Урок "Визначні памятки Берліна"

Про матеріал
Розробка уроку знаймить учнів з визначними памятками столиці Німеччини - Берліна. У формі віртуальної подорожі учні розширюють знання з теми, розвивають аудіативні, мовленнєві, лексичні та граматичні навички.
Перегляд файлу

Урок в 6 класі (німецька мова)

Вчитель: Островчук О.І.

Тема: Die Sehenswǜrdigkeiten Berlins

Мета: Навчальна:  Поглибити знання учнів з теми, що вивчається. Ознайомити з     визначними пам’ятками Берліну. Вчити вести бесіду у зв’язку із ситуацією.

Розвиваюча:                  Розвивати мовну здогадку учнів; навички читання та аудіювання.

Виховна:                         Виховувати інтерес до визначних місць, пам’яток Берліна – столиці Німеччини; почуття поваги до країни, мова якої вивчається.

Тип уроку:                      урок – розвиток мовленнєвих знань.

Форма проведення:        урок – віртуальна подорож.

Обладнання:                   підручник, відеофільми «Визначні пам’ятки Берліна», презентації, пісні, комп’ютер, карточки, текст на аудіювання, наочність, картини з визначними пам’ятками Берліна.

 

Stundenverlauf

I. Einstieg

Організаційний момент.

Begrǜẞung

1)Guten Tag, Guten Tag

Sagen alle Kinder

Groẞe Kinder,  kleine Kinder

Dicke Kinder  dǜnne Kinder

Guten Tag, guten Tag

Sagen alle Kinder.

2) Reisen mit Freude

Wir reisen heute

Reisen ist Klasse!

Reisen macht Spaẞ!

II Mundgymnastik

Űbung 1. S. 181. Hőre zu und sprich nach.

Unsere Devise

1)Wir sitzen nicht zu Hause

Wir gehen, fahren, laufen,

nach Ausland und durch das Land,

dann fahren wir nach Hause.

2) Wer? Wie? Was?

Wir fragen auch warum?

Denn wer nicht frag,t

bleibt dumm.

III. Пред’явлення нового матеріалу.

Hauptteil der Stunde

 Wir werden lesen, sprechen, hőren, viel Neues Interessantes ǜber Berlin efahren.

Zu unserem Thema haben wir viele heute neue Wőrter gelernt.

 Erinnern wir uns daran.

Was passt zusammen?

1. Bevől                A - stadt

2. Sehens-              B - wert

3. Flӓ                      C - wǜrdigkeit

4. Haupt-                 D - kerung

5. Sehens-                E - seum

6. Mu                        F – che

Wie heiẞt das Wort? Ordnet die Buchstaben zu!

1 Kchier       (Kirche)

2 Gbӓuede    (Gebӓude)

3 Sslosch       (Schloss)

4 Hefan         (Hafen)

5 Tpip          (Tipp)

6 Fӓlech        (Flӓche)

7 Mteti      (Mitte)

8 Bdunlsadne   (Bundesland)

Введення нової лексики, фонетична обробка.

IV. Hőrverstehen

Um mehr ǜber Berlin zu erfahren hőren, wir jetzt einen Text.

Dann machen wir die Aufgaben zum Text.

(Учні слухають текст на аудіювання).

Контроль розуміння.

Aufgaben zum Text.

Робота за картками індивідуально до тексту. (тестові завдання)

Wӓhlt die richtige Variante.

V. Sprechen

Stellt euch vor, zu uns kommt   eine Journalistin aus der Jugendzeitung „Stern“.

Sie mőchte ein Interviev machen (Eine Schǜlerin stellt Fragen,

 die anderen Schǜler beantwortet sie).

1. Wie heiẞt die Hauptstadt von Deutschland?

2. An welchen Fluss liegt diese Stadt?

3. Wie viele Millionen Einwohner leben in Berlin?

4. Wie heiẞt die Hauptstraẞe von Berlin?

5. Gibt es in Berlin viele Museen?

6. Gibt es in Berlin viele Sehenswǜrdigkeiten?

Перегляд відеофільма «Визначні пам’ятки Берліна».

VI. Формування навичок читання, розуміння прочитаного.

Űbung 2

Lies die E – Mail von Tina und antworte auf die Fragen

1. Nenne die Top-5-Liste

2. Читання текстів S. 182 (з перекладом).

Wo sind welche Sehenswǜrdigkeiten?

VII. Робота над граматикою.

Űbung 3. S. 183

Welche Sehenswǜrdigkeiten sind hier verschlǜsselt?

 Schreibe sie ins Arbeitsheft richtig.

Űbung 4.

Welche Sehenswǜrdigkeiten Berlins sind das?

Lies und erzӓhle.

VIII. Підсумок уроку.

Д/З S. 183 Űbung 5. письмово; вивчити слова.

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Німецька мова (для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови) 6 клас (Горбач Л.В., Трінька Г.Ю.)
Додано
21 січня 2021
Переглядів
981
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку