Повторити і активізувати лексичний матеріал теми.Повторити і закріпити вживання конструкціїhas got в усному мовленні та ознайомити з конструкцією has got no. Вдосконалювати навички читання. Формувати навички діалогічного і монологічного мовлення. Розвивати пам'ять, увагу . Виховувати любов до іграшок, бережливе ставлення до них.
Урок англійської мови в 2 класі
За підручником О. Карп’юк
ТЕМА: Розкажи про іграшку.
МЕТА: Повторити і активізувати лексичний матеріал теми.
Повторити і закріпити вживання конструкції has got в
усному мовленні та ознайомити з конструкцією has got no.
Вдосконалювати навички читання. Формувати навички
діалогічного і монологічного мовлення. Розвивати пам'ять ,
увагу . Виховувати любов до іграшок, бережливе ставлення
до них.
Обладнання:Картки,схеми, ілюстрації до теми.
ХІД УРОКУ.
І. Організація класу.
ІІ. Основна частина.
1.Фонетична хвилинка.
- Одного разу містер Граматика почув якийсь звук. То була поломана кватирка вікна. Він почув[w] [w] [w] [f] [f] [f]
Він взяв молоток “a hammer” і став стукати [t] [t] [t] [d] [d] [d]
Потім містер Граматика вийшов у двір. Із-за кущика вилізла змія “a snake”
[ts] [ts] [ts] [-O-][-O-][-O-].
Але її побачила собачка ” a dog” і заричала [r] [r] [r].
Містер Граматика тупнув ногою [br] [br] [br]
Now repeat the sounds[w]-window ,[f]- feet , [t]-table , [d]-dog , [r]-rose,
[-o-]- thank you.
2. Повідомлення теми і мети уроку.
Містер Граматика приніс вам чарівну повітряну кульку”a balloon”.
Ця кулька поведе нас сьогодні в цікаву подорож- в країну іграшок
“The Toy’s country”. Ми будемо вчитись описувати іграшки, згадаємо слова з теми »Зовнішність» . Будемо читати і писати.
-Let’s start our lesson. Let’s start our Travelling.
3. Робота в парах. Складання міні-діалогу.
- We are in“The Toy’s country”. What toys do you know?
What toys do you have?
( Учням вчитель дає ілюстрації іграшок. Вони складають міні-діалог)
P 1 - I have got a….
P 2 –Wow! What a nice/ lovely/ ….
4. Закріплення лексики з теми «Зовнішність»
- We have got two dolls: boy Bill and girl Ann. But they have got no faces. You must make faces for these dolls. But first we recollect the words . Match the words with the pictures.
Eye face ear nose mouth hair
( Учням пропонується поєднати картинки із зображенням частин обличчя зі словами - назвами цих частин)
5. Робота в групах. Аудіювання. Складання обличчя із частин.
( Учні повинні скласти обличчя ляльок - хлопчика Біла та дівчинки Енн. Одна група працює над обличчям хлопця, інші дві групи-над обличчям дівчинки. На кожному листі - овал обличчя, окремо – частини обличчя. Дітям потрібно вибрати потрібну частину і наклеїти)
-He has got red short hair.
-She has got big black eyes.
-He has got a big nose.
-She has got a small nose.
-He has got two big ears.
-She has got long dark hair.
-He has got green little eyes.
-She has got small ears .
-He has got a big red mouth.
-She has got a small pink mouth.
5. Розвиток монологічного мовлення. Розповідь про клоуна.
Clown.
It is a clown. It has got two blue eyes. It has got red hair.
It has got a big red nose. It is funny.
6. Фізкультхвилинка.
7. Робота за підручником. Засвоєння фрази “has got no”.
a)Підготовча робота.
- Listen to the song (Teddy Bear)
-What is the next toy? Look at Teddy Bear.(У вчителя в руках іграшка ведмедика без очей та носа)
It has got no eyes. Wow! It has got eyes. O, no! It has not got a nose.
It has got a nose.
б) Робота за вправою1 підручника.
в) Робота в парі. Розігрування сценки з ведмежатком за ролями.
8. Навчання читання.
а)Читання за вчителем впр 4 стор 89.
б)Підбір слів до правила.( На дошці-троянда , на якій буквосполучення
- air -ear -ere . Завдання- підібрати слова , аналогічні за читанням)
-air chair where
-ear bear brown
-ere hair small tree
в) Читання тексту (ланцюжком)
г) Гра «Перекладач»
- What is this text about? Translate the sentences:
- Лялька на стільці.
- Моя лялька має великі коричневі очі та маленький ніс.
- Вона має маленькі вуха та довге волосся.
- Вона гарна.
9. Розвиток навичок письма. Запис слів з розрізнених літер.
ONES YEE ASFE RAE (nose , eye, face, ear)
ІІІ Підсумок уроку.
Сподобалась подорож? Що нового дізналися? Чому навчилися?