Урок з ЯДС та дизайну і технологій

Про матеріал
Інтегрований урок з ЯДС та дизайну і технологій у 3 класі. Урок адаптовано для навчання онлайн та офлайн.
Перегляд файлу

Інтегрований урок з «Я досліджую світ» та «Дизайну і технологій»

3 клас

Підготувала вчителька початкових класів

Лозуватського ліцею імені Т.Г.Шевченка Лозуватської сільської ради

Стеблянко Світлана Олександрівна

Тема. 3-Д аплікація  «Підводне царство»

Мета:

    навчальна: продовжувати закріплювати навички роботи з пластичними матеріалами, удосконалювати техніку роботи з пластиліном; закріплювати знання учнів із визначенням понять «здоров’я».
              розвивальна: образне мислення, пізнавальні інтереси, подолання емоцій замкненості, не впевненості в собі, зниження психічного та фізичного напруження, концентрація уваги, творчу уяву, фантазію, конструктивні вміння, розвивати дрібну моторику пальців рук, творчі здібності;

   виховна: колективізм, вміння працювати в парах, інтерес до мешканців водойм, бережне ставлення до природи, виховувати акуратність під час роботи з матеріалами, дбайливе ставлення до роботи;

  здоров’язбережувальну компетентність: усвідомлювати здоров’я як вищу життєву цінність.

Обладнання: аудіозапис «Шум моря», пластилін, пластилін, солоне тісто, стеки, дощечки, цупкий картон,  вологі серветки, ємкість для роботи (коробка, пляшка, бокс).

 

ХІД УРОКУ

І.Організацій момент

1. Привітання

Пролунав уже дзвінок!

Розпочнімо наш урок!

ІІ. Актуалізація опорних знань.

  1.               Діти, давайте пригадаємо з вами:
  • Що таке рельєф?
  • Як він утворюється? Під якими чинниками?
  • Яким буває підводний рельєф?
  • Які живі організми ми можемо зустріти під водою?
  • Хто вам подобається з водних жителів і чому?

Відео для перегляду:

1)Форми земної поверхні. Рельєф.

https://youtu.be/TPYmi1r8WYU

 

  1.               Вправа «Фантазери»

https://youtu.be/LdsTydS4eww

 

-Які звуки природи ви почули? (шум води, моря, річки, спів чайки)

-Що ви при цьому уявили?

-А як ви гадаєте, чому ці звуки ми слухали?

-Про що ми сьогодні будемо розмовляти? (про воду)

Сьогодні до нас завітала морська тваринка, відгадайте хто це? Припливає медуза і розповідає загадку

2.Відгадування загадки.

В морі плаваю на дні, 
          Там спокійніше мені, 
          Як желе мої боки: 
          І прозорі, і м’які. 
          Якщо зловиш мене ти – 
          Можу руку обпекти!

 Море, як і люди може бути добрим і злим(діти уявляють яке добре-розповідають,яке зле також діляться враженнями).

3. Фізкультхвилинка «Море  хвилюється». (Музика продовжує звучати).

-  Зараз спробуємо зобразити рухами, яким може бути море. Нещодавно на морі було тихо…(Присідають.)Але раптом здійнявся сильний вітер і почалася буря…(Піднімаються.)Хвилі то високо підіймаються в небо, то знову опускаються…(Потягуються догори, руки піднімають, опускаються і присідають.) Та ось засяяло сонечко і море заспокоїлось (Рибки) .

ІІІ. Повідомлення теми уроку.

          Тема нашого уроку “Підводне Царство». Давайте переглянемо цікавинки про риб:

https://youtu.be/mWhf-O0zL_U

  Сьогодні ви можете працювати з будь-яким матеріалом. Давайте використаємо з вами дошку  Jamboard, де ви вкажете, якими матеріалами ви будете користуватися на уроці.

         Перш ніж розпочати нашу роботу, давайте з вами проведемо психогімнастику

1. Психогімнастика: 
          Ми долоньки всі зігріємо: 
          Стануть теплі і м′які. 
          Миєм очі, миєм щічки, 
          Змиємо думки брудні.

ІV. Інструктаж.

Поетапна демонстрація вчителя виконаної роботи.

V. Практична робота.

Музичний супровід.

VІ. Виставка і оцінювання дитячих робіт.

VІІ. Актуалізація набутих знань (рефлексія).

VIII. Підбиття підсумків уроку.

1. Прийом «Мікрофон»

-Закінчіть речення:

Дітки, якщо було цікаво на уроці поплескайте в долоні (натисніть на екрані).

А кому було нецікаво потупайте ніжками (натисніть дизлайк).

А у кого після завершення роботи покращився настрій підніміть ручки у гору (підніміть руку на екрані).

ІХ. Підбиття підсумків уроку.

-- Світ підводного царства різноманітний і дивовижний. І ми, люди, повинні його оберігати. Браконьєрство, стихійні лиха, аварії знищують тваринний світ водойм.

 

docx
Додано
3 травня 2023
Переглядів
621
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку