Конспект уроку з англійської мови у 1му класі
з теми: «У гості до казки. «Ріпка», заняття №24
Підготувала і провела вчитель англійської мови Супрун І.Ю.
Мета уроку: Введення та активізація нового лексичного матеріалу.
Вдосконалювати навички та вміння.
Завдання:
2. Розвиваючі:
3. Виховні:
Оснащення: проектор з екраном, роздатковий матеріал, робочий зошит.
Хід уроку:
Привітання (2 хв)
Учитель: - The bell has gone. Stand up, please.
Good morning!
Учні: - Good Morning!
Учитель: Діти, ми продовжуємо вивчати англійську мову. Let’s start our lesson! I’m glad to see you! How are you? Come up to the board and show your mood!
Мовленнєва зарядка (бесіда за питаннями) (5 хв)
Учитель: Now, let’s make up dialogues! Who wants to be the first?
Учитель: How’s the weather today?
Учитель: Children, look at the picture! What do you see? What is the name of this story? You are right! It is ’Ripka’! Today we’re going to travel to the world of fairy-tales. Let’s start!
Учитель: Listen to the story! Long, long ago there lived a family…Let’s listen and mark family members. Be careful!
o sister 1
o grandmother 2
o brother 3
o mother 4
o grandfather 5
o father 6
Учитель: Now, let’s sing a song ‘My family’ all together.
Учитель: So now we know family members! Oh, and what do you see in picture 2? Correct, it’s Ripka and other characters!
- Опис тварин та рослин з використанням прикметників:
- It is … (big/small, colours)
- Перевірка: учень називає деякі ЛО – інші їх обводять або позначають.
- Артикуляційні вправи на повторення звуків [ɑː], [ə]: учні визначають, фотографії артикуляцій яких звуків вони бачать в рожевому полі справа; позначають кожне фото окремим кольором; знаходять малюнки на розвороті, які зображують об’єкти
з відповідними звуками, - та обводять їх тим же кольором.
Учитель: Діти, пам’ятаєте на чому будується казка «Ріпка»? Правильно, на допомозі. Ось і у нашого Лаксика є друзі, які не можуть щось зробити. Давайте їм допоможемо!
o I can’t play volleyball
o I can’t open a book
o I can’t play tennis
o I can’t stand up
o I can’t play football
o I can’t count
Фізкультхвилинка (2 хв).
Учитель: Now, it’s time to have fun! Stand up! Repeat after me!
Hands up! Hands down!
Hands on the hip! Sit down!
Stand up! Hands to the sides!
Bend left! Bend right!
One, two, three, hop!
One, two, three stop!
13-43-1 рlant, water, grow, it is big, pull
- Діти придумують, як ці дії можна імітувати та демонструють під час повторення (ці ж рухи можна буде використовувати в пісні у виставі), додаючи пізніше фразу This is the way…
- З’єднують лініями малюнки: які дії та стани стосуються ріпки (grow, it is big), а які батька (plant, water, pull)
- Учні, працюючи в міні-групах, нумерують малюнки в тому порядку, в якому, на їх думку, вони йдуть у казці
- Учні слухають аудіозапис (13-43-2) та перевіряють
1 It is a family: a grandfather, a grandmother, a father, a mother, a sister and a brother.
2 Father plants a seed.
3 Father waters a seed.
4 Turnip grows and grows.
5 Turnip grows big.
6 Father pulls the turnip.
- Учні описують малюнки, складаючи їх в першу частину казки.
3) Підведення підсумків уроку (2 хв).
Учитель: I’d like to say that you were perfect. We have done a lot and learned a lot. The lesson is over. Goodbye!
1