Урок з англійської мови для 2-го класу "Шкільне приладдя"

Про матеріал

Конспект уроку англійської мови для 2-го класу за темою "Шкільне приладдя" з використанням інтерактивних методів навчання у початковій школі. Презентація додається.

Перегляд файлу

Тема: Шкільне приладдя

Підтема: Узагальнення знань по темі "Шкільне приладдя".

Мета: узагальнити та систематизувати лексико-граматичний матеріал з теми: « School things»;
Тренувати учнів в складанні речень з опорою на наочність; узагальнити і закріпити знання, набуті на попередніх уроках.
формувати уміння в учнів самостійно працювати над завданнями;

Розвивальна: розвивати лінгвістичні здібності, увагу та уявлення, кмітливість та здогадку, мовленнєву компетенцію; розвивати творчі здібності логічне мислення, мовну догадку та комунікативні навички.

Виховна: виховувати повагу до співрозмовника ; до своїх товаришів. вчити керуватися емоціями в ігрових ситуаціях; прищеплювати цікавість до навчання та інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання:  комп’ютер , картинки шкільних предметів,  картки з словами,     підручники, робочі зошити, кольорові олівці.


Тип уроку: урок закріплення та узагальнення знань, умінь, навичок.

Вид уроку: урок-подорож

                                                         Хід уроку

I.Початок уроку.                                                                                                               1.Організаційний момент.Повідомлення теми і мети уроку

Т: Stand up, please. Good morning, children!

P: Good morning,

       Good    morning ,

 Good morning to you

 Good morning ,

Good morning  we are glad to see you!

T: I am glad to see you, too!

Sit down, please!

 -Сьогодні ми з вами на уроці англійської мови вирушимо у подорож країною Знань. Але ж у країну Знань необхідно взяти з собою шкільне приладдя .Як же ж ми будемо без нього подорожувати!

 -А де ж будуть жити наші шкільні друзі?(Рюкзаку)

- Правильно. А як буде рюкзак англійською мовою? Молодці!!!!

Отже, рюкзак ми маємо. А ось наші друзі шкільні приладдя сказали,що вирушать з нами лише тоді,коли ми виконаємо їхні завдання. Покажемо їм як ми вміємо читати, складати речення, малювати і співати англійською мовою.

-Будемо виконувати?(Так)

- Lets start!!!!

-Починаймо!

2. Фонетична та мовленнєва зарядка

T: Але спочатку зробимо зарядку для нашого язичка.

 Repeat after me: [w], [w], [w], one, what, where, Willy, why. Why, Willy, why? (Діти повторюють за вчителем)

 Тепер поставте язичок між зубками. Давайте дзвинчати як комарики: [ð]- [ð]- [ð]. Молодці! Repeat after me: the, this, that, father, mother, brother. (Діти повторюють за вчителем)

А тепер давайте шипіти як змії. Язичок залишається між зубками: [ɵ], [ɵ], [ɵ]. Thick, thin, thanks, three.

 

This is an apple a, a, apple.

This is a bird b, b, bird.

This is a cat c, c cat.

This is a dog d, d  dog.

 

II. Основна частина уроку

1. The first we take a book. Першою ми візьмемо книжку. Давайте поглянемо,що вона підготувала.(слайд з книжкою)

Завдання .Open the book at page 12 and read the exercise 2.

T: Now answer the questions.

(На екрані з’являються предмети, вчитель ставить питання, учні відповідають на них)

T: What is this? P1: This is a pen. T: What is this? P2: This is a pencil. T: What is this? P3: This is a book. Etc.

А тепер, перший ряд, візьміть у руки олівці і запитайте у другого ряду «Що це?» англійською мовою. Другий ряд, візьміть зошити і запитайте у третього ряду. А третій ряд візьме ручки і запитає у першого ряду.

1-й ряд: What is this? 2-й ряд: This is a penсil. What is this? 3-й ряд: This is a pen. What is this? 1-й ряд: This is a ruler.

Very good! We have the first book.

2. Next will be pen.(слайд з ручкою).

Match the word with a picture.

З’єднати слово з малюнком.
- Ми говорили багато про шкільні речі, зараз я роздам вам картки на яких ви повинні з’єднати слово з малюнком (робота в парах) .

Завдання . What’s this? Write down the sentences answer the question.

Що це? Записати речення відповідь. (слайди)

 

3. Фізкультхвилинка

 

Sing the song and do it. “Open the book.”

 

 4. Гра «Загублене ехо» (Вчитель називає частинку слова, а учні мають здогадатися яке слово малося на увазі (відгадки висять по всьому класі діти біжать і знімають їх і читають відгадку, наприклад :   cil- pencil, bobook, pe -en- pen ,ag-bag, ler- ruler,ru-rubber).

Ось ми вже маємо і ручку.

5.Олівець з гумкою вони просто не роздільні. Люблять разом бути .І завдання    вирішили нам підготувати спільно.Look!

Гумка стерла кольори і букви у словах.

Наше завдання розмалювати і вставити пропущені букви.

Paint and got the missing letters.

 This is a p_n.

                                  This is a pe_сil.

                                  This is a r_ler.

                                  This is a b_ok.

Домашнє завдання намалювати портфель свій, шкільні приладдя і підписати.

Ми маємо вже олівець з гумкою.

 

6. Давайте поглянемо, що ж для нас підготувала лінійка.

 З'єднай слова з предметами. Join the words with the things. (на дошці)

Ruler

Rubber

Pen

Pencil

Bag

book

Лінійка любить, щоб все було правильно. Ось що ще вона для нас підготувала.

7.Поставити букви у правильній послідовності,щоб утворилося слово.

Самостійна робота.

enp- _________

ookb-________

agb-________

cilpen-______

urbber-_______

Good WORK!! We have a ruler!

МИ вже маємо 1,2,3.

III Заключна частина уроку
1) Підведення підсумків уроку.

Ми з вами зібрали портфель, а значить поставлену на початку уроку ціль виконали.

T. And now I want to ask you.

Did you like today’s lesson? Чи сподобався вам урок сьогодні?

  What was the most interesting? Що було найцікавішим?

What was difficult? Що було складним?

And what was the easiest? Що було найлегшим?

    Гра «Сніжки», «Snowball»

    Pen, pen-book,…
 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 6
Оцінки та відгуки
  1. Метенчук Алла Василівна
    Цікавий та змістовний конспект уроку!!!
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Мельник Оксана
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  3. Кальчук Оксана Василівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  4. Шевчук Тамара Денисівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  5. Чесак Тетяна Сергіївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  6. Каращук Фаїна Іванівна
    ЦІКАВО,ДОСТУПНО,ПОВЧАЛЬНО.
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
Показати ще 3 відгука
doc
Додано
10 березня 2018
Переглядів
15162
Оцінка розробки
5.0 (6 відгуків)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку