Даний друкований матеріал містить цікавий та змістовний матеріал для проведення уроку з теми " Англійська їжа". Учні отримають достатні знання з теми після даного уроку.
Урок в 9 класі
Тема: Англійська їжа.
Навчальна мета: 1) фонетично опрацювати звуки ;
2) практикувати в монологічному, діалогічному мовленні, письмі та аудіюванні;
3) повторити вивчений граматичний матеріал
( займенники some, any );
4) активізувати вивчений лексичний матеріал.
Розвиваюча мета: розширити знання учнів про англійську їжу сьогодення, розвивати індивідуальні творчі та артистичні здібності учнів.
Виховна мета: виховувати інтерес до вивчення матеріалу про різні країни та їхні звичаї , інтерес до пошуку нової цікавої інформації, виховувати почуття прекрасного.
Наочність: 1) роздатковий матеріал;
2) відеокурс “ Grapevine III”, видавництва “Oxford University Press”;
3) додаткова інформація з теми;
4) магнітофонний запис.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку.
І. Вступ.
1. Оргмомент. Привітання з учнями.
2.Мовленнєва зарядка в режимі T-CL
Good eating deserves good drinking.
-What is good eating for you?
-Do you like eating much? What drinks do you like?
-Have you ever eaten food of different countries?
-What do you think about English food?
Повідомлення теми уроку.
II. Основна частина уроку.
1.Повторення граматичного матеріалу (вживання займенників some,
any ).
-Виконання граматичної вправи ( впр. 96 с. 77, посібник “Grammar”)
-Виконання лексичних вправ на використання займенників some,
any (роздатковий матеріал).
2. Повторення лексичного матеріалу з теми. Виконання кросворду “English Food”:
-повторення назв англійських страв;
-доповнення слів-назв англійської їжі до кросворду.
3. Виконання індивідуального завдання. Підібрати картки із зображенням продуктів, що використовуються в Англії та скласти рецепт англійського блюда.
4. Бесіда про традиції англійської їжі та відвідування ресторанів у режимі T-Cl.
-What is the main feature of English food?
- What are the main meals of the day in England?
- Do you English people like to go out?
-What are the most famous English restaurants?
5. Прослуховування діалогу та практика читання. ( впр.14 с.137)
6. Контроль домашнього завдання. Опис меню власного ресторану та рецепт улюбленої страви.
Контроль індивідуального завдання.
7. Практика письма. Складання діалогів за схемою ( роздатковий матеріал).
8. Практика діалогічного мовлення в ситуації
One of you has just been to an English restaurant for the first time and he enjoyed the food very much. Ask him some questions. Cl-P
9. You know English people are home stay and they like to organize different parties for their families and friends at home. Would you like to visit such parties? Why?
Бесіда про героїв відео ситуації “ Dennis Cook’s Party”.
10. Перегляд відео ситуації із завданням:
- заповнити пропуски в тексті;
- записати назви англійських страв на столі;
- порівняти вечірки в Україні та в Англії.
Complete the spaces in the text:
Those look good, Dennis. Oh, that’s a big …..! Mmm. A…. mustard, a….. ketchup, a onion rings and ….lettuce leaf. Now, who’s this for! Ah! For you…… Never……, Dennis. He is your …..
11. Практика діалогічного мовлення. Контроль домашнього завдання. Драматизації ситуації “ Денніс готується до вечірки. “
12.Практика монологічного мовлення в ситуації.
You’ve just returned from England and your family asks you about the English food.
13. Практика письма.
Write a short postcard to your granny who lives far from you about your trip to England and what you ate there.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.Пояснення домашнього завдання.
Виконати кросворд, виконати граматичну вправу письмово та підготувати рецепт різдвяного англійського пудингу.
2.Підведення підсумків уроку, виставлення та коментування оцінок.