Тема: Tips. Корисні поради
Мета:
навчальна: продовжувати вчити учнів надавати корисні поради співрозмовнику, вживаючи в мовленні модальні дієслова; продовжити навчання мовної здогадки; навичок аудіювання.
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів.
Плужнянська загальноосвітня санаторна школа
Хмельницької обласної ради
Тема уроку:
«Tips. Корисні поради»
Підготував:
вчитель англійської мови
Козлюк Ольга Юріївна
Плужне – 2018 р.
Урок № 22
Клас: 6
Дата:____________
Тема: Tips. Корисні поради
Мета:
навчальна: продовжувати вчити учнів надавати корисні поради співрозмовнику, вживаючи в мовленні модальні дієслова; продовжити навчання мовної здогадки; навичок аудіювання.
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів.
Тип уроку: формування вмінь і навичок
Методи: пояснення, «ланцюжок», ігрова діяльність, парна робота, фронтальне опитування, робота біля дошки, знайди відповідність, пошукове завдання, робота з словником, «мікрофон», «асоціативний кущ»;
Обладнання: підручник, зошит, словник, презентація, картки для роботи в парах, роздатковий матеріал, граматична таблиця «Modal Verbs»;
Основні поняття: can, should, must, may, could, may, might, have to
Procedure
I. Організаційний етап уроку. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T. Good morning, boys and girls!
Ps. Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning ,
We are glad to see you!
T. Thank you. I am glad to see you too. Let’s start our lesson.
2. Організація класу. Підготовка до уроку. Звіт чергового. Вправи для правильної постави. Дихальні вправи
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we’ll speak about tips, learn modal words and do many exercise! Let’s go! Be active!
4. Уведення в іншомовну атмосферу
Асоціативний кущ
II. Основна частина уроку
5. Перевірка домашнього завдання
ІІ – рівень Exercise 2, p. 52 (4 речення) – письмово
ІІІ – рівень Exercise 2, p. 52 – письмово
6. Повторення граматичного матеріалу: Modal verbs
Учні пояснюють вживання модальних дієслів
MODAL VERBS |
|
Can |
Вміння, здатність |
Should |
Порада |
Must |
Обов’язок |
May |
Дозвіл |
Could |
Ввічливе прохання |
May |
Припущення |
Might |
Ймовірність |
Have to |
Зобов’язання |
7. Розвиток навичок говоріння
«Мікрофон»
Exercise 4, p.53
T: Read the English proverbs and translate.
Key: 1. Гора з горою не зійдеться, а чоловік з чоловіком колись та й зустрінуться.
2. Розумний за сім років не відповість на запитання, які дурень поставить за одну годину.
3. Якщо ми не можемо робити, як хочемо, то треба робити, як можемо.
4. Люди, які живуть в скляних будинках, не повинні кидати каміння.
5. Ви можете привести коня до води, але ви не можете змусити його пити.
6. Людина може померти, але один раз.
7. Той хто любить їсти фрукти, повинен залізти на дерево.
8. Розвиток навичок письма
Робота в парах
Exercise 5, p.53
T: Choose the correct modal verb to complete the sentence in pairs.
Key: 1. must, 2. should, 3. may, 4. mustn’t, 5.have, 6. might
9. Physical Activity
Учитель називає слова та жестами показує учням, що треба робити, спонукаючи учнів повторювати фрази та дії.
Учні підводяться та повторюють слова.
Учні підводяться та повторюють слова.
Учні махають один одному рукою.
Учні сідають, повторюючи слова.
Stand up, sit down (встати і сісти)
Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)
Point to the window, (показати пальчиком на вікно)
Point to the door, (показати пальчиком на двері)
Point to the board, (показати пальчиком на дошку)
Point to the floor. (показати пальчиком на підлогу)
Stand up, sit down (встати і сісти)
Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)
10. Розвиток навичок діалогічного мовлення
Рольове читання
Т: Choose the correct verb form and act out.
Key: 1. Might, 2. Have to, 3. Should, 4. Might, 5. Might, 6. Should, 7. Don’t have to, 8. Have to, 9. Should, 10. Might not
Write the model on the board and then ask pupils to substitute the necessary words instead of the italics ones.
Model: At the English lessons we roleplay different situations.
Maths do the sums
Literature learn poems by heart
Nature Studies study the planets in the Solar System
Music sing folk songs
History read about Ukrainian hetmans
P.T. play football
Geography show different countries on the map
Art draw funny animals
Ukrainian write compositions
Computer Studies learn to use a computer
Science mix up chemicals together
English study British culture
Competitions support our team
Answer the questions.
1. Do you like your school?
2. Can you tell five things you like about your school?
3. Have you got any problems with any school subjects?
4. Do you feel nervous when you have tests?
5. Do you like doing homework?
6. Which extraschool activities do you take part in?
7. Have you made friends with pupils from other classes?
12. Домашнє завдання
Exercise 7, p. 54
13. Підбиття підсумків уроку
«Асоціативний кущ»
T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good luck!
Cl. Thank you teacher. Goodbye!