Виконавець: Чернецова Інна Іванівна
Тема уроку: Навколишній світ.
Підтема уроку: Тварини – наші друзі.
Мета уроку:
Тип уроку: комбінований
Форми роботи використані на уроці:
Методи роботи:
Хід уроку:
І. Організаційний момент
Привітання
Т: Good morning, boys and girls!
Nice to see you!
Children: Nice to see you!
T: Sit down, please!
Сьогодні ми збираємось з Вами у подорож. Але йми повинні добре підготуватись.
ІІ. Фонетична зарядка
Т: let`s practice sound [I]
Little Nick has a pig.
His pig is big and pink.
Repeat after me:
Little Nick has a pig.
His pig is big and pink.
Діти повторюють приказку хором (3 рази)
Потім 2-3 учні повторюють приказку за бажанням
Т: Who wants to pronounce the tongue – twister? Well , you are welcome!
P1: Little Nick has a pig.
His pig is a big and pink.
T: Thank you!
P2: Little Nick has a pig.
His pig is big and pink.
T: Fine, thanks!
P3: Little Nick has a pig.
His pig is big and pink.
T: His pig is big and pink.
T: Very good! Thank you!
III. Мовленнєва зарядка
T: Now, look at the blackboard!
У гості до нас завітала дівчинка, вона загубила своїх тваринок, ми повинні допомогти їй, але давайте спочатку познайомимося з нею.
Т: Answer my questions:
What is her name?
P1: Her name is Mary.
T: How old is she?
P2: She is seven.
T: Is Mary happy?
P3: No. she is not. She is sad.
Т: Молодці, now let`s help Mary.
На дошці висять малюнки. Вчитель показує на малюнки , діти здогадуються та називають їх.
Т: What is this?
This is a snake, f bear, f dog, a giraffe, a rabbit.
T: Well done!
Основна частина уроку
Повторення ЛО за темою «Тварини»
На дошці висять малюнки із зображенням тваринок.
Хорова робота
Т: Repeat after me:
It is a dog. It is a tiger.
It is a snake. It is a bear.
It is a giraffe. It is a rabbit.
It is a frog. It is a fish.
It is a mouse. It is a monkey.
It is a zebra. It is a crocodile.
Учні повторюють хором за вчителем ( 2 рази)
«Країна загадок»
Т: Ми потрапили у країну загадок. Давайте розгадаємо їх.
Т: Listen to me:
I am grey. I like milk and mice.
What am I?
Pupils: A cat
T: I am white. I can jump and run. What am I?
Pupils: rabbit.
T: I am green and big. I live in water. A live in Africa.
What am I?
Pupils: a crocodile.
T: I can sing and fly. What am I?
Pupils: a bird.
T: Fantastic! Thank you!
Робота з підручником
Т: Open your copybooks p 133
Ask and answer, запитайте один одного і дайте відповідь.
Т: What animal can you see?
I can see a lion.
Учні працюють в парах.
P1: What animal can you see?
P2: I can see a hippo.
P3: What animal can you see?
P4: I can see a mouse.
P5: What animal can you see?
P6: I can see a frog.
Song – Funny animals !!!
Пісенька — Смішні тваринки!
Т: Stand up, please!
Repeat after me:
We are walking like ducks.
We are jumping like rabbits.
We are flying like birds.
We are swimming like fish.
We are running like dogs .
Учитель виконує рухи та промовляє , учні повторюють за ним(під музичний супровід).
«Країна тваринок»
Т: Ми продовжуємо свою подорож, ми у країні тваринок, але зла Buffy зачарувала їх, давайте злі чари з наших тварин.
На дошці висять малюнки із зображенням тварин.
Т: What is this?
P1: A cat.
T: What is this?
P2: A lion.
P3: A bird.
P4: A rabbit.
P5: A snake.
Робота по рядам
Вчитель дає завдання кожному ряду,
Т: І ряд - Ви називаєте тварину.
ІІ ряд - Ви називаєте характеристику цієї тваринки.
ІІІ ряд - називаєте чи подобається Вам ця тваринка чи ні.
Але спочатку вчитель показує приклад з одним учнем, як виконувати завдання кожному ряду.
T: What is this?
P1: It is a fish.
It is big. I like it.
T: Well. Let`s begin.
Вчитель вказує на малюнок.
Т: What is this?
I ряд: It is a lion.
II ряд: It is big and funny
III ряд: As for me I like it.
T: What is this?
I ряд: It is bird.
II ряд: It is small.
III ряд: As for me I like it.
T: What is this?
I ряд: It is a snake.
II ряд: It is long and ugly.
III ряд: As for me I do not like it.
T: Good job! Thank you very much!
Потім 1-2 учня описують одну із тваринок.
Т: Who wants to describe animal? Well, you are welcome.
P1: This is a lion
It is big.
It is funny Cat.
I like it.
Гра «Clap your hands »
T: let`s play the game
Коли Ви почуєте назву тварини, Ви clap your hands, а коли чуєте назву не тваринки, кажете WOW.
Are you ready?
Pupils: Yes. We are.
T: A parrot, a box, a cat, a dog, a pen, a lion, a chair. a rubber, a lion, a bird, a zebra, a rabbit, a frog.
Острів « Веселі цифри»
Т: Ми продовжуємо свою подорож, зараз ми на острові «Веселі цифри». На цьому острові живе багато тваринок, але вони дуже засмучені, вони не можуть порахувати свої предмети.
Let`s help our animals.
Look at the blackboard!
На дошці знаходяться малюнки із тваринками і предметами.
T: How many apples has a rabbit?
Pupils: One, two, three, four. Four.
T: How many bananas has monkey?
Pupils: One, two, three. Three.
T: How many balls has a snake?
Pupils: One, two, three, four, five.
T: How many flowers has a bird?
Pupils: One, two, three, four, five, six, six.
T: How many bones has a dog?
Pupils: One, two, two.
T: How many cakes has a fish?
Pupils: One, two, three, four, five, six, seven. Seven.
T: How many balloons has a lion?
Pupils: One, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten. Ten.
T: Wonderful!
Сюжетно-рольова гра
«Коментування лічби»
T: Children, до нас у гості прийшли snake Sherry та fish Freddy. Вони вирішили багато прикладів з математики. Давайте перевіримо їх. Як добре вони знають математику.
Вчитель поділив клас на 2 команди: 1 команда Sherry – змійки, 2 команда Freddy – рибки.
На дошці знаходяться приклади змійки та рибки. Кожен із учнів із своєї команди виходить до дошки від імені змійки чи рибки коментує свій приклад.
T: Let`s begin.
P1: Hello, I am Sherry. Two plus one is three. It is right.
P2 : Hello, I am Freddy.
Six minus two is five.
It is wrong.
Six minus two is four.
V. Підведення підсумків уроку
Кросворд «Знайди назву тварини?»
Вчитель ділить клас на 3 команди. Кожній команді роздає кросворд та завдання – знайти якомога більше назв тварин.
Т: Команда, яка знайде багато назв тварин, та і переможе.
Т: Що ми робили з вами на уроці ?
У які країни ми подорожували? З якими тваринами бачилися? Що ще ми робили на уроці? Учні відповідають на запитання.
Т: Сьогодні всі дуже добре працювали, всі молодці, так тримати!
VІ. Закінчення уроку
T: The lesson is over! Good bye!
Pupils: Good bye!