Урок з англійської мови для 2 класу за темою «Зовнішність»

Про матеріал
Урок з англійської мови для 2 класу за темою «Зовнішність» Мета: Практична – тренувати вживання вивчених ЛО, сформувати репродуктивні лексичні навички, навчити учнів укладати монолог опис зовнішності свого друга; Освітня – ознайомити учнів з героями історії в межах теми «Come to my Party» та ГС «He/She has got…»; Розвивальна: комунікативні вміння та навички, розвивати увагу та уміння логічно висловлювати думку; Виховна: виховувати прагнення вивчати англійську мову, організованість.
Перегляд файлу

Урок з англійської мови для 2 класу за темою «Зовнішність»

Складений за матеріалами підручника для 2-го класу  «Англійська мова» Г.Пухти, Г. Гернгроса, П.Льюіса-Джонса

 

Тема: «Зовнішність»

Мета:

Практична – тренувати вживання вивчених ЛО, сформувати репродуктивні лексичні навички,  навчити учнів укладати монолог опис зовнішності свого друга;

Освітня – ознайомити учнів з героями історії в межах теми «Come to my Party» та ГС «He/She has got…»;

Розвивальна: комунікативні вміння та навички, розвивати увагу та уміння логічно висловлювати думку;

Виховна: виховувати прагнення вивчати англійську мову, організованість.

 

Обладнання: підручник, схему ГС «He/She has got…», картки з ЛО, аудіо програвач.

 

Тип уроку: формування умінь і навичок.

Хід уроку

Хід уроку

Організаційний момент.

Етап І. Повідомлення теми і мети уроку.

Прийом.  Привітання з классом, бесіда.

Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, teacher!
T:  Pupils, say «Hello» to the sun.

P: (Учні проговорюють привітання і одночасно виконують рухи руками вгору, вниз, повертаються до свого однокласника)

Say «Hello» to the sun!

Say «Hello» to the grass!

Say «Hello» to your friend!

Say «Hello» to us!

T: Sit down, please. How are you today?
P: I’m fine, thank you.
P: I’m great, thank you.
 

Етап II.  Мовленнєва зарядка

Прийом. Скоромовка.

T:  Look! What letter do I have? Name the sound.

P:  Hh [h]

T:  Well done! Let’s revise our tongue twister.

Harry’s hall is full of hats.

P: (Учні промовляють усі разом, потім розповідають на пам’ять)

 

Основна частина

Прийом 1. Повторення ЛО з теми зовнішність.

T:  Look at the clown and name parts of his face.

Screenshot_1.png

Прийом 2. Аудіювання.

Т:Meet 4 friends, who came to the party – Jim, Sue, Sally, Paula. Look at the pictures and agree or disagree. Послухай і погодьтеся або не погодьтеся зі мною.

Jim has got brown hair.

Sue has got glasses.

Screenshot_48.pngSally has got blue eyes.

Paula has got brown hair.

P: No. Jim has got black hair.

Yes. Sue has got glasses.

Yes. Sally has got blue eyes.

Yes. Paula has got brown hair.

Т:  Well done, pupils!

Прийом 3. Читання.

Т: Look at the pictures, read the sentences and say the names. Прочитай та назви імена.

Screenshot_34.png

Прийом 4. Говоріння.

Т: Look at Jim, Sue, Sally, Paula and describe them.  Назви хто, яку зовнішність має.

P: Sue has got glasses and blue eyes.

 

Фізкультхвилинка. Game «Simon says»

T: Let’s play «Simon says». Please, stand up.


  • Touch your nose. 
  • Raise your hand(s). 
  • Touch your ear(s). 

 

  • Sit down. 
  • Jump. 
  • Touch your toes. 

 

  • Dance.
  • Run.
  • Touch your head.

Прийом 5. Письмо.

Т: Open your activity books and put the words in order.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийом 6. Гра-загадка

Т: Lets play game. Guess the friend. Describe you classmate but dont tell the name. Опиши свого однокласника за зразком не називаючи ім’я.

Screenshot_35.png

P:  He has got…. / She has got…

 

 

Прийом 7. Говоріння. Опис друга.

Т: Well done! Tell us about your friend. Describe your best friend. Use the scheme on the blackboard. Розкажи про свого найкращого друга, опиши як він виглядає.

P: My best friend is…..

He has got…. / She has got…

 

Підсумки уроку. Оцінювання навчальних досягнень учнів

Прийом. Бесіда.

T: Today we revised parts of the face, played interesting games and described the friends. Thank you for your work at the lesson.

Please, stand up! Good bye! See you soon.

 

 

docx
Додано
3 червня 2020
Переглядів
1986
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку