Урок-закріплення "Balloons Party"

Про матеріал
Урок, який знайомити учнів з традиціями англомовних країн. Активізує вивчену лексику з тем «Шкільне приладдя», «Подарунки». А також стимулюватиме і підтримує інтерес до вивчення англійської мови. Даний урок насичений різноманітними ігровими формами роботи, які дуже подобаються дітям НУШ.
Перегляд файлу

Тема: Balloons Party

Мета:

Освітня. Ознайомити учнів з традиціями англомовних країн.

                Вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по комунікації в групах.

                Активізувати вивчену лексику з тем «Шкільне приладдя», «Подарунки».

Розвивальна. Розвивати фонематичний(інтонаційний)слух учнів, здатність до імітації;

увагу,  кмітливість, мовленнєву реакцію, логічне мислення, комунікативні і творчі здібності.

Виховна. Стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови. Виховувати шанобливе ставлення до традицій країни, мова якої вивчається.

 

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.

Обладнання:

 повітряні кульки, іграшки, ілюстративний матеріал, ІКТ.

                       

 

Хід уроку:

1.Привітання.

 - Hello boys and girls! I am glad to see you. Let’s sing a song!

“Good morning! How are you?” song

1. Вступне слово.

 - Любі діти! Сьогодні ви всі запрошені на свято повітряних кульок. Це свято дуже популярне в багатьох англомовних країнах. Його влаштовують на День народження. Всюди розвішують повітряні кульки різних кольорів, а щоб було весело та цікаво, до кульок чіпляють якесь завдання і всі, хто бажає, можуть брати участь в цих розвагах. Давайте і ми сьогодні порозважаємось, а також переконаємося, що вивчати англійську мову дуже цікаво та весело!

T: Dear friends, we are glad to meet you at our Balloons Party.

Today pupils of the 2nd form show you what they have learnt at their English lessons. Let’s meet our participants.

T: Уou see a lot of nice colourful balloons, every balloon has got a task. So let’s start our party.

RED BALLOON  English alphabet!

Діти обєднуються у три групки:

  1. групка:

A

B

C

 

 

 

T: The task for you is to put the English letters in the alphabetical order a then you must say the letters all together.

 

     2-групка:

T: You will write the missing letters!

A ___  ____b C___ D____

    3-групка:

Т: Match each letter with a drawing!

 

  • Діти викладають алфавіт і разом перевіряють його, співаючи пісню.

«АВС -song»

T: Well done! Let’s check the next balloon.

ORANGE BALLOON – Write the English words

T: I’ll give you special cards. I want you to write the English letters. You will write the missing letters.

P_n,     _ook,     pla_e ,    b_g,      des_,     d_ll,    h_t,     ba_l,      ca_e,   c_r.

GameCrocodile

(діти показують рухами подарунки без слів)

 

YELLOW BALLOON – Plural

T: Now you task is to write and put nouns in a plural.

Наприклад: a dog-dogs, a book-books, a pen-pens…

Фізхвилинка (рахунок)

T: Good for you. Sit down, please. Let’s check the next balloon.

GREEN BALLON – Let’s read the text

T: It’s time to read. One pupil of each team will go to the blackboard and read the text.

(Yчні читають невеличкі тексти на картках)

T: Well done! Let’s check the next balloon.

BLUE BALLON – Translate

T: The next task for you is to translate the sentences from Russian into English.

(Діти витягують смужечку і перекладають написане)

Мене звуть…                             Мою маму звуть…

Мого братика звуть…              Я маю собаку.

Я маю кицьку.                           Це червона кулька.

Це пенал.                                   Я живу в Оріхові.

Мені 7 років.                             Мого тата звуть…

Я маю квітку.                            Це ведмедик.

Я вмію стрибати.                      Я вмію бігати.

Я вмію читати.                           Я люблю колу.

    

T: Thank you, sit down, please. Let’s check the next balloon.

PINK  BALLOON – It’s play

 

T: Now let’s play an interesting game “What is missing”.

(Діти витягують тваринку із корзинки. Називають її. Розповідають віршик)

Наприклад:

My cat is fat,

 My cat is black.

My cat likes rats,

Thin and fat.

T: Well done!

White BALLOON – Draw me

(На паперових кульках діти малюють посмішки-настрій від уроку і кріплять на дошці)

T:  Щоб навчитись малювати

       Треба кожен колір знати:

 

P2:  Green зелений як травичка,

P3:  Blue блакитний як водичка,

P4:  Yellow жовтий як курчатко,

P5:  Grey як сіре мишенятко.

P6:  Pink рожевий наче ружа,

P7:  Black – це чорний як калюжа,

P8:  Red червоний наче мак,

P9:  Purple схожий на буряк.

P10:White – це білий-білий сніг,

       Що у лісі вкрив барліг.

P11: А в барлозі ведмежатко

        все коричневе як татко.

        Brown спина, Brown боки

        Сплять ведмеді-лежебоки.

P12: А розтане сніг вся балка

           Буде violet у фіалках.

«If you happy…» song

 

T: Our lesson is over. You were nice today. These balloons are for you! Good bye!

 

 

 

 

docx
Додано
20 жовтня 2020
Переглядів
851
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку