Дата: 01.02.2021
Тема: Мої іграшки
Мета: повторити і закріпити матеріал попереднього уроку; ввести нову конструкцію: It`s my plane/It`s my car; розвивати діалогічне мовлення; вміння розповідати за малюнком; виховувати комунікативність, формувати доброзичливість, толерантність.
Обладнання: презентація.
Хід уроку
1.1 Привітання
-Hello, children! My name is Ksenia Eugenivna. I’m your teacher today. Take you seats.
1.2 Введення в іншомовну атмосферу
Balls and dolls
Dolls and balls
I have got
Many toys.
-Please look at the board, now I will read the poem, and you listen (Будь ласка подивіться на дошку, зараз я прочитаю скоромовку, а ви уважно слухайте)
-Read after me line by line (Читати після мене рядок за рядком)
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
-Who wants to read? (Хто хоче читати?)
2.1 Повідомлення теми уроку
Сьогодні ми з вами повторимо назви різних іграшок, які вже вивчали. Будемо розігрувати діалоги, гратись, співати пісень. Let’s start our lesson.
2.2 Повторення вивченої лексики
Гра «Назви картинку»
– I’ll show you a picture and you must name it.
And you also say what toys have you got at home.
2.3 Навчання читання
1) Pre – Reading Activity (Етап підготовки техніки читання)
Children, open your textbooks on page 63.
-What is shown in the picture?
-What do you think the guys are talking about?
-What toys did you notice in the picture?
2) While Reading. (Етап техніки читання)
-And now let's read the dialogue of these guys with you and find out what they were discussing.
3) Post – Reading Activity. (Етап перевірки розуміння тексту)
-We read the dialogue. What did you learn from the text?
-А як на англійській мові буде коробка іграшок?
-What names of toys did you find in the text? Name them.
-Did you read the dialogue carefully? Who can say the name of the boy in the red T-shirt?
-Did you notice that Ron is very greedy?
-How did you notice that? What exactly did Ron say when he didn't want to share his toys?
-Він використовував таку конструкцію It`s my plane/It`s my car. А це означає, що всі іграшки належать йому.
-Is it good to be greedy?
-Do you share your toys with friends?
2.4 Фізкультхвилинка (відео)
2.5 Практичне використання вивченого матеріалу
-See page 64. What is shown in the figure?
-What exactly did the dog do?
-What toy did the dog grab?
-What does Ron tell her?
3.1 Home task
-And now pay attention to the song and the picture to it.
-Look at the picture and tell us what toys we will sing about.
-Я вам показую малюнок із зображенням іграшок. А ви мені даєте їх назву на англійській мові.
3.2 Підсумок
-Well done, you remember the names of the toys very well.
-Now let's sing a song together. We begin ...