Конспект уроку з англійської мови
Комунальний заклад освіти «Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Раївської сільської ради»
Вчитель: Троян Ольга Володимирівна
Дата проведення: 16.03.2021
10 клас
Тема уроку: Природні катастрофи: «Що ми можемо зробити?». Граматичний матеріал: умовні речення 1,2 типу.
Цілі та мета:
Результати:
Тип уроку: урок повторення, узагальнення і систематизація вивченого.
Обладнання: роздатковий матеріал, словники, таблиці з часами, таблиці Conditionals 1,2, схема «Природні катастрофи», використання новітніх технологій: прослуховування аудіододатку (комп`ютер), перегляд слайдів(телевізор).
Хід уроку
І. Організаційний етап уроку.
Good morning children! I`m glad to see you.
How do you feel?
What is the wather like today?
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Робота з граматичним матеріалом за картками.
A disaster – something that causes a lot of harm or damage,catastrophe -лихо
A frequency - the number or times something happens in a particular period - повторюваність
A hazard – something is dangerous -ризик, джерело небезпеки
A threat – the possibility that something bad will happen – загроза, небезпека
To damage – to harm or break something – пошкоджувати, завдавати збитків
To occur – to happen, often without being planned – траплятися, відбуватися
To respond – to answer, to react - відповідати, реагувати
To underflood – to cover with water - підтопляти
Frequent – happening often - частий
To resistant – not harmed or affected – стійкий
III. Мотивація навчальної діяльності.
Перегляд відеоролику про природні катастрофи та їх наслідки. Виконати В.3 ст.157-158 (за підручником).
Ознайомлення учнів із схемою « Природні катастрофи». Визначити, які з них найнебезпечніші.
Speaking
Виступ учнів із підготовленою інформацією про природні катастрофи.(індивідуальне завдання)
Поєднати фотокартки природніх катастроф із словами на дошці.
V. Закріплення нового матеріалу
Listening (за підручником)
В.2 ст.140, в. 3 ст. 142-143
Учні слухають статтю про природні катастрофи і створюють top-list , відповідають на запитання до тексту.
Writing
Робота з картками. Побудувати речення де є проблема і як її вирішити.
Яка була тема уроку?
Що нового дізналися на уроці?
Що виявилося складним?
Що таке умовні речення 1,2 типів?
Повторити нові слова, написати речення за картками про природню катастрофу (на вибір).