Тема: «Вільний час»
Підтема: «Дні тижня»
Цілі:
практична: ознайомити учнів з новими словами; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення;
розвивальна: розвивати усне й писемне мовлення, навички читання та аудіювання;
виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, виховувати ввічливе ставлення до товаришів, організованість, пунктуальність;
освітня: розширювати освітній кругозір учнів
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Конспект уроку з англійської мови 2 клас
Тема: «Вільний час»
Підтема: «Дні тижня»
Цілі:
практична: ознайомити учнів з новими словами; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення;
розвивальна: розвивати усне й писемне мовлення, навички читання та аудіювання;
виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, виховувати ввічливе ставлення до товаришів, організованість, пунктуальність;
освітня: розширювати освітній кругозір учнів
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting and aim. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
T: Good morning, children!
Ch: Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
I’m glad to see you.
T- Thank you sit down please. I’m glad to see you. I think you’re well. I hope we’ll have a wonderful time together. Let’s begin our lesson. Today we are going to work at the topic “Days of the week”.
2. Warming up. Введення в іншомовну атмосферу.
Т. Let’s start our lesson.
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
- What day is it today?
- What date is it today?
- Is it winter now?
- Is it cold?
3. Phonetic drill
[W] What, what, what is this?
Tell me, please.
Tell me, please.
What, what, what is this?
Tell me, please, what is this?
(Діти повторюють за вчителем і читають разом.)
II. Основна частина
1. Presenting Vocabulary and Practice
Ознайомлення з новою лексикою: to change, to set the clock, to be late for sth, to be ready for sth, to help sb about the house. Учитель записує на дошці слова, називає їх, а діти повторюють за вчителем кілька разів, записують слова у словнички .
T: Today we’re going to learn new words. Listen to me attentively and repeat after me.
Українською |
Англійською |
Понеділок |
Monday |
Вівторок |
Tuesday |
Середа |
Wednesday |
Четвер |
Thursday |
П’ятниця |
Friday |
Субота |
Saturday |
Неділя |
Sunday |
2. T. Look at the screen, read and repeat.
(Учні переглядають відео пісеньку з днями тижня на англійській мові)
3. Rules. Правила
Т. Діти, запам’ятайте, що назви днів тижня пишуться завжди з великої літери, і англійці починають перераховувати дні тижня з неділі (from Sunday).
4. Physical warm-up. Фізкультхвилинка.
T: Stand up, please. Listen, repeat and do the exercises.
Touch your shoulders!
Touch your nose!
Touch your ears!
Touch your toes!
Hands up!
Hands down!
Hands on your hips!
And sit down!
5. Reading. Читання
Ex.3, p.91. Read and translate.
6. Writing. Письмо.
Ex. 7, p.91
ІІІ. Заключна частина уроку.
Homework. Домашнє завдання.
WB. Ex. 42(a-d)
Summarizing. Підбиття підсумків уроку.
T. Thanks a lot for the lesson. You’ve worked hard today. Stand up, children! Goodbye!