Вчитель: Захарченко Людмила Михайлівна
Тема:Das Wetter und die Jahresreiten
Мета: 1)Розширити знання учнів про пори року та погоду, активізувати лексику з теми;
2)Розвивати пам’ять, логічне мислення, вміння працювати в парах, в групі, вміння висловлюватися, розвивати навички говоріння;
3)Прищеплювати любов до природи;
Обладнання: ноутбук,телевізор, репродукції “Пори року”, малюнки;
Тип уроку: урок формування навичок і вмінь;
Хід уроку
І.Початок уроку
1.Вітання:
- Guten Tag, Kinder! Ich bin troh euch zu sehen. Wie geht es euch? (пісня “Guten Tag“)
2.Повідомлення теми та мети уроку:
- Heute werden wir über das Wetter und die Jahreszeiten und eure Lieblings Jahreszeiten sprechen. Wir werden spielen, singen, tanzen.
3.Мовна розминка.
1) Welche Jahreszeit ist jetzt?
2)Wie ist das Wetter heute?
3) Welche Jahreszeiten kennt ihr?
Римування:
Kinder, Kinder!
Es ist Winter!
Es ist Kalt. Es schneit.
Fine schöne Jahreszeit!
4. Хвилинка поезії (діти розповідають вірші про пори року).
ІІ. Основна частина уроку
1. Ролик “Пори року” (Діти дивляться ролик і відповідають на запитання: “Що люблять робити діти взимку, влітку?”
-Was mache die Kinder gern im Sommer? (Im Winter)
2. Пісня“Die Jahreszeiten”.
3. Робота в групах.Ratet welche Jahreszeit ist das? (Одна команда представляє пору року, а інша відгадує і навпаки)
4. Фізкультхвилинка.
5. Квест(SuchdieTexte!)
Учні отримують половини текстів на тему “Пори року”, а інші половини текстів їм потрібно знайти . Тексти прикріплені на стінах.
6. Прочитати текст і замінити малюнки словами. (Lies den Text ersetze dabei die Bilder durch Wörter)
Впр 3.,ст. 171 (підручник)
7. Діалог “Улюблена пора року” (Hört und spielt den Dialog)
Впр.5, ст. 172
8. Учні розповідають про свої улюблені пори року.
9. Рефлексія (Учні самі оцінюють свої відповіді за допомогою смайлів).
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.Підведення підсумків уроку.
2.Домашнє завдання (впр 6.,ст.172 (пис.)