційно-рецептивні): бесіда,
розповідь, бліц-опитування, презентація.
2). Репродуктивні: робота з підручником, картами, зошитами, складання
пазлів, порівняння, тести.
3). Проблемно-пошукові: дослідження, повідомлення учнів з додаткових
джерел
Внутрішньопредметні і міжпредметні зв’язки: історія, біологія, фізика,
географія
Обладнання: схеми, малюнки, таблиці, м\м дошка, підручник, зошит
Реалізація НЛ: громадянська відповідальність, екологічна безпека і сталий
розвиток (формування в учнів соціальної активності, відповідальності та екологічної
свідомості), підприємливість і фінансова грамотність, здоров'я і безпека.
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
«OЧІКУВAННЯ «МИ ЧЕКAЄМO НA ТВOЄ СМС»
Учні пишуть нa кoльoрoвих стікерaх питaння які їх нaйбільше цікaвлять з
дaнoї теми і прo щo вoни oчікують дізнaтись.
ІІ. Актуалізація опорних знань
Виправ помилки.
Учням пропонуються твердження з помилками. Помилки необхідно знайти та
ви правити.
1. Все, що знаходиться навколо нас називають Всесвітом (навколо нашої
планети і наша планета).
2. Наука, яка вивчає Всесвіт називається хімією. (Астрономією).
3. Найвищу температуру мають планети. (Зорі).
4. Зорі завжди рухаються навколо планет. (Навпаки).
5. Найближчою до Землі планетою є Сонце. (Зорею).
6. Біло-блакитним світяться зорі, які мають найнижчу температуру.
(Найвищу).
7. Планети випромінюють власне світло, а зорі його відбивають. (Навпаки).
8. Всесвіт – це сукупність сузірь, а сузір’я – сукупність галактик. (Навпаки.
Всесвіт – сукупність галактик, а галактики – сукупність сузірь).
9. Найбільш відомою галактикою є Велика Ведмедиця (Велика ведмедиця –
сузір’я).
10. Велика ведмедиця, мала ведмедиця, Чумацький шлях, туманність
Андромеди, Водолій – найвідоміші сузір’я. (Чумацький шлях, туманність
Андромеди - галактики).
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Сьогодні ви не тільки станете учителями для своїх однокласників, ви відчуєте
значущість своєї роботи, впевнитесь, що навчання — це цікаво.
ІV. Вивчення нового матеріалу.
Захист проектів
Прогноз погоди за народними прикметами
Якщо зникне Сонце, то…
V. Обговорення результатів діяльності
VІ. Підсумок уроку. Рефлексія
Методичний прийом «Я уважний!»
Це системна розмітка текста під час читання та обдумування, що дозволяє
активізувати процес сприйняття інформації та підвищити його ефективність. Він
допомагає не просто усвідомлювати текст, а виділяти в ньому
відоме/невідоме/цікаве, таким чином «сортувати» інформацію. Підходити до
інформації свідомо і уважно.
учні читають інформацію і розподіляють на певні категорії, а саме:
• знаком «+» – що вже їм відомо;
• знаком «–» – що їм невідомо/або суперечить їхнім уявленням;
• знаком «!» – що їм цікаво/неочікувано;
• знаком «?» – що незрозуміло або про що б вони хотіли дізнатися більше.
VІI. Домашнє завдання

 

docx
Додано
17 жовтня 2023
Переглядів
236
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку