Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Звіт з національно-патріотичного виховання

Про матеріал

Звіт заступника директора з виховної роботи

Зміст слайдів
Номер слайду 1

НВК “ Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ”відділлу освіти Добропільської міської ради. Звіт про виконання плану заходівнаціонально-патріотичного виховання учнів« Ми українці !»

Номер слайду 2

Метою національно - патріотичного виховання є формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, виховання любові до рідного дому, сім’ї, з якої зароджується любов до рідної країни, а також виховання шанобливого ставлення до людини- трударя та результатів її праці, рідної землі, захисників Вітчизни, державної символіки, традицій держави, загальних народних свят.

Номер слайду 3

Виховання національно свідомої особистості, патріота своєї держави неможливе без любові до рідного слова. Виховний захід «Шануймо рідне слово!»9 листопада 2015 в НВК №1 відбулася розважальнамовно-літературна гра «Шануймо рідне слово!»Учасники гри мали можливість не тільки перевірити свої знання з української мови та літератури, а й самостійно скласти вірші рідною мовою, випробувати свої знання з українських пісень і традицій.

Номер слайду 4

У грі взяли участь учні 9-11 класів

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Обласний етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІ місце. Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурса учніської і студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ місце. Учениця11 класу Леусенко Юлія

Номер слайду 7

Українська історія – це боротьба за волю і незалежність нашої держави. Битва під Крутами – один із великих прикладів героїзму і відданості своїй Батьківщині. Лінійка до Дня пам’яті героїв Крут “Понад усе вони любили свій коханий край”

Номер слайду 8

З метою виховування патріотичної свідомості в школярів та гідного вшанування пам`яті Героїв Небесної сотні у НВК №1 20.02.2015 р. був відзначений день національної пам`яті під гаслом «Герої не вмирають».

Номер слайду 9

Акція Турботи

Номер слайду 10

Виховний захід для учнів 9-11 класів «Ігри патріотів»Мета: сприяння поширенню національних, культурних традицій українського народу серед молоді, виховання патріотизму, зацікавленості культурою, історією, традиціями рідного народу, пошани до мови, творчої спадщини українців.

Номер слайду 11

Родинне свято в 5-А класі «Щаслива родина – щаслива дитина»

Номер слайду 12

Спортивно-патріотичне виховання“ Козацькі розваги ”

Номер слайду 13

Урочиста лінійка до Дня Визволення Донбасу.

Номер слайду 14

Національний патріотизм передбачає насамперед історичну пам’ять . Пам'ятаймо, хто ми, чиїх батьків і будьмо великими Українцями!

pptx
Додано
26 грудня 2017
Переглядів
4078
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку