Відкритий урок з англійської мови "Частини тіла" ( The parts of the body) у 2 класі

Про матеріал
Відкритий урок з англійської мови "Частини тіла" ( The parts of the body) у 2 класі
Перегляд файлу

Клас  2

Тема:  Частини тіла ( The parts of the body)

Мета: закріпити вживання лексичних структур, формувати навички вимови та лексичні навички, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, розвивати усні комунікативні вміння, виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.

Обладнання: плакат «ABC», іграшки, Смайлик, підручник, зошит, словник, аудіозапис пісні «Head, shoulders, knees and toes».

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

T: Good morning, children! Nice to see you! How are you?

Ps: Good morning, teacher! Nice to see you, too!  I am fine, thank you!

T. and Ps.: Hello, Smiley!

Т: Привітайтесь з сусідом по парті та запитайте як справи один в одного.

2. Оголошення теми й мети уроку

T: Тема нашого уроку сьогодні – частини тіла. Ми повторимо всі слова, що стосуються нашого обличчя, та вивчимо слова, що позначають частини тіла. Будемо вчитися описувати зовність людини на ваших улюблених іграшках.

3. Введення в іншомовну атмосферу

T: Show me your face, eyes, ears, nose, mouth, hair!

T: Look at Smiley! What is it?

(Учні по черзі називають англійською мовою слова, що стосуються обличчя Смайлика).

ІІ. Основна частина уроку

1. Активізація лексичного матеріалу

T: Let's remember the names of the toys. Look and answer. What is it?

( Учні по черзі називають назви іграшок)

Т: Чи всі з вас мають іграшки? З однією дівчинкою та її іграшкою відбулась одна історія, послухайте будь ласка вірш про Людмилу.

Як важливо пам'ятати назви частин тіла

Нещодавно зрозуміла дівчинка Людмила.

Із конструктора зібрати робота хотіла,

Розклала деталі, інструкцію відкрила…

Викрутка невтомна в руках у Людмили –

Руки, ноги, голову прикручує до тіла,

Проте дуже дивний вийшов в неї робот:

Замість п'ят – голова,

Там де руки – ноги.

Довго друзі реготали з витвору Людмили

Подивились в інструкцію, тоді зрозуміли:

Бідна іграшка за те лише постраждала,

Що маленька дівчинка англійської не знала!

Т: Можливо ви також вдома зустрічали інструкцію англійською мовою до будь-яких речей. Щоб у нас не трапилось біди як у дівчинки Людмили та змогли зібрати іграшку, почнемо вивчати слова про частини тіла.

2. Фонетична зарядка

T: Перш ніж ми почнемо вивчати слова, нагадайте з чого складається будь-яке слово? Давайте згадаємо АВС! Скільки літер в АВС, скільки голосних, приголосних?

(Учитель показує на плакаті англійського алфавіту по порядку літери, а учні їх називають).

3. Формування навичок говоріння

Point and repeat

Ex. 1 p. 90

Say the rhyme

Ex. 4 p. 91

4. Формування навичок письма

Match and name

Ex. 1 p. 47 (WB)

5. Фізкультхвилинка

Вправа «Hands up»

Hands up! Clap! Clap!

Hands down! Clap! Clap!

Hands to the sides!

Hands down! Stop! Sit down!

Вправа «Head, shoulders, knees and toes»

Head, shoulders, knees and toes,

knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes,

knees and toes.

Eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees and toes,

knees and toes.

6. Закріплення вивчених лексичних одиниць

Point and say

Teddy-bear has got….

T: And now let’s draw the toy!

Draw the big head,

Draw the small nose,

Draw the small eyes,

Draw the small ears,

Draw the big mouth,

Draw the big body,

Draw the small feet,

Draw the small arms,

Draw the dark hair.

T: What is it? It is a teddy-bear.

III. Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання

Do ex. 2,3 p. 47 (WB)

  1. Підведення підсумків уроку

TP1, P2, P3

Т: Що нового ви дізнались на уроці? Чого навчились?

  1. Прощання

T: The lesson is over. Goodbye!

Ps: Goodbye, teacher! Goodbye, Smiley!

doc
Додано
27 січня 2019
Переглядів
1892
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку