Ознайомлення учнів з містами Німеччини та їх визначними місцями, робота над вдосконаленням вмінь та навичок монологічного та діалогічного мовлення, повторення лексичного матеріалу по темі «Місто».
9 клас
Тема уроку: Міста Німеччини
Мета уроку:
місцями;
2) працювати над вдосконаленням вмінь та навичок
монологічного та діалогічного мовлення;
3) повторити лексичний матеріал по темі «Місто».
пам’яті, уваги, мислення та спостережливості.
німецького народу, толерантного ставлення до культури інших
країн та художньо-естетичного смаку.
Обладнання карта Німеччини, герб, прапор, символи міст, фото визначних
уроку пам`яток міст Німеччини, ксерокопії завдань, відео, кросворд,
бейджики, картки із завданнями, листочки різних кольорів
для оцінювання роботи учня на уроці, предметні малюнки.
Хід уроку
І Етап орієнтації З якими словами асоціюється у вас слово «місто»?
На дошці схема, на якій учні виставляють картки та
перекладають слова з німецької мови на українську мову.
ІІ Етап покладання Спільно з учнями вчитель визначає мету діяльності на
мети уроці. Вивчення цього матеріалу необхідне для майбутнього
життя. А також визначають показники, які будуть свідчити
про рівень досягнення мети.
ІІІ Етап проектування На попередньому уроці вчитель запропонував учням
вибрати міста Німеччини, з якими вони будуть працювати.
Разом з вчителем вони спланували роботу. Для
Підготовки до уроку шукали матеріал по темі в інтернеті
та в довідниках.
ІV Етап виконання
плану
1.Фонетична зарядка Вчитель читає фрази, учні продовжують їх.
2. Повторення Учні повторюють слова по темі «Місто».
1. Вчитель показує малюнки, учні повинні назвати слова на
німецькій мові.
2. Відгадай! На картках позначені декілька букв із слів,
учні повинні відгадати слова та перекласти їх.
3. Навчання 1. Зустріч гостей з Німеччини.
діалогічному 2. Діалог «Знайомство».
та монологічному 3. Розповідь гостей про міста Німеччини.
мовленню 4. Запитання учнів до гостей.
5. Подарунки гостей.
6. Виконання завдань:
(учні працюють в 2 групах)
V Контрольно- Учні за допомогою листочків різного кольору оцінюють
оцінювальний роботу своїх товаришів. Вчитель висловлює свою думку.
етап А потім разом виставляє оцінки.
VI Етап
підведення
підсумків
уроку
1. Пояснення Завдання (на вибір). Учні можуть обрати собі завдання за
домашнього бажанням.
завдання 1. Підготувати цікаву розповідь про місто Німеччини (15-20
речень).
2. Скласти кросворд чи ребус.
3. Підготувати цікавий реферат.
2.Підведення Як називається тема нашого уроку? Що ми сьогодні робили
підсумків на уроці? Який вид роботи вам сподобався найбільше?
Чому?