Урок з англійської мови для 5 класу на тему: «Наші обов’язки»

Про матеріал
Тема: Наші обов'язки. Мета: Активізувати в мовленні учнів лексичний матеріал теми. Відпрацювати вживання структур з модальним дієсловом to have to. Продовжувати формувати навички усного та писемного мовлення. Виховувати в учнів почуття відповідальності за свої дії, привчати виконувати свої обов'язки. Тип уроку: узагальнення та закріплення граматичного матеріалу з теми. Обладнання: Підручник, робочий зошит, вірш, індивідуальні картки для виконання домашнього завдання.
Перегляд файлу

Урок № 28 (3) 5 клас

 

 

 

 

 

Урок

з англійської мови

для 5 класу

на тему:

«Наші обов’язки»

 

 

 

 

Підготувала:

Вчитель англійської мови

Строкань Олена Миколаївна

 

 

 

 

Тема: Наші обов'язки.

Мета: Активізувати в мовленні учнів лексичний матеріал теми.

Відпрацювати вживання структур з модальним дієсловом to have to.

Продовжувати формувати навички усного та писемного мовлення.

Виховувати в учнів почуття відповідальності за свої дії, привчати виконувати свої обов'язки.

Тип уроку: узагальнення та закріплення граматичного матеріалу з теми.

Обладнання:  Підручник, робочий зошит, вірш, індивідуальні картки для виконання домашнього завдання.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim      1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

T: Good morning, pupils!

Today we are going to discuss what schoolchildren have to do in their everyday life at school and at home.

Warming up        2. Уведення в іншомовну атмосферу.

We are learning  new poem. Listen to me attentive.

Фонетичне відпрацювання римування.

Декламую римування, записане на дошці, клас хором повторює. Потім уч­ні по черзі самостійно читають римування, учитель стежить за правильністю їхнь­ої вимови.

A BUSY WEEK

On Monday we go to school,

On Tuesday we jump in the pool,

On Wednesday we write our names,

On Thursday we play our games.

On Friday we watch TV,

On Saturday we swim in the sea,

On Sunday we sing our song,

It isn't very long.

IІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary Practice                  1. Активізація лексичного матеріалу теми.

  1. Інтерактивна гра «Insert the letters»

На дощці написані слова з пропущеними літерами. Діти по черзі заповнюють пропуски, виходячи до дошки. Потім перекладають це слово.

language - мова

to connect – з’єднувати

to use - використовувати

to find - знаходити

to start on newspapers – випускати газету

  1. Complete the sentences with this words.

Діти складають речення з цими словами.

Example.

We learn English language.

English language is like a bridge that connect people and countries.

She has to use a computer.

They have to find Christina.

You have to start on a newspapers.

Check on Homework               2. Перевірка домашнього завдання.

We at home complete the questions. But and now? We are answer this questions too.

Open your copybooks and beginning read answer …., please.

Діти зачитують свої питання по черзі, а інші учні відповідають на питання однокласників.

Grammar Practice                3. Тренування учнів у вживанні модального дієслова have to

  1. Мозковий штурм по правилам.

Коли ми вживаємо модальне дієслово have to?

З якими займенниками ми вживаємо модальне дієслово have to?

А з якими has to?

Як ми будуємо заперечні речення?

Як будуються питальні речення?

Допоміжне дієслово does з якими займенниками вживається?

А  do?

Writing                                      4. Тренування учнів у письмі.

  1. Інтерактивна граматична гра “One Question – Many answers”.

Focus: revising have to\ has to.

Time: 10-15 minutes.

Group size: In each group choose one questions. They give as many varied answers as possible.

Example:


Group 1. What do you have to at home?

P1: I have to do the hometasks.

P2:I have to help about house.

P3: I have to clean the room.

Croup 2. What do you have to at school?

P1: I have to go to school every day.

P2: I have to study new English words.

P3: I have to listen my teachers.


 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. З (с. 43), письмово.

Для учнів з низьким рівнем знань.

Для учнів з високим рівнем знань.

Summarizing       2. Підведення підсумків уроку.

1) Бесіда з учнями.

Т: І think we've done what we had to do. What did you do at the lesson today?

Ps: You practised grammar structures and checked on your homework.

 

Строкань О.М. Страница 1

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Зоріна Тамара Дмитрівна
    Дуже змістовний урок. Багато форм і видів роботи, які відповідають сучасним формам навчання.
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
20 червня 2020
Переглядів
752
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку