Цілі:
ü навчальна: навчити розташовувати текст лінійно, у вигляді списку, дотримуючись закономірності, даної в прикладі;
ü розвивальна: розвивати уважність, пам'ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп'ютері;
ü виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратністьу роботі.
Урок №12 Списки. Послідовні списки у текстах. |
|
Урок 12.Списки. Послідовні списки у текстах.
Цілі:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення: браузер, текстовий редактор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Мотивацій навчальної діяльності
— Ви вже вмієте вводити (набирати) текст з клавіатури. Як ви вже зрозуміли, це досить копітка справа. Щоб полегшити роботу і зекономити час, деякі операції можна виконувати з цілими фрагментами тексту. Про це ви дізнаєтесь під час сьогоднішнього уроку.
Відгадай ребус:
Відповідь: Урок |
ІV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
V. Засвоєння нових знань
VІ. Фізкультхвилинка
Хто здоровим хоче буть, про зарядку не забудь.
Руки вгору, руки вниз, на сусіда подивись,
Руки вгору, руки в боки і зроби чотири кроки,
Дерева високі-високі, травичка низенька-низенька,
Вітер дерева колише, гойдає, то вниз пригинає.
Птахи з дерев летять, відлітають, а учні тихенько на місця сідають.
VІІ. Формування вмінь та навичок
Робота за комп’ютером
Поглянемо вправо, поглянемо вліво, і вгору, й додолу, і навкруги,
Від праці очі нехай відпочинуть, зарядку для них я зроблю разів три!
VIІІ. Підбиття підсумків уроку
— Пригадайте, що ви вивчили на уроці?