Урок з англійської мови "В зоопарку" 2 клас

Про матеріал

Дана розробка уроку з англійської мови можна використовувати для закріплення матеріалу з теми "Тварини" в початковій школі. Урок сприятиме підвищенню інтересу до вивчення англійської мови. Учні із задаволенням гратимуть, розкриватимуть свої творчі здібності та навчатимуться.

Перегляд файлу

 Відділ освіти Ямпільської районної державної адміністрації 

Районний методичний кабінет

 

 

 

 

 

 

                                        Урок англійської мови

з теми «В зоопарку»

(2 клас)

 

 

 

 

 

 

                                                                           Підготувала учитель

                                                                  вищої категорії,

                                                                  учитель англійської мови

                                                                  Свеської спеціалізованої 

                                                                  школи І – ІІІ ступенів №2

                                                                 «ліцей»

                                                                  Ямпільської районної ради

                                                                  Ковальова Світлана

                                                                  Володимирівна

 

 

 

 

 

 

Свеса, 2011р.

Мета: -   відпрацювати лексичні одиниці по темі з опорою на малюнки і текст;

  • практикувати у вживанні простих речень типу: I like … . The _ is … .

                  The _ has … . It can … .;

  • активізувати навички аудіювання, читання, письма та усного монологічного мовлення;
  • підтримувати в учнів інтерес до мови, що вивчається;
  • спонукати до дбайливого ставлення дітей до тварин;
  • виховувати любов до природи.

Обладнання: англійська абетка; картка з літерою Zz та зображенням зоопарку; мікрофон; картинки з зображенням диких тварин; Незнайка – іграшка;  аудіозапис пісні «Today We Are in the Zoo»;  картки – назви тварин (НО 1);  текст для читання (НО 2); завдання за текстом (НО 3).

Хід уроку

І. Організаційна частина уроку

1. Greeting. Привітання.

2. Aim. Повідомлення теми уроку.

T: We know all letters well. We can read them and spell. Help me! A, B, C …

Ps: D, E, F, …

Учні називають алфавіт , але наприкінці помічають, що не вистачає останньої літери.

T: To find the letter Z name the word of 3 letters, the first is Z.

P1: Zoo.

Зявляється картка з літерою Z та зображенням зоопарку.

T: Z is for the Zoo.

    Let’s go to the zoo.

    I like to go to the zoo. And you?

    Continue the poem , please.

Учні продовжують декламувати віршик,

передаючи один одному мікрофон.

ІІ. Основна частина уроку                        

  1. Warming up. Лексична розминка.

Б) Повторення назв тварин, що живуть у зоопарку.

Т: Згадуємо: what can we see in the zoo?

P1: І can see a tiger. На дошці з’являється картинка з зображенням тигра  і т.д.                  

  1. Checking the Homework. Speaking. Перевірка домашнього завдання. Удосконалення навичок усного мовлення з опорою на тематичні малюнки.

T: Your homework was to draw favourite animals that live in the zoo and to tell about them according to the plan:

  • Name.
  • Colour, size.
  • What it can do.

Учні розповідають про своїх улюблених тварин, що живуть в зоопарку, демонструючи малюнки.

  1. Relaxation. Релаксація.

Т: Let’s sing the song “Today We Are in the Zoo” and dance.

Учні виконують пісню «Сьогодні ми в зоопарку» на мотив «Чунга-чанга».

  1. Listening. Практика в аудіюванні. Гра на уважність «Хлопок».

T: Oh, it is Neznaika. He is late. А ось Незнайка. Він запізнився. Раніше він ніколи не був у зоопарку і не знає, які тварини живуть саме тут. Зараз він зачитає вам назви тварин. Listen to him and clap your hands when you’ll hear the names of the animals that live in the zoo.

Т ( озвучує Незнайку): A cat, a tiger, a giraffe, a dog, a horse, a lion, a rabbit… (HO 1).

Учні слухають і плескають в долоні, коли чують назви диких тварин.

  1. Reading. Розвиток навичок читання.

Т: Незнайка дуже вдячний, що ви допомогли розібратися, які  тварини живуть в зоопарку. Йому більше хотілося би дізнатися про жирафу. So let’s read the text about the giraffe.

Учні читають вголос текст, а Незнайка слухає.

Text (HO 2) :   A giraffe lives in Africa. It is brown and yellow. It has a very long

neck. The giraffe has 4 legs. It eats fruits.

  1. Reading Comprehension. Перевірка розуміння прочитаного тексту.

T: Do test (HO 3).  Згідно прочитаного тексту виконайте тестові завдання: підберіть правильні варіанти відповіді.

  1. Where does giraffe live?                 

In America                                       

In Africa      

In Ukraine                                      

  1. How many legs does giraffe have?

4

2

                 6

  1. What kind of neck does giraffe have?

Very long

Very short

Very little

  1. What colour is giraffe?

  1. What does giraffe eat?

 

Діти виконують тестові завдання.

7. Writing. Письмова практична робота.

Т: Діти, поки ми тут розмовляли, співали, читали, допомогали Незнайці, щось трапилось в зоопарку. Хтось зник. Look at the blackboard and name who is absent?

Ps: A monkey.

 

T: The monkey is absent. Зникла мавпочка. І я знаю, навіть, чому. ЇЇ забули погодувати , і вона зникла у пошуках їжи. Нам треба її терміново знайти та погодувати. І нам допоможе Незнайка.   Now open the copy-books and write the description of the monkey (3-4 sentences). Саме за цим описом Незнайка знайде мавпочку.

Учні складають письмово опис, а потім зачитують.

Наприклад,

The monkey is brown. The monkey has 2 hands and 2 legs. It is funny. The monkey is not big. …

T: Так, Незнайка прослухав ваш опис мавпочки і пішов на пошуки. Ось він її і знайшов. Thank you, Neznaika. Thank you, children.

 

III. Заключна частина уроку

  1. Summing up. Підбиття підсумків.
  2. Hometask. Домашнє завдання.

T: Make up 6 sentences with the names of the animals that live in the zoo, write them down into the copy-books. Складіть і запишіть 6 речень з назвами тварин, які живуть в зоопарку.

docx
Додано
12 січня 2019
Переглядів
2984
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку