9 березня о 18:00Вебінар: Навчаємося не тільки за партою, або рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням на уроках суспільного і гуманітарного циклу

Варіанти позитивних оцінних висловлювань для вербального оцінювання учнва початкової школи

Про матеріал

Сучасна освіта передбачає формування не лише нового педагогічного мислення, але і перегляд та переоцінку всіх компонентів педагогічного процесу у світлі їхньої людинотворної функції. У цьому контексті важливе місце займає оцінювання навчальних досягнень учнів. Адже педагогічна оцінка є важливою умовою формування позитивного ставлення до навчання при створенні позитивної навчальної атмосфери в класі. Сьогодні оцінка в початкових класах часто виражається в оцінних судженнях і висновках учителя, які є її словесними показниками. Таким чином, мистецтво спілкування є важливою складовою оцінювання діяльності учнів, що служить, з одного боку, каналом зворотного зв'язку між педагогом та учнями, а з іншого боку, актом взаємодії між ними.

Перегляд файлу

Варіанти позитивних оцінних висловлювань для вербального оцінювання учнва початкової школи

F:\17-18\RTY\Позитивні оцінні висловлювання.jpgСучасна освіта передбачає формування не лише нового педагогічного мислення, але і перегляд та переоцінку всіх компонентів педагогічного процесу у світлі їхньої людинотворної функції. У цьому контексті важливе місце займає оцінювання навчальних досягнень учнів. Адже педагогічна оцінка є важливою умовою формування позитивного ставлення до навчання при створенні позитивної навчальної атмосфери в класі. Сьогодні оцінка в початкових класах часто виражається в оцінних судженнях і висновках учителя, які є її словесними показниками. Таким чином, мистецтво спілкування є важливою складовою оцінювання діяльності учнів, що служить, з одного боку, каналом зворотного зв'язку між педагогом та учнями, а з іншого боку, актом взаємодії між ними. 

doc
Додано
27 червня 2018
Переглядів
2482
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку