Тема: Happy Birthday
1-Б клас
(26.02.2021)
Мета: формувати в учнів ключові компетентності:
вміння вчитися: навати школярів організувати свою навчальну діяльність;
загальнокультурну: використовувати набуті знання, вччити зв`язно висловлюватися;
соціальну: продуктивно співпрацювати в групі, підтримувати взаємини з іншими;
здоров`язберігаючу: дбайливо ставитися до свого здоров`я .
Формувати в учнів предметні компетентності: повторити вивчену лексику з теми «День народження», числівники до 10; повторити літери алфавіту та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного мовлення; розвивати навички спілкування англійською мовою; розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість; виховувати прагнення вивчати англійську мову;
виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників;
виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Обладнання: дошка, аудіозапис, раздатковий матеріал.
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
T.: Good morning, pupils!
P: Good morning teacher.
T: How are you?
P: I am fine, thank you!
T: Sit down please. You have cards on your desks with smiling Sam.
Take it and tell me how are you today, are you happy or sad?
P: I am happy/sad
2. Основна частина. Повідомлення теми урока.
T: How do you think, what is the topic of our lesson today?
P: Happy Birthday
T: Yes, you right. Today we will sing songs, work in pairs and groups, play game, color.
T: Let’s start our lesson with «Hello song».
Діти співають пісню.
T: Look at the board, you can see ABC train, what letters are missing?
P: B,D,F.
T: let`s read all letters
Діти читають літери.
T: Great. Now let`s work in groups.
1 group – remember the toys
2 group - remember the pets
3 group - remember the birthday things
Діти по групам називають слова до теми групи.
T: Now look at the board, what can you see?
Діти по групам називають слова з дошки – a present, a star, a candle, a cake, a balloon
T: Let`s try to sing a rap song, repeat every word 3 times.
Let`s sing all together!
It`s a present, a present, a present
It`s a star, a star, a star
It`s a candle, a candle, a candle
It`s a cake, a cake, a cake
It`s a balloon, a balloon, a balloon (2 times)
Great rap song.
Now we will play the game “What is missing?”
Правила гри пам`ятаємо?
Діти закривають очі, вчитель прибирає малюнки з дошки, діти вгадують що зникло.
3. Gymnastic
4. Coloring
T: let`s have a rest and do gymnastic
T: what color is this balloon?
P: it`s blue
T: You have cards with balloons on your desks. Take it. Color the balloons.
Вчитель називає колір, діти розфарбовують кульки.
Перевірка завдання.
T: what is your favorite color?
P: My favorite color is/ It`s….
Практикування в усному мовленні.
Давайте з вами пригадаємо числа, від 1 до 10.
Вчитель показує святкові малюнки і діти називають скільки їм років.
T.: You have got cards, write on these cards number. How old are you?
T.: Dima, How old are you?
P: I am six/seven…
T: Now we will work in pairs, ask each other “How old are you?” and give the answer.
Т: І звичайно на кожному дні народженні є подарунки. Оберіть собі картку і скажіть “What have you got?”
P: I have got…
5. Рефлексія
Яка тема сьогодні була у нас на уроці? Що ми сьогодні повторили?
Вам сподобався урок? Сьогодні гарно всі попрацювали. Тепер час вам оцінити себе, якщо ви добре все засвоїли візьміть червоний олівець та намалюйте на тортику свічку якщо потрібно ще попрацювати візьміть блакитний олівець та намалюйте свічку.