Урок з англійської мови за підручником Алли Несвіт 2 клас з теми "Святковий одяг"

Про матеріал

Розробка уроку з англійської мови з теми "Святковий одяг. Опис зовнішності" для учнів 2 класу за підручником Алли Несвіт з елементами гри.

Мета: активізувати структуру «she has got», розвивати вміння і навички правильного користування граматичної структури «she has got»в усному мовленні, формувати комунікативні навички, розвивати усне зв'язне мовлення удосконалювати навички читання та письма.

Перегляд файлу

Тема. Святковий одяг. Опис зовнішності.

Мета:

Практична:, активізувати структуру «she has got», розвивати вміння і навички правильного користування граматичної структури «she has got»в усному мовленні, формувати комунікативні навички, розвивати усне зв’язне мовлення удосконалювати навички читання та письма;

Навчальна: систематизувати вивчені лексичні одиниці з теми та ввести нові, дати учням поняття про нові лексичні одиниці та граматичні структури та закріпити їх вживання в усному мовленні, подати новий граматичний матеріал: присвійний відмінок іменників;

Розвивальна: розвивати  мовну здогадку, пам'ять, увагу;

Виховна: виховувати в учнів охайність, почуття смаку, старанність, наполегливість, бажання творчо працювати, культуру спілкування, інтерес до вивчення англійської мови, розвивати вміння працювати в парі, у групі.

 

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах, для               настільної гри, відеопривітання, паперові ляльки, тематичні малюнки, презентація.

 

Хід уроку

  1. Вступна частина.
  1.                   Привітання (Greeting)
  • Good morning, children! (відеопривітання )

 

  1.                   Фонетична зарядка

     T: What sound is this?

          Oy [ɔi]-boy, toy

     T: What sound is this?

           Ay,ey [ei] – day, play, they, grey

(Учні хором читають слова)

 

  1.                   Мовленнєва розминка

T: I can count 1,2…

Can you? Let’s count to twenty! 

Числівники 1-20. Учні хором рахують до 20-ти

  1.                   Пісня : What is the weather  today?
  2.                   Warming up   Введення в іншомовну атмосферу. Робота в групах.

Гра «Quick Wit»

  • Look at the blackboard and try to remember the order of the words on the cards.

Картки розміщені на дошці певній послідовності. Кожна група має комплект карток. Учитель перегортає картки, а учні повинні розташувати свої картки у тій самій послідовності. Перемагає той, хто швидше і правильно виконає завдання.

 

http://www.art-saloon.ru/mini/item_2983.jpghttp://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gifhttp://pict.3vx.ru/120328/besplatnyiy_bryuki_clipart__besplatnyiy_clipart_grafiki_izobrajeniya_i_fotografii__101.jpgИллюстрация 5 из 17 для Игра-конструктор лото "Одежда" (05909) | Лабиринт - игрушки. Источник: Кошки-мышкиhttp://images.clipartlogo.com/files/ss/thumb/639/63921586/illustration-of-a-pair-of-baby_small.jpghttps://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRvvUEBerrCxKncJwsi0toSCyWnUM1wi4x90c9b3yJnDqaEfrHZpAhttp://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gifhttp://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gifhttp://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gifhttp://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gif

 

 

  1. Основна частина

 

  1. Повідомлення теми і мети уроку.
  • At this lesson we will learn new words, discuss what clothes we need for a school and a party, play games.

 

  1. Результат пошуку зображень за запитом "рисунки куклы девочки и мальчика"Перевірка домашнього завдання.Check on Homework
  • What was your homework?

 

  1.  Гра «Doll dress».

Результат пошуку зображень за запитом "бумажные куклы для вырезания девочки"На дошці розташовані ляльки, яких треба одягнути.

  • You can see dolls. What is her name?
  • What is his name?
  • What does Ann wear?
  • Ann wears….
  • What does Pete wear?
  • Pete wears…
  • What are on their feet?
  • Shoes.
  • What is on Ann’s feet?
  • ???
  • Well done.
  • Look at the blackboard  and tell me please which words you do not know? (a hat, a T-shirt, sandals, a coat, shorts, boots, pyjamas.)
  • At this lesson we learn new words.

