19.09.2022
План-конспект уроку з англійської мови в 5-В класі
Тема уроку: Їжа. Що у тебе в холодильнику?
Тип уроку: Формування лексико-граматичних навичок.
Мета:
навчальна: формувати предметні компетентності з іноземної мови:
фонологічну – відпрацьовувавти правильну вимову іншомовних слів з теми
«Їжа»;
граматичну –познайомитись з правилами вживання some/any; countable
and uncountable nouns; Is there?/ Are there ?; How much ?/ How
many
лексичну - відпрацювати вживання вивчених лексичних одиниць з
теми ,активізувати їх у мовленні, удосконалювати навички
читання учнів, навчати застосовувати отримані знання на
практиці під час виконання вправ, діалогічного та
монологічного мовлення.
розвиваюча: розвивати ключові компетентності учнів:
спілкування іноземними мовами - розвивати культуру спілкування учнів,
уміння висловлювати свої думки
англійською мовою, вести діалог в
умовах комунікативної ситуації, інтерес до
вивчення іноземних мов;
ініціативність та підприємливість – ініціювати усну взаємодію іноземною
мовою для розв’язання конкретної
життєвої проблеми;
інформаційно-цифрову- розвивати уміння використовувати ІКТ;
соціальну та громадянську -розвивати уміння працювати з іншими на
результат, досягати компромісів, підтримуючи
соціокультурне різноманіття; уміння
працювати в групі, уміння вчитися впродовж
життя;
екологічна грамотність і здорове життя - розвивати та підтримувати
прагнення учнів до здорового
способу життя; залучати їх до
підтримання свого здоров’я
протягом уроку шляхом релаксацій; виховна: виховувати культуру спілкування учнів, культуру поведінки.
Очікувані результати. Учні повинні:
- уміти вирізняти, розуміти та взаємодіяти у простий спосіб використовуючи вивчені лексико-граматичні структури
-уміти працювати в парі та в колективі
-уміти вести діалог в умовах заданої комунікативної ситуації.
Обладнання: підручник, робочий зошит, інтерактивний додаток до підручника, презентація, аудіо та відеоматеріали.
Хід уроку
І. Початок уроку
1. Привітання вчителя з учнями
T:Good morning, children! I am glad to see you at our lesson!
Today we have an unusual lesson for you and for me. We can see many guests: Welcome to us! Be active and attentive. Speak and express your opinion! Look at me and smile. So, let us start our communication. Let’s start from the date
2. Введення в іншомовну атмосферу.
T: What day, date is it today?
What is the weather like today?
The theme of our course is Food as you know but today we are going to take a
look in the fridge? The topic of our lesson What have you got in the fridge?
Today at the lesson we’ll:
- get toknow new grammar structures ;
- practice in listening, reading, writing and speaking.
At the end of the lesson you will be able to:
ІІ. Основна частина уроку.
T : I can’t but start speaking about English popular PROVERB
“An Apple a day keeps the doctor away” Let’s translate and
learn by heart.
b) Активізація вивченого лексичного матеріалу:
T: Let’s make pairs and talk about your favourite recipes and
Ingredients.
T: Open your students book on page 26. Ex.1
Look at the photo and say whom can you see?
Which of ingredients below can you see?
T: Watch the video and answer the questions.
And now it’s time to pay attention to class out phrases
Listen, repeat, translate and look for in the dialogue.
T- It’s time for rest . Move and sing a song
T: Grammar time is just now. Look at ex. 3 and 4 on page 26
There are two grammar boxes . Start from the first
As you know there are countable and uncountable nouns
Let’s practice . Look at the screen and put the words below in the
correct category.
T: Next is Grammar Box B. Sentences, Questions and negative form
Look for Quantifiers in the dialogue. For practice
LIVEWORKSHEETS is a great tool.
T: It’s time to write . Choose the correct option in ex.5, p.26
Then listen and check.
T : At the end of our lesson let’s look at the fridge.
Boys ask the girls what food is there?
T: Pupils, you did a lot today. You were very active, creative and friendly. I
am sure new knowledge will useful for you in the future.
T : Your homework is in the WB on page 22
T : Thanks a lot for your active work, being friendly and attentive.