Виховний захід "Новий рік - Нові можливості"

Про матеріал
Сценарій "Новий рік - Нові можливості" — це короткий та захоплюючий захід, розроблений для учнів 9 класу, щоб подарувати їм позитивні емоції та надихнути на досягнення у новому році. Захід розпочинається вітанням та коротким введенням у тему, підкреслюючи значення позитивного мислення та нових можливостей. Чарівний ящик "Мої мрії та цілі" створює інтерактивну частину, де учні запрошені ділитися своїми мріями та цілями, що створює атмосферу казковості та творчості. Активна гра "Коло позитивних побажань" додає взаємодопомоги та підтримки, дозволяючи учням висловлювати позитивні побажання один одному. Презентація творчих досягнень учнів додає елемент самовираження та визнання різноманіття талантів у класі. Заключне слово та роздача новорічних листівок завершують захід, залишаючи учасникам позитивні враження та враження підтримки від однокласників. Цей захід створює сприятливу атмосферу для початку нового року та заохочує учнів мріяти велико та досягати своїх цілей.
Перегляд файлу

Виховний захід для 9 класу

Мета:

Заохочення учнів думати позитивно та планувати своє майбутнє.

image    Сприяння формуванню позитивного налаштування на початок нового року. Стимулювання творчості та планування особистих досягнень.

image
Обладнання:

Декорації:

Новорічні прикраси.

image         Святкові плакати.

Креативні арт-роботи учнів.

Технічні засоби:

Проектор та екран для відображення презентацій.

image     Звукова система для музичного супроводу.  Мікрофон для ведення події.

Матеріали для учасників:

Аркуші паперу та ручки для записів.

            2. Міні-лекція "Новий рік - Нові можливості" (5-7 хвилин):

Вчитель/вчителька: Давайте трошки зупинимося і подумаємо про те, що для нас означає настання нового року. Це не лише нові календарні цифри та сім'ї, які вищевказують, але і час для нового початку, час для нових можливостей. Справжнє чудо нового року — в тому, що він приносить в наше життя свіжий подих та відкриває перед нами нові можливості.

Пам'ятаєте, якщо дивитися на життя з оптимізмом, воно відповідатиме вам тим же. Тому, перше, що я хочу вам сьогодні сказати — заклик до позитивного мислення. Навіть у найтрудніших ситуаціях важливо шукати позитивні сторони, бачити можливості для розвитку та вирішення проблем.

Розгляньмо новий рік як відкриту книгу, яку ми можемо самі наповнювати чарівними історіями та неймовірними пригодами. Так, у новому році чекає нас безліч можливостей для особистого та професійного зростання. Незалежно від того, чи мрієте ви про новий предмет, вивчення нової мови, взяття участі в конкурсах чи розвиток особистих навичок — новий рік може бути стартовою точкою для ваших успіхів.

Зокрема, це може бути часом для визначення нових цілей та розробки планів досягнення. Що саме ви хочете досягти у новому році? Давайте не боятися мріяти велико та ставити перед собою амбіційні завдання. Отже, нехай цей новий рік буде для кожного з вас часом відкриття нових можливостей, та часом, коли ви будете відкривати в собі нові горизонти. Пам'ятайте, кожен день нового року — це новий шанс стати кращою версією себе. Тож вирушайте на зустріч цим можливостям і зробіть цей рік незабутнім для себе!

Нехай кожен з вас відчує легкість нового початку і відкриє для себе неймовірні перспективи у цьому році.

         3.Відкриття казкового ящика "Мої мрії та цілі" (3-5 хвилин):

Вчитель/вчителька: Та-дам! А ось і наш чарівний ящик, який сьогодні відкриє перед вами світ мрій та цілей. Я впевнений, кожен з вас має свої бажання та плани на майбутнє. І ось, як це працюватиме: кожен з вас отримає аркуш паперу та ручку. Напишіть на цьому аркуші свої найбільші мрії, цілі чи плани на цей рік. Потім покладіть аркуш у наш чарівний ящик. Це буде вашим особистим казковим запрошенням до своєї власної казки у новому році.

Пам'ятайте, що жодна мрія не є занадто великою чи надто непосяжною. Цей ящик — наш маленький ворожбит, який допоможе зробити ваші мрії реальністю. Тож не соромтеся бути творчими та амбіційними. Заповніть його своїми мріями, і хто знає, що вас чекає у цьому магічному новому році?

            4.Активна гра "Коло позитивних побажань" (5 хвилин):

Вчитель/вчителька: А тепер давайте перейдемо до цікавої активної гри— "Коло позитивних побажань". Уявіть, що ми утворюємо коло, де кожен з вас вибере одного зі своїх однокласників і висловить позитивне побажання. Наприклад, "Іване, я бажаю тобі в новому році безмежної енергії та невичерпного натхнення для досягнення своїх цілей". Ця гра дозволить вам поділитися позитивним настроєм, підтримати один одного та створити атмосферу взаємодопомоги.

           5.Презентація досягнень (3-5 хвилин):

Вчитель/вчителька: А тепер давайте відзначимо досягнення наших талановитих учнів. У кожного з вас є можливість поділитися своїми творчими досягненнями. Можливо, ви створили яскравий малюнок, написали цікавий оповідання чи взяли участь у конкурсі.

Будь ласка, хто бажає поділитися своїми досягненнями? Нехай це буде не лише святковою презентацією, але і натхненням для нас усіх. Нехай ваші творчі ідеї розцвітають у новому році!

          6.Заключне слово та роздача новорічних листівок (2-3 хвилини): Вчитель/вчителька: Дякую вам, дорогі учні, за теплу атмосферу та за участь у нашому святковому заході. Нехай кожен з вас знайде в собі силу та рішучість для досягнення своїх цілей у новому році.

Я хочу вам вручити ці чарівні новорічні листівки. Кожна з них несе в собі слова підтримки та побажань від вашого однокласника. Нехай ці листівки нагадують вам про те, що ви унікальні та вас оточують ті, хто вірить у ваші здібності.

Нехай цей новий рік принесе вам не тільки радість та задоволення, але й великі досягнення та нові можливості. Ще раз вітаю з Новим роком, дорогі учні!

image

pdf
Додано
27 грудня 2023
Переглядів
234
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку