2-й клас Урок 3
Introduction
Nice to see you again!
Підтема: Якого кольору?
Мета: повторити матеріал першого класу, активізувати лексичний матеріал з теми "Colors", вивчити та повторити ввічливі форми звертання до друзів з проханням, повторити алфавіт, розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, формувати навички аудіювання та письма, розвивати навички роботи в парі.
Обладнання: підручник, картки, аудіо та відео матеріал, додатковий матеріал
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting.
T.: Hello, my friends! Nice to see you again! How are you?
Ps.: Hello!
T.: Great! Let's sing a song "Hello! How are you?" together.
Співаємо пісню
Checking homework.
Warming up
Гра з м’ячем «What’s your name?»
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Сьогодні Бафл прилетів до нас. Він не може запам’ятати кольори. Допоможемо йому?
1. Повторення кольорів за допомогою відео https://www.youtube.com/watch?v=ybt2jhCQ3lA
відгадування загадок:
ЗНАЄМО НАСАМПЕРЕД
КОЛІР МАКУ БУДЕ RED.
КОЛІР КВІТКИ, ЩО ЛЮБЛЮ
ПО-АНГЛІЙСЬКІ БУДЕ BLUE
А ЗЕЛЕНИЙ МАНДАРИН
ПО -АНГЛІЙСЬКІ БУДЕ GREEN
ЧОРНИЙ-ЧОРНИЙ КІТ НАШ ДЖЕК
ПО -АНГЛІЙСЬКІ ЧОРНИЙ- BLACK
БІЛИЙ-БІЛИЙ КІТ НАШ КАЙТ
ПО - АНГЛІЙСЬКІ БІЛИЙ - WHITE
СУКНЯ Є У МІССІС ФРАУ
А КОРИЧНЕВИЙ ЦЕ BROWN
2. Гра «Допоможи Бафлу» (Бафл показує колір і його називає, а клас каже так чи ні англійською мовою.)
Руханка
3. Повторення алфавіту, перегляд відео: https://www.youtube.com/watch?v=JztA7jArqiM
А) Гра «Назви букву» (Учні по черзі підходять до столу, де вибирають букву (кольорові) й називають її разом з кольором) Наприклад: Pink A
Б) Робота з картками (обведення по буквам щоб отримати якийсь малюнок)
4. Робота з запитаннями. Підручник с.74 Впр.4
Зошит с.6 Впр.2
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