 

  1.                   Подання та активізація нової лексики.
  1.                   Робота за підручником. Вправа 1, с.54 (презентація)
  • Введення нових ЛО
  • Look at the pictures on page 54. What can you see?
  • We can see clothes.
  • Well. Let’s learn these words. Repeat after me: a hat, a T-shirt, sandals, a coat, shorts, boots, pajamas.
  • Перевірка розуміння
  • What does it mean “hat”…
  • Гра «Що ми одягнемо коли…» (одягаємо ляльок)

Pupils, tell me please, what we wear in summer

       Winter

       Autumn

       Spring

  • Настільна гра-лото «Clothes». Гра по парам.
  • I call word, you close the picture

A coat, a T-shirt, a dress, a blouse, a hat, a tie, socks, a jacket, a skirt, pyjamas.

Учитель називає зображені предмети одягу, а учні у той час накривають малюнок на ігровому полі карткою-фішкою. Команда, яка закриває всі клітини першою, вигукує «Бінго!».

  1.                   Розвиток навичок читання
  1.                   Підготовча робота
  • Find Ex. 2 and look at the picture. How do you think what this dialogue is about?
  • Read the words which we will find in dialogue/

Puss-in-Boots

Clown

Wonderland

Marry Poppins

Winnie – the Pooh

  1.                   Читання вчителем з перекладом
  • Let’s read.
  1.                   Перевірка розуміння прочитаного
  •  Ok, what about this dialogue?
  1.                   Читання дітьми

 

  1.                   Presenting and practising grammar

Подання та відпрацювання граматики.

  1.                   Пояснення вчителя.
  • В англійській мові у іменників є два відмінки – називний і присвійний. Присвійний вживається тоді, коли потрібно сказати чия це річ.

Запис на дошці:

Olena has got a dress.

Olena has got a dress.

Olena’s dress

  1.                   Перевірка розуміння
  • I call names, you make Possesive Case.

Helen, father, sister, Pete, Ann, Dan, Alex, Kim, Jane.

  • Translate these word combinations.

Pete’s hat, Helen’s dress, father’s boots, sister’s skirt, Olena’s pyjamas.

  1.                   Автоматизація

 

http://pixabay.com/static/uploads/photo/2012/04/10/22/45/hat-26731_640.pngPete has got a

 

 

http://0lik.ru/uploads/posts/2013-11/1385370432_ibg1x4sahrmyl73.jpgKat has got 

 

Иллюстрация 7 из 17 для Игра-конструктор лото "Одежда" (05909) | Лабиринт - игрушки. Источник: Кошки-мышки

Sister has got

 

 

http://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gifFather has got а

 

 

  1.                   Аудіювання (Вправа 2 с.21 в зошиті)

 

  1.                   Закріплення вивченого

Гра «Поєднай». Match the words with pictures.

 


http://pixabay.com/static/uploads/photo/2012/04/10/22/45/hat-26731_640.png      a hat

http://img.labirint.ru/images/comments_pic/1019/04labj7ga1273924911.gif      a coat

Иллюстрация 5 из 17 для Игра-конструктор лото "Одежда" (05909) | Лабиринт - игрушки. Источник: Кошки-мышки      a T-shirt

 http://images.vector-images.com/clipart/xl/170/shoes_prg6.jpg     sandals    

http://rylik.ru/uploads/posts/2014-05/1400744397_wafr8dxb3tw47pf.jpg       boots

 http://0lik.ru/uploads/posts/2013-11/1385370432_ibg1x4sahrmyl73.jpg     shoes  


Иллюстрация 7 из 17 для Игра-конструктор лото "Одежда" (05909) | Лабиринт - игрушки. Источник: Кошки-мышкиИллюстрация 7 из 17 для Игра-конструктор лото "Одежда" (05909) | Лабиринт - игрушки. Источник: Кошки-мышки shorts

                       pyjamas

      

  1. Заключна частина

Summarizing

Підведення підсумків уроку

  • Did we play games?
  • Did we practice grammar?
  • What task did you like most? – I like …

 


 

 

docx
Додано
20 серпня 2018
Переглядів
2059
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку