Урок "Визначення часу за годинником"

Про матеріал
Урок для учнів 3 класу для закріплення знань учнів у визначені часу за годинником.
Перегляд файлу

Тема: Визначення часу за годинником. Знаходження значень виразів. Задачі, що включають зменшення числа на кілька одиниць

Мета: закріпити знання учнів у визначенні часу за годинником; вчити виконувати арифметичні дії з іменованими числами; вдо­сконалювати обчислювальні навички, вміння розв’язувати рівняння, задачі, розвивати логічне мислення, увагу пам'ять, спостереження.

Обладнання: презентація, підручник

Хід уроку 

  1. Організаційний момент

Любі діти, вітаю вас на уроці Математики.

-Який у вас настрій. Оберіть смайлик: веселий чи сумний. Постараємося його покращити.

Для цього працюємо за формулою

(У*О)+(В*П) = З

(У – увага, О – організованість, В – взаємоповага, П – праця, З – знанння)

II. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

— Прочитати складені до задачі  дії та  відповіді № 332.(Якщо у вас так покажіть «лайк» пальцем)

— «Ланцюжком» прочитати відповіді потрібні приклади з № 333

2. Усні обчислення. Завдання 334. Інтерактивна вправа «Відкрий віконечко».

 3. Гімнастика для очей

III. Закріплення й повторення вивченого матеріалу

1 . Повторення знань про час.

У добі … годин

У годині … хвилин

В 1 хвилині …секунд

-Виконати завдання  335

2. Розв’язати рівняння 336 Пригадати як знайти невідомий доданок, невідомий від’ємник . Одне рівняння колективно, 2 самостійно

-Перевіримо,  якщо вам вдалось правильно і було легко покажіть лайк у гору, якщо помилка, лайк вниз

Тема: Лайк и дизлайк на Ютубе с гарантией

У кого вийшло:

  Гарна робота

 

У кого були туднощі:

Потренуйтеся виконувати таке завдання

2. Колективна робота над задачею№ 342

— Чи можна одразу дізнатись, скільки заплатила кожна дитина?

— Які дані нам потрібні, щоб відповісти на це запитання?

— Яка ціна 1 круасана?

— Коли буде відома ціна  1 круасанато про що зможемо дізнатись?

— Знайдіть скільки заплатив Олег?

—Знайдемо скільки заплатила Іринка

— Запишемо розв’язання задачі в зошитах. Скільки заплатила кожна дитина

— Якими купюрами можна розрахуватися за покупку?

3.Фізкультхвилинка

Раз, два! Пострибали!

Три, чотири! Назад стали.

Руки вгору, руки вниз

Всі тихесенько присіли,

Потім знову підвились

Усміхнулись й за науку знов взялись

3. Робота з іменованими числами 338

— Розгляд зразка разом  з вчителем. Учні самостійно обчислюють 2 вирази

-Перевіримо,  якщо вам вдалось правильно і було легко покажіть лайк у гору, якщо помилка, лайк вниз

Тема: Лайк и дизлайк на Ютубе с гарантией

У кого вийшло:

  Гарна робота

У кого були туднощі:

  Уважніше, будь ласка.

  Відшукай помилку.

IV. Підсумок уроку

Метод «Мікрафон»

— Чого навчалися на уроці?

— Котру годину показує зараз годинник ?

— Бережіть час! Народне прислів’я говорить: « Бережи час, час за гроші не купиш.»

—Час який у вас залишився, витратимо з користю, проведемо самооцінювання:

Градус успіху ( Якщо все вдалося вгорі, були труднощі по середині, важко унизу)

—Чи змінився ваш настрій під кінець нашого уроку. Покажіть

V. Домашнє завдання

№ 344,  345

Джерела:

1. Математика: підручник для 3 кл.  закладів загально. Середньої освіти  : у 2 частинах. Ч.1. /Н.О Будна, М. В. Беденко. -Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2020. – 112 с.

2. Математика: конспекти уроків : 3 кл. Ч. 1. : до підручн. Будної Н.О, Беденка М. В. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020 – 168 с.

doc
Пов’язані теми
Математика, 3 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
28 жовтня 2022
Переглядів
549
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку