Урок з курсу "Я пізнаю світ". 2 клас. Тема уроку. Таємниця чарівної скриньки.

Про матеріал
Тема уроку. Таємниця чарівної скриньки. Запитання уроку. Що таке периметр квадрата? Як позначають петиметр? Мета. Навчальна: закріплювати вміння ділити ціле на частини; повторити теорію ймовірності; ознайомити з характерними рисами квадрата; вчити знаходити периметр квадрата. Розвивальна: розвивати логічне мислення, математичну мову, уміння порівнювати, аналізувати, робити висновки. Виховна: виховувати любов до рідного краю; формувати орієнтацію на здоровий спосіб життя.
Перегляд файлу

Я пізнаю світ. 2 клас.

Тема уроку. Таємниця чарівної скриньки.

Запитання уроку. Що таке периметр квадрата?

                               Як позначають петиметр?

Мета. Навчальна:  закріплювати вміння ділити ціле на частини; повторити теорію ймовірності; закріплювати вміння; ознайомити з характерними рисами квадрата; вчити знаходити периметр квадрата; 

Розвивальна: розви­вати логічне мислення, математичну мову, уміння порівнювати, аналізувати, робити висновки;

Виховна: виховувати любов до рідного краю; формувати орієнтацію на зоровий спосіб життя.

Хід уроку

  1.  Прочитай лист Центаврика. (Діти читають разом з диктором)

  1. Допоможіть Бу-бу виконати завдання за зразком.

  •          Перевірте себе, використовуючи заготовки. (У кожної дитини є заздалегідь вирізані картинки з частинками яблука.)
  1. Танцювальна хвилинка з пісенькою «Звичайний дріб»
  2. Давайте виконаємо завдання від   Аї. Прочитайте і позначте речення , у яких, на вашу думку, наведено НЕМОЖЛИВУ подію.

(Діти зачитують, аргументуючи свої відповіді.)

  1. Дайте відповідь на запитання, пригадавши теорію ймовірності.

( Якщо у скриньці 4 картинки і тільки одна із зображенням яблука, ймовірність витягнути картинку , на якій зображене яблуко - ¼)

  1. Розгляньте картку з яблучком, яку Йой та Квапка вирішили прикрасити стрічкою. Допоможіть маленьким друзям обчислити довжину стрічки.
  •          Який варіант обчислення ти запропонуєш?

(Картка має форму квадрата. У квадрата всі сторони рівні. Отже, 5см додамо    4 рази  і отримаємо довжину стрічки.)

  •          Додаючи довжини всіх сторін, ми знаходимо периметр квадрата.
  1. Робота з інформацією в рамочці.

(Читають разом з диктором. З’ясовують у вчителя незрозуміле. Пошепки перечитують тричі. Визначають навчальні одиниці. Пошепки переказують. Працюють в порі, переказують один одному).

  •          Позначте,  хто правильно написав формулу для обчислення периметра квадрата – Ая чи Йой.

(Діти обґрунтовують свої відповіді.)

  •          Поміркуйте, як можна обчислити периметр квадрата зі стороною а. Напишіть відповідь.

( Р = асм+ асм+ асм+ асм; Р = асм * 4)

  1. Завітайте до геометричної майстерні.

Працюють у парі. Виготовляють дві такі рамочки.

  1. Підсумок уроків.
  •          Назви вивчені навчальні одиниці.
  •          Визнач, що ти навчився / навчилася робити.

Пісня «Мандрівка Україною»

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
5 травня
Переглядів
51
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку