Розробка уроку у 1 класі до Нової української школи за підручником
Quick Minds
Тема : Україна. Робота в групах
Мета :
повторити вивчені раніше вирази та слова;
розвивати усне мовлення, артикуляційні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування.
Очікувані результати:
узагальнити навички сприйняття на слух лексики з теми « Знайомство» відповідно до програмних вимог;
застосовувати та закріпити вміння учнів рахувати в межах 10;
повторення мовного матеріалу;
вивчення лексики з теми «Тварини»;
повторення структур, представлених у темі « Знайомство», відповідно до чинної програми 1 класу.
Обладнання :
Підручник “ Quick Minds” Herbert Puchta , роздатковий матеріал, картки з малюнками, аудіофайл з піснею “ Quick Minds” .
Хід уроку.
I.Організаційний момент
good morning to you,
good morning ,
good morning ,
I’m glad to see you.
I’m glad to see you too.
Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.
Скоромовка для закріплення правильної артикуляції звуку[e]:
What a big black cat!
What a cat! What a cat!
II. Повідомлення теми та мети уроку
Учитель показує картки з малюнками (визначні місця нашої країни; тварини, кольори), щоб діти вгадали тему уроку. Після цього учитель коротко повідомляє мету уроку. (Див . додаток 1 )
III. Первинне застосування набутих знань
1. Вивчення слів з теми «Тварини»
Учитель показує малюнки по темі, а учні повторюють за вчителем.
Animals : hippo, giraffe, zebra, flamingo, lion, parrot, elephant
2. Гра «Вгадай слово» з теми «Кольори»
Учитель читає слова, а учні слухають, на відоме слово з теми вони повинні плеснути в долоні.
Red, cat, dog, green, black, tree, pen, apple, white, pink, bag, blue.
(Див. додаток 2)
3. Пісня «Hello,how are you?»
4. Фізхвилинка
Hands up, hands down.
Hands on hips, sit down
Hands to the side,
Hands down.
Sit down.( please).
Учитель: А тепер уважно подивіться мультфільм і запам’ятайте, які кольори зустрічатимуться у ньому.
(Учні дивляться уривок мультфільму з серії №6 “Gogo ”)
IV. Етап перевірки розуміння
Учні показують кольоровими олівцями кольори, які побачили у мультфільмі
1. Прослухати аудіозапис з Pupil’s book “Quick minds”
(Сторінка 10, вправа 1: покажіть і назвіть зображені кольори).
2. Робота з картками
Worksheet 2: What’s this a…? Circle the correct picture.
Учням роздані індивідуальні картки з “Resource book QuickMinds”. Вони повинні знайти малюнок , обвести та відгадати, що на ньому зображено.
V. Підсумок уроку
1. Учитель повторює фрази та назви предметів, озвучених на уроці,
узагальнює тему та виконані на уроці завдання.
2.Учні стають у коло кажуть один одному: ” Goodbye”.
The lesson is over. Send a beautiful smile to each other. Thank you. See you next lesson. Good bye.
Додаток 1 (для розфарбування до уроку)
guelder rose ( калина)
Додаток 2 (для розфарбування до уроку)