Урок з англійської мови у 4 класі "Shops and Shopping"

Про матеріал
Узагальнюючий урок з англійської мови у 4 класі на тему "Shops and Shopping". Розвиток діалогічного та монологічного мовлення, рольова гра як метод навчання мовленнєвої компетенції.
Перегляд файлу

Урок з англійської мови на тему

“SHOPS and SHOPPING у 4 класі.

 

ТИП УРОКУ: узагальнюючий

 

МЕТА: узагальнити знання учнів про різні види магазинів, використовуючи вивчені лексичні одиниці до теми, мовні кліше та граматичні структури, вдосконалювати навички діалогічного та монологічного мовлення, вміння використовувати лексичні одиниці, діалоги, тексти для спілкування англійською мовою у рольовій грі;

         стимулювати мовну реакцію, оперативну пам'ять, увагу;

         виховувати культуру спілкування та любов до вивчення англійської мови.

 

ОБЛАДНАННЯ ДО УРОКУ: презентація, роздатковий матеріал, наочність до уроку(малюнки із зображенням магазинів та продуктів харчування)

 

 

ХІД УРОКУ:

І ПОЧАТОК УРОКУ.

 

1. Привітання:                                                                                               T→ Cl

Good morning pupils.

I am glad to see you.

Let’s start our lesson.

 

2. Фонетична зарядка:                                                                                  Cl → T

Хорове повторення вірша за вчителем:

 

«Shoes and boots        Try them on

  Boots and shoes Before you choose

  Come and buy Shoes and boots 

  The size you use. Boots and shoes»

 

 

II ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ:

 

3. Тема уроку:                                                                                                   T→ Cl

 

The topic of our lesson is “Shops and Shopping”.

At our lesson we shall revise all the material you have learnt at the previous lessons, speak about shops, we shall demonstrate our shops, play games, sing songs and do many other things.

 

4. Демонстрація пісні «I like food»:                                                                 Cl → T

(Звучить запис пісні, учні хором співають)

Now let’s sing the song together.

 

5. Презентація магазинів, розвиток монологічного мовлення:       P1 → Cl, P2 → Cl, P3 → Cl …

(Учні, демонструючи свою вивіску магазину і малюнки з покупками, розповідають кожен про свій магазин, ніби рекламуючи товар і запрошуючи до себе).

 

And now pupils as I see you are ready to speak about your shops.

  1. “At the Chemist’s ”
  2. “At the Bakery”
  3. “At the Butcher’s”
  4. “At the Foot-ware shop”
  5. “At the Greengrocer’s”
  6. “At the Toys shop”
  7.  “At the Supermarket”

 

6. Розповідь про значення магазинів у повсякденному житті, розвиток монологічного мовлення:                                                                                                          P1 → Cl

      (Один учень розповідає про магазини і покупки в цілому і зокрема у своїй сім’ї).

 

And now tell me why shops are so important in our life?

«Shops and Shopping».

 

7.Аудіювання тексту «Potatoes cakes»:                                                                 T→ Cl

 

Завдання: Ви у супермаркеті і вам треба купити продукти для приготування «Картопляників». На дошці два однакових рецепти з пропущеними словами. Клас ділиться на дві групи. Прослухайте текст і по черзі заповніть пропуски у рецепті.

 

Now you have to listen to the text, a recipe, and then you have to write on the blackboard the missing words. Let’s divide onto two groups.

 

8. Розвиток Діалогічного Мовлення, рольова гра:                                      P1 → P2, P3 → P4 …

 

Сценка: «A Bear and a Bunny»

(Троє учнів демонструють перед класом сценку, виконуючи ролі ведмедя, кролика та продавця.)

“A bear and a Bunny have much money.

They go to the shop for carrots and honey.

When the bear and the Bunny

Ask for some carrots and honey,

The man in the shop says, “Where is your money?”

How strange and funny!

They really have money –

And that’s how they buy their carrots and honey”

 

Сценка: «Telephone Conversation»

P1 Hi, Alla! Happy Birthday to you. My best wishes!

P2Oh, thank you Rostyk. I am so glad to hear you.

P1  I want to invite you to the café. Let’s meet at the “Stars” café at 3 o’clock.

P2O’key. I’ll be in time. Bye, see you later.

 

Сценка: «At the Ready-Made Clothes»

Shop-assistant – Hello. Can I help you?

P2Hello. I am looking for a present to my friend. It’s a girl. I think a nice hat would be good       for her.

Shop-assistant – Well, we have a nice collection at our shop. Would you like this one or that   one?

P2I like the blue one with white ribbon. How much is it?

Shop-assistant – Fifteen hryvnas. Anything else?

P2No, thank you. Here you are. Good bye.

 

Сценка: «At the Flowers shop»

Shop-assistant – Hello. Can I help you?

P2Hello. I want to buy three red roses as a present for my friend.

Shop-assistant – Do you like these roses?

P2Yes, they are beautiful. How much are they?

Shop-assistant – Nine hryvnas. Anything else?

P2No, thank you. Here you are. Good bye.

 

Сценка: «At the Cafe».

P1 Hi, Alla! Nice to meet you! You look wonderful.

P2Hi, Rostyk. Nice to meet you too.

P1  These presents are for you. 

P2Oh, thank you. It’s so nice of you.

Waiter – What do you like to order?

P1 Two cups of coffee, two ice-cream and some fruit.

Waiter – Anything else?

P1  No, thank you.

Waiter – Wait a minute. Your order, please. Have a nice time!

 

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ:

 

10.   Домашнє завдання:

 

           Your home work is to be ready to speak about «Shops in your life».

 

11. Узагальнення уроку, підведення підсумків.                                                 T→ Cl

 

Well pupils. You worked very well today; you have studied a lot of words. Now you can speak about different shops, you can make up your own dialogues. Your English is very good.

Good bye, thank you for the lesson.

 

docx
Додано
12 березня 2023
Переглядів
479
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку