Урок-змагання "School life/ «Шкільне життя» для 4 класу

Про матеріал
Урок-змагання "School life/ «Шкільне життя» для 4 класу спрямований на розвиваток діалогічне мовлення, пам’ять, увагу та критичне мислення учнів, гра виховує почуття колективізму, поваги один до одного, культури мовлення, інтерес до вивчення іноземної мови.
Перегляд файлу

 

Тема уроку. School life/ «Шкільне життя»

Граматичний компонент can, can not, must, mustn’t. Speaking.

 

Мета : Активізувати уміння аналізу та спостереження. Проконтролювати навички аудіювання з лексичного матеріалу теми. Поглибити та узагальнити отримані знання. Сформувати та закріпити навички та вміння з теми засобом практичної діяльності .

Розвивати діалогічне мовлення, пам’ять, увагу та критичне мислення.

Виховувати почуття колективізму, поваги один до одного, культури мовлення, інтерес до вивчення іноземної мови.

 

Завдання: відпрацювати навички мовлення, виконати аналіз засвоєних умінь.

Сприяти в ході заняття формуванню світогляду, загальнолюдських цінностей, етичного виховання.

 

Методи: - словесні(бесіда), наочні(демонстрація роздаткового та дидактичного матеріалу), практичні(навчальні вправи)

- стимулювання інтересу(пізнавальні ігри, створення ситуацій успіху,емоційних переживань)

- заохочення

 

Тип уроку: узагальнення набутих знань.

Вид : гра-змагання.

Форма: групова

Обладнання: таблиці, плакати, посібники, роздатковий, дидактичний матеріал, аудіо матеріали, ноутбук, ігрова атрибутика.

Очікуваний результат: вихованці повинні навчитися аналізувати та  узагальнювати отримані знання з теми засобом практичної діяльності.

                                                              Хід заняття.

I.Вступна частина.

1. Організаційний момент. Привітання.

 -Good afternoon,children and our guests! I’m very glad to see you here.

-How are you, …? And you?  What about you,…? Are you angry\mad\bored\hungry?

-Say me who is absent in our group? Do you know what’s the matter?

-Is… ill or is he late? (Thanks/ Well done)

 

2.Повідомлення теми, мети заняття, очікуваних результатів.

-Sit still and look at the bl.

-Guess, please, what’s the theam of today’s lesson? How do you think?(You’re smart and clever)

(На дошці ілюстрації  на тему)

 

3Актуалізація опорних знань. Act out the dialogе.(розігрування мовної ситуації з теми за бажанням)

-At first let’s remember the dialogе «When I’m late». Who wants?(It’s excellent ,thanks)

4.Мотивація навчальної діяльності гуртківців.(за отриманою карткою назвати пору року(перевірка знання лексики) та місяць року(знання порядкових числівників)

-I prepare for you the next interesting  task, my dear.

-You have the card with the mounth.

You must say its name, season and number of it!

-Let’s go! It’s… .( try again)

 

II. Основна частина.

1.Висвітлення матеріалу теми заняття.(робота в группах)

- It’s time to introduce yourselves. Stay in the same group of winter, aut, sum, spr. Hands up of winter! The name of your team is "….”.

And now sit in the same group (кидаємо кубик)

 


-The first team your task is at the bl.              Лексико-фонетична вправа.

- The second  team your task is there.           Граматична вправа. 

- The third  team your task is on the desk.    Лексична вправа.


 

Працюємо не на швидкість, а на результат. Begin it!

(На дошці : команда 1)картки на магнітах, треба назвати правильно слова;

                     команда 2)літери на магнітах, з них складені слова, треба знайти помилку;

                     команда 3)на парті картки з розкиданими частинами речень. Частини треба з’єднати в одне речення

 

2.Залучення учнів до самостійного осмислення навчального матеріалу,  групова робота біля дошки та на місцях.

-Check up! Come to me and begin. The  team «Winter» відстоюйте своє право на перемогу!-You’re very tired! The first place is for team________( The second\ The third)  

3.Узагальнення та систематизація  теоретичних знань. Граматичні питальні структури.

-I take you 1 chance else to make your result is better (пропоную покращити свій результат)

-I propose  you answers the questions:-

- I need some helpers of us.(журі)       

- Is it winter now?

-Is it sunny today?

-Can you swim in the sea?

-Do we go to school in the evenings?

-Can you see many flowers in the yard?

- Is it rainy?

-Do you ride a bike when it’s snow?

-Is it Maths now?

-Can you make a snowman today? Why? It’s not difficult, this task with a star

 

4.Рефлексія.Reflection. Stand up and sing. Choose the song by cards.(обрати з запропонованих вивчених пісень одну, навмання)

 

5. Захист проектної роботи.Project work

-Nastia made her project work «My school Day». Let’s listen to her.

 

-And Sonia wants to tell for us her work.

(Your mark is excellent! Clap to our gerls. You’re clever and tired)

 

6.Аудіювання.Listening.

1Підготовчий етап. Прослуховування аудіо файлу.(ноутбук)

 

2.Робота над новим текстом. Text  «Svitlankas day».(10 речень, «Книга для вчителя», стор.4) 

 

3. Контроль навичок.The next task is «True or False»(«правда чи неправда?»).  Check-up cards (сигнальні картки)

-Before lets remember the sch subjects. Look at please:

-What’s your favourite subject?

- Is your favourite subject PE?

-Do you like reading?

 

7.Індивідуальна робота за підручником.Written.(перевірка- обмін зошитами)

-Open your text-book at p…. Your task is ex…

-Change your books. Take your pencils and begin our Check-up.

 

8.Рефлексія.Reflection.

Stand up and let’s play one game. Choose the card. (обрати з запропонованих вивчених підтем одну, навмання).

 

 

 

 

 

9. Дидактична гра. Didactic game "I know everything”.

 

Командна гра на узагальнення знань з вивчених тем у 1му півріччі. Охоплює великий обсяг лексико-фонетичного та граматичного матеріалу, формує навички аналізу, синтезу та спостереження. Виховує почуття колективізму, вміння працювати в команді.

 

Today all of you have a good chance to improve your English during the game. Now I’m going to teach you how to play this game

The game has contests, they are: 1. The ABC game. 2. A magic square. 3. Find the mistake 4. Hidden words. 5. A tongue-twister. 6. The right choice. 7. Cities and countries.

It’s time to introduce yourselves. Who is the captain of the 1st team? P1: I’m the captain of the team. The name of our team is «Freckles». Teacher: Who is the captain of the 2nd team? P2: I’m the captain of the team. The name of our team is "Songoccenti”.

 

I have invited a competent jury to count the points. ….

 

- Well, I wish you success.

Be active, honest and helpful!

-Now we shall organize a competition called "I know everything”. Two teams will take part in a game of the most quick-witted and the cleverest.

 

III. Заключна частина. Підсумок заняття.

1.Підведення гуртківців до узагальнень, самостійних висновків

The score is… and the team( …. ) is the winner. 

Do you like our game? Will you take part in such games more? If you didn’t win the game, don’t worry, you are all clever guys.

 

2.Загальний підсумок заняття із зазначенням його позитивних та негативних моментів .

-Your result is very good. The first place of team….

-How’re you? Are you fine? The team «….»,come to me and point it.(Скарбничка настрою)

- Choose the song. (обрати з запропонованих вивчених підтем одну, навмання)

 

3.Повідомлення завдань на наступне заняття

 

G:\школа 1\ОТКРЫТЫЙ урок БДЮТ\Фотки-презентация\Казка откр урок\IMG_0516.JPG

G:\школа 1\ОТКРЫТЫЙ урок БДЮТ\Фотки-презентация\Казка откр урок\IMG_0523.JPG

G:\школа 1\ОТКРЫТЫЙ урок БДЮТ\Фотки-презентация\Казка откр урок\IMG_0524.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
29 травня 2020
Переглядів
1062
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку