Урок з англійської мови 5 клас Тема : Музичні інструменти

Про матеріал

Конспект уроку з англійської мови 5 клас ( поглиблине вивчення)

Підручник: Bright English 5 О Карп'юк

Конспект уроку, презентація та фізхвилинка

Зміст слайдів
Номер слайду 1

MUSICAL INSTRUMENTS

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Ten green bottles standing on a wall,Ten green bottles standing on a wall,And if one green bottle should accidentally fall,There’ll nine green bottles standing on a wall.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

What can you see?

Номер слайду 9

What can you see?

Номер слайду 10

What can you see?

Номер слайду 11

What can you see?

Номер слайду 12

{21 E4 AEA4-8 DFA-4 A89-87 EB-49 C32662 AFE0}ACCORDIONIAMUSICVDXNGHIONPIANOVIOLINZPSSMGUITARIOTUSLFLUTEUBBANJOMSONGWDRUMCSRDNQFWOPHXTUCATRUMPETXA

Перегляд файлу

Конспект уроку у 6-Б класі

  1. Тема уроку:  Музичні інструменти                     Дата 25.10.2017

 

  1. Мета:

Практична:    1. Актуалізувати лексику з теми «Музичні інструменти»

  1. Активізація граматичної конструкції  « I can/ I can’t », відпрацювання конструкції у мовленні.
  2. Розвити навички монологічного мовлення вживаючи граматичну конструкцію  « I can see / I think ..»

Розвиваюча:   Розвивати мислення, пам'ять, увагу, фонематичний слух,                                     мовну здогадку, навички усного та писемного мовлення, монологічне мовлення.

 

Виховна:       1. Виховати повагу до товаришів, уміння уважно їх слухати.

2. Виховати розуміння необхідності та бажання виконувати фізичні вправи та активно проводити час.

 

Освітня:         1. Розширити філологічний кругозір учня.

2. Залучити учнів до володіння культурою мови.

 

  1. Методичне обладнання уроку:     
  1. Підручник «Bright English»
  2. Предмети шкільного вжитку.
  3. Магнітофон.
  4. Картки з теми « Музичні інструменти».

 

 

  1. Схематичний план уроку
  1. Організаційний момент

2 хв

  1. Мовленнєва  розминка

2 хв

  1. Фонетична розминка

1 хв

  1. Актуалізація лексики з теми « Музичні інструменти»

5 хв

  1. Розвиток навичок аудіювання

4 хв

  1.   Фізкультурна пауза

3 хв

  1. Розвиток навичок читання

15 хв

  1. Робота учнів біля дошки

6 хв

  1. Опрацювання лексики з теми « Музичні інструменти» і граматичною конструкцією« I can see»

 

3 хв

  1.                      робота в парах

2 хв

  1.                      Підведення підсумків уроку.  Домашнє завдання

 

 

3 хв

 

 

  1.                   Хід уроку
  1. Організаційний момент

Мета: організація класу, налаштовування учнів на спілкування англійською мовою.

Методичний прийом: бесіда з учнями.

  • Hello, boys and girls! How are you? (I'm fine, thank you. I'm well, thanks. Not bad, thank you.)
  • I’m glad to see you ( We’re glad to see you too)
  • Sit down please

 

  1. Мовленнєва розминка

Мета:  удосконалення навичок вимови звуків, інтонації.

Методичний прийом:  учні розповідають скоромовку

 

Good, open your Class book on p 19

 

  1. Фонетична розминка

 

Мета: Розвиток фонематичних навичок

 

 

 

презентація

 

  1. Активізація лексики з теми «Музичні інструменти»

Мета: актуалізація нових ЛО

Методичний прийом: учитель показує малюнок і називає що на ньому зображено, учні хором повторюють.

Учі заисують слова в словник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В. Let’s remember our  new words!

Look at the picture, listen and repeat!

 

  Banjo

Piano

Guitar

Accordion

Synthesizer

Violin

Drum

Flute

Trumpet.

Good, and now write these words in to your voabulary

 

  1. Розвиток навичок читання

Мета:  розвиток навичок читання та перекладу

Методичний прийом:  Діти читають і перекладають текст

 

 

 

 

Роздатковий матеріал

 

  1. Фізкультурна пауза

Мета: надати учням можливість відпочити.

Методичний прийом: діти повторюють рухи з відео

  Відео

  1. Робота біля дошки

Мета: Розвиток навичок писемного мовлення.

Методичний прийом: учні один за одним йдуть до дошки

 

WB ex3 p 37

Використання конструкції I CAN SEE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Опрацювання лексики з теми « Музичні інструменти» і граматичної конструкції« I can see» через роботу з наочним матеріалом

 

Мета: Розвиток монологічного мовлення

Методичний прийом: учитель показує дітям картинку,. Учні мають відповісти, що вони бачать використовуючи конструкцію.

 

 

 

 

 

Look  at  photo and answer please,

1)BWHAT CAN YOU SEE IN THE PHOTO

Учні один за одним відповідають, що вони бачать на фото.

2) What can you see?

Учні відповідають, який музичний інструмент вони бачать.

 

 

 

 

 

  1. Подача домашнього завдання. Підведення підсумків уроку. Оцінки.

Підведення підсумків уроків. Домашнє завдання. Записування на дошці і в щоденниках, коментар алгоритму виконання.

 

 

 

zip
Додано
1 лютого 2018
Переглядів
2732
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку