Form 4
Lesson __
Topiс: « Prepositions of Place»
Мета уроку
Обладнання: підручник (НМК «Friends Starter»), ноутбук, проектор, тематична електронна презентація «Prepositions of Place», відеоролик, роздатковий матеріал для індивідуальної роботи, роботи в парах та в групах.
Тип уроку: формування навичок і вмінь.
Хід уроку
1.Підготовка до іншомовного мовлення.
1.1 Greeting: T: Good morning children!
How are you today?
Are you ready for the lesson?
1.2. Введення в іншомовну атмосферу. «Magic Box» Game. ( Учні дістають з коробки малюнки і запитують один одного «Have you got a….»
1.3. Повідомлення теми та мети уроку
Т: Today we have an interesting lesson. Now you will see a video. After that you will tell me what we will speak about.
1.4. Мотивація. Перегляд відеоролика «Prepositions of Place»,
2.Основна частина
2.1. Перегляд презентації «Prepositions of Place». Повторення вивчених раніше прийменників місця (on, in, under) та ознайомлення з новими прийменниками (behind, next to, in front of).
2.2. Запис нових слів в словник.
1.Where's the pen? It's next to the book.
4. Where's the school bag?
5 Where's the pencil case?
6 Where's the ruler?
Робота в групах (Group work)
Objectives: practice of question Have you got?, short answers and prepositions of place
in 2 groups
Each group gets a set of two identical pictures labelled A' and 'B'.
There is a list of five objects on the board: football, bone, skateboard, flower, pen.
Example answers
Have you got a football? - No, I haven't. Have you got a flower? - Yes, I have. Is it behind the door? - No, it isn't, etc.2.5. Презентація робіт груп.
List of objects:
a football,
a bone,
a skateboard,
a flower,
a cat
2.6. Робота в парах.
Each pair gets picture «Messy Room». They have to write sentences in order «to clean the room».
Examples: Put the books on the table.
2.7. Презентація робіт
3. Заключна частина уроку.
3.1. Домашнє завдання
Draw the picture «My Room». Describe where the objects are
Ex. 4 Activity Book Answers
3.2.Оцінювання роботи учнів на уроці проводиться у формі самооцінювання за такими кретеріями:
Matching (5) |
Відповіді на запитання (2) |
Тестування (5) |
Робота в групі (3) |
Робота в парі (3) |
Активність на уроці (1) |
Заохочувальний бал (1) |
Разом |
Бал |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Кількість балів |
Оцінка |
18-20 |
12 |
17 |
11 |
15-16 |
10 |
13-14 |
9 |
11-10 |
8 |
9 |
7 |
7-8 |
6 |